Daktarė Šimonytė atleidžia vakcinų gamintojus nuo bet kokios atsakomybės už pacientų mirtį

lapiu

lapiu

Ar patikite savo sveikatą „farmacininkei“ Šimonytei, „gydytojui“ Dulkiui, beviltiškai Vyriausybei?
Nei logikos, nei supratingumo. Taip trumpai galima pasakyti apie šią Vyriausybę, tiksliau, ir apie valdančiąją daugumą. Jau seniai akivaizdu, kad ši valdžia nebevaldo situacijos ir to jau nebeatlaiko net anksčiau aršiai konservatorius ir liberalus gynusios garsenybės. Neatlaiko ir skiepijimo eilėse priversti valandų valandas stoviniuoti vienas greta kito senjorai, kurie negali suprasti, kodėl ši valdžia negali nors ką nors (!) padaryti normaliai. Tą patį galvoja ir verslas, ir darbus prarandantys žmonės. Tiems, sėdintiems valdžios olimpe, trūksta ir žmonių matymo, ir logikos sprendimuose, kurie kiekvieną dieną žmonių galvose sukelia vis daugiau sąmyšio nei pasitikėjimo ar ramybės.
Vakarykštis I. Šimonytės pareiškimas to sąmyšio įnešė dar daugiau. Premjerė nusprendė keisti vakcinavimo „Pfizer“ vakcina tvarką. Jos manymu, kad pasiskiepytų daugiau žmonių, reikia didinti laiko intervalą tarp pirmos ir antros dozių. Tik vieną dalyką farmacininke pasijutusi I. Šimonytė pamiršo pasakyti – kad toks vartojimas, savavališkai keičiant vakcinos registracijos metu nustatytą tvarką, vaistų gamintojus atleistų nuo bet kokios atsakomybės.
Atsakomybę už pasekmes, pagal ES teisės aktus, turėtų prisiimti gydytojas arba SAM, jei būtų rekomendavusi kitokį vartojimą. Tuo tarpu Vaistų kontrolės tarnyba tai vertina skeptiškai ir kritikuoja galimybę vėlinti skiepą antra „Pfizer“ doze, nes kyla klausimas dėl tokio skiepijimo veiksmingumo. Kitaip tariant – sprendimas taip skiepyti negavus Europos vaistų agentūros mokslinių išvadų gali prilygti vakcinos išmetimui į balą. Beje, I.Šimonytei šiuo klausimu antrina ir Seimo Pirmininkė, šachmatų meistrė, kuri taip pat tapusi viena iš svarbiausių valstybės asmenų, staiga patapo visų galų meistre, farmacijos taip pat. Nesuprantu, kas joms patarinėja?
Yra baisu ir neatleistina, kad valdantieji jau kelis mėnesius žaidžia žmonių sveikata, tiek fizine, tiek dvasine. O puikiai žinant konservatorių valdymo stilių, aišku tik viena, kad galutiniame rezultate – kalti bus visi, išskyrus pačius valdančiuosius.
Valdantieji, pabuskite, apsidairykite, ar jūs dar pajėgūs suvokti, jog sukūrėte situaciją, kai eilėse vakcinacijai žmonės gauna ne pagalbą, o užkratą? Nejaugi, jūs ir toliau vaidinsite kurčius, negirdėdami jokių konstruktyvių pasiūlymų, rūpinsitės tik narkotikų ir prostitucijos įteisinimu, Stambulo konvencijos ratifikavimu, bei galimybe nepilnamečiams pasikeisti lytį? Jūs tikrai esate panašūs į pamišėlius valdžioje.
Facebook komentarai
});}(jQuery));