„Dėdė Vanga” lieja ašaras matydamas kaip lietuviai pamažu vaduojasi iš jiems primestos baimės

Vitalijus Balkus jaučiasi laimingas (-a).

Deda Vanga kelias savaites šiurpinęs Lietuvą apokaliptinėmis prognozėmis ( pasitvirtino vos ne vos vienas ir tai per Marytės garbiniuotą plauką ) lieja ašaras matydamas kaip lietuviai pamažu vaduojasi iš jiems primestos baimės. kuriai propaganda negailėjo jėgų, o valdžia pinigų. Juk daug kas buvo sutrikę tik ne viešinimo konkursai , o ir lengvatas valdžiokė savo ištikimiems rūporiams jau pažadėjo.

Bet objektyvi realybė pasirodė stipresnė už manipuliacijas ir nedarbo šuolis , 15 proc mokesčių bei aiškus politikų rėmėjų nepasitenkinimas pagaliau privertė viešai pripažinti, kad virusas nėra katastrofa , baimės buvo perdėtos , o statistika niekaip iš esmės nesiskiria nuo tų, kurie į visus karantinus ir kitas tragikomedijas žiūrėjo visiškai šaltai. Va latviai pašonėje ir tai kažkaip protingiau padarė.

Aišku visiems kam šioji isterija tiko tai peilis į paširdžius. Iki rinkimų dar toli ir jei viruso tema išnyks tai reikės galvoti kaip suvilioti rinkėja stovint ant ekonominės prarajos krašto.

Mažą to valdantieji jau dabar turi pranašumą nes dabar daužys save į krūtinę pasakodami kaip jie nugalėjo baisų virusą . Na ir kas , kad Vėrygos antsnukiai „išgąsdino” virusą ne daugiau nei jo role play tai su skrybelę tai su kamufliažu tai su mediko chalatu ( ir visuomet su plačia šypsena) . Banda susitelkusi aplink ji ir jo bosus pakankama, kas vėl užtikrinti ateitį seime.

Su opozicija kur pagrindiniai be abejo konservuotieji reikalas kiek blogesnis . Iš esmės jiems būtų gerai , kad virusas netikėtai taptu mirtingesnis na arba dar kelios ligoninės pakartotu Ukmergės „bogadelnios” pasiekimus ir išsūstu Anapilin bent jau po tiek kiek Ukmergė išsiuntė. Tuomet bus galima valdančiuosius badyti už nesusitvarkymą.

Tačiau ir čia koja kiša objektyvi realybė ir zaraza kaip nežūdė dešimtimis taip ir nežudo. Taigi kaip ir kritikuoti valdančių nėra kaip . Logiška dabar būtų atvirkštinė strategija po mėnesio kito vėl gi kaip minėjau prie finansinės duobės stovint dėti valdančius į šuns dienas kodėl jie neatšaukė karantino ankščiau.

Ir štai čia kyla klausimas ką daryti su tais, kas uoliai skleidė paniką tikintis , kad padėtis taps nevaldoma ir žiūrėk dar pavyks valdančius iki rinkimų iš valdžios išgrūsti. Leisti ir toliau reikštis- tapti pajuokos objektais nes su kiekviena su trenksmais „prašvilpta” prognoze pranašaujantis įgauna vis komiškesnį pavidalą Bet ir mesti per bortą nevalia nes politinio kapitalo priauginta šiek tiek . Aš beje čia ne tik apie Dedą Vangą .Ir daugiau veikėjų buvo ir yra.

Taigi kol kas skaitykite šitą graudų verksmą nuotraukoje žemiau. Na ir galiu pasakyti, kad sekmadieninio vakarą šis ašarojimas man tikrai labai praskaidrino

 

93965517 10207793055900406 8896283996359491584 n

Facebook komentarai
});}(jQuery));