Dar vienas mafijinės teisėsaugos fiasko – sulaužytas Joanos Biikulčienės likimas

 

Nacionalinio Kraujo centro vadovė Joana Bikulčienė buvo savaitę suimta, apkaltinus ją visokiomis nesąmonėmis – dėl veiklos „organizuojant ir padedant stambiu mastu imtis komercinės ir profesinės veiklos“.

Vakar paleista į laivę moteris parašė savo komentarą:

 

 

 

Joana Dikevičiūtė Bikulčienė

 

Sveiki visi. Kadangi dvi savaites man neleido susisiekti su pasauliu, skubu pranešti, kad jau esu su artimaisiais. Teismas paleido, bet įpareigojo tris mėnesius naktis praleisti namuose. Tapau baisesnė už žmogžudę…

Noriu Jus patikinti, kad niekada nedariau, nedarau ir nežadu daryti to, kas kenktų valstybei, Nacionaliniam kraujo centrui, jo darbuotojams ar, juo labiau, kraujo donorams. Farmacinės kompanijos Octapharma atstovas Latvijoje parašė STT skundą, kad nepardaviau jam plazmos iš Jūsų neatlygintinai suaukoto kraujo, o Valstybės institucijos jo skundą kažkodėl paslaugiai pakartojo įtarime, apipynė paskalom ir fantazijom. Ir štai – turime amžiaus procesą. Atvirkščiai nei surašyta, kraujo centras plazmos niekam nepardavė, o pasirašė sutartį su tiekėju, kuris įsipareigojo į Lietuvą parvežti ir užregistruoti iš lietuviškos plazmos pagamintus vaistus, kaip daro normalios civilizuotos valstybės. Bet kam gi reikia konkurentų? 

Skaudu skaityti įtarimus, kuriuos buvo galima čia pat patikrinti ir paneigti, bet kažkam, matyt, reikėjo parodomojo proceso. Gal kad kiti bijotų? Laukia ilgas karas, bet laisvėje bent gintis galėsiu.

Dėkoju visiems, kurie mane palaikote, dėkoju ir tiems, kurie nepalaikote, Jūs mane darote stipresne.

Facebook komentarai
});}(jQuery));