Davoso elitas įspėja, kad nacionalinės valstybės neturėtų priešintis „skausmingoms” pasaulinėms permainoms

Collage Maker 31 May 2022 03.25 PM

Collage Maker 31 May 2022 03.25 PM

GLOBALIZMAS Video: Davoso elitas įspėja, kad nacionalinės valstybės neturėtų priešintis „skausmingoms pasaulinėms permainoms

Videos: Davos Elites Warn ‘Painful Global Transition’ Should Not Be Resisted By Nation States

Elitistai svajoja apie savo „didžiojo persitvarkymo” galimybes

Paskelbta prieš 7 dienas gegužės 24, 2022 Steve Watson

Pasaulio ekonomikos forumo vadovui Klausui Schwabui (Klausui Švabui) kasmetinio Davoso susitikimo atidarymo metu paskelbus, kad „ateitį kuriame mes”, kiti du Europos elito atstovai pareiškė, kad pasaulinė energetikos krizė yra „perėjimas”, kuris daugumai bus „skausmingas”, tačiau jam neturėtų priešintis valstybės, siekiančios išsaugoti savo suverenumą „pasaulinės darbotvarkės” atžvilgiu.

Švabas prieš jį sukviestuosius pavadino „galinga bendruomene” ir pareiškė: „Turime priemonių pagerinti pasaulio būklę, tačiau būtinos dvi sąlygos: Pirmoji – visi turime veikti kaip didesnių bendruomenių dalyviai, kad tarnautume ne tik savo asmeniniams interesams, bet ir bendruomenei. Tai vadiname „suinteresuotųjų šalių atsakomybe”.”

„Ir antra, kad bendradarbiautume, – tęsė jis, pridurdamas: – Ir būtent dėl šios priežasties čia, susitikimo metu, rasite daugybę galimybių įsitraukti į… veiksmų ir poveikio iniciatyvas, kad pasiektume pažangos, susijusios su konkrečiais pasaulinės darbotvarkės klausimais.”

Pirmadienį vykstant tolesnėms diskusijoms, Vokietijos vicekancleris Robertas Habeckas kalbėjo apie energetikos krizę ir įspėjo, kad atskirų šalių vyriausybės neturėtų siekti apsaugoti savo piliečių, o vadovautis „rinkos taisyklėmis”.

Kitaip tariant, šalys turi atitikti globalistų „Didžiojo pertvarkymo” darbotvarkę:

Kitoje diskusijoje Norvegijos finansų vadovas Kjerstin Braathen (Kjerstin Braathen) pasaulinį energetikos perversmą apibūdino kaip „pereinamąjį laikotarpį”, pripažindamas, kad bus masinis trūkumas ir ekonominiai sunkumai, tačiau teigdamas, kad „skausmas” yra „to vertas”.

K.Braathen pranešė, kad „mūsų laukia skausmas, ir mūsų laukia energetikos trukdžiai, bei didžiulė infliacija, tačiau geriau apie tai nekalbėti, nes jeigu mes nesiimsime šių priemonių, tai neliks nei ekonomikos, nei gerovės, nei verslo”.

Įdomu, kad šis Davoso elitistas tą pačią dieną pavartojo lygiai tokią pačią frazę kaip ir Joe Bidenas, kuris paminėjo, kad „mūsų laukia skausmingas perėjimas ir benzino kainų šuolis, tačiau kai jis pasibaigs, pasaulis bus stipresnis”.

Žurnalistas Andrew Lawtonas užfiksavo daugiau Davoso kabalos atstovų seilę varvinančių pasvarstymų apie pasaulinės kontrolės galimybes, kurias gali suteikti jų Didysis persitvarkymas:

Pvz., Alibaba prezidentas M.Evans sakė, kad „mes galėsime išmatuoti savo anglies dvideginio išmetimą – tai yra kaip žmonės keliauja, kur jie keliauja, ką jie valgo ir vartoja. Viskas bus susekta pagal indivualų anglies dvideginio pėdsaką”.

 

Australijos „esaugumo” komisarė Grant tiesiai šviesiai pasakė, kad „reikia rekalbiruoti žodžio laisvę ir kitas prigimtines žmogaus teises. Tai yra mes gyvename laikais, kai vyksta ir didėja „poliarizacija”. Todėl mums reikia rekalibruoti” žodžio laisvę, kad būtum laisvas nuo prievartos internete ir kad tavo pribvatūs duomenis būtų apsaugoti”.

Facebook komentarai
});}(jQuery));