Dar kartą suklastojus rinkimų rezultatus JAV, bus pilietinis karas

Civil War 300x169 1

Civil War 300x169 1

Vakarų sužlugimas
Geoff Vasil

Nepaisant fakto, kad Vakarų sąjungininkė Europos sąjunga sutiko su JAV diktatu nusižudyti dėl Ukrainos, kur viešpatauja vienpartinė valdystę, žodžio ir spaudos laisvės nepaisymas ir neonacių kontrolė visose visuomenės ir politikos sferose, Vakarai žlunga ir dėl kitko.

Nepaisant to, kad JAV įsivyravo demokratiškai neišrinktas režimas, ir nepaisant to, kad Europos sąjungoje įsivariavo marionetinė JAV lėlių valdžia be jokio atsiliepimo i šalių narių publikas, Vakarai žlunga.

Kodėl? Todėl, kad Vakaruose įsitvirtino antidemokratiškos pajėgos, kurios negali laisvai laimėti rinkimus, ir paskelbia savo opoziciją teroristais, kurių nebepaisys.

Vladimiras Putinas mirs, kaip visi amžinieji, bet Rusijos federacijos interesai liks tokie pat.

Vakaruose įsitvirtino naujieji bolševikai, kurie veda politiką gatvėse, kaip raudųjų marškinių masės Trečiajame reiche.

Dabar, kai rezidentas Baidenas paskelbia, esą jis pripažins respublikonų pergalės 2022 rinkimuose į senatą ir atstovių rūmus, iš tikrųjų skelbia pabaigą demokratijai JAV. Taip, bus klastotės, kaip ir buvo 2020 metų rinkimuose, kuriuos laimėjo prezidentas Trumpas. Tik šį kartą dauguma sukils.

Bus pilietinis karas 2,0 Amerikoje. Jau užprogramuotas. JAV marionetė ES turės sureaguoti į karą Amerikoje. Rusija nebeateis į pagalbą, kaip per pirmąjį JAV pilietinį karą. Atvirkščiai, Rusija toliau eis su Kinija, kam yra naudinga visa tai priešprieša tarp JAV ir Rusijos federacijos, ir kuri tam tikra prasme sukūrė visą šitą konfliktą Ukrainoje. Rusija ir Amerika susilpnės, o Kinija sustiprės.

Facebook komentarai
});}(jQuery));