Daktaras W.Malone : „Atrodo, kad didžiausias eksperimentas su žmonija žlugo”

Kas bus, jei didžiausias istorijoje eksperimentas su žmonėmis bus nesėkmingas?
Vienos Indianos gyvybės draudimo bendrovės ataskaita kelia rimtą susirūpinimą.
Robert W. Malone MD, MS (Robert W Malone MD, MS. RNR ir DNR vakcinų, RNR kaip vaisto išradėjas. Mokslininkas, gydytojas, rašytojas, podkasteris, komentatorius ir advokatas. Tikintis mūsų pagrindine žodžio laisvės laisve.
Sausio 3 d.
Patyręs akcijų analitikas kolega šiandien atsiuntė man SMS žinutę su nuoroda, ir kai spustelėjau ją atidaryti, negalėjau patikėti tuo, ką perskaičiau. Kokia antraštė. „Indianos gyvybės draudimo bendrovės vadovas sako, kad 18-64 metų amžiaus žmonių mirčių padaugėjo 40 proc.”. Ši antraštė – tai branduolinė tiesos bomba, užmaskuota kaip draudimo agento sausas manilos vokas, pilnas aktuarinių lentelių.

image

Žmonės dažnai rašo Džil ir man. Žmonės, kurių niekada nebuvome sutikę. Jie skambina, atvyksta į ūkį iš anksto susitarę arba nepranešę, užpildo mūsų elektroninio pašto dėžutes savo užklausomis. Jie visi kažko nori: laiko, dėmesio, interviu. Daugelis nori papasakoti apie savo baimę, ligą, košmarus ar (kas dažnai atrodo kaip) atvirai paranojiški sąmokslai. O laikui bėgant šios baimės ir „sąmokslai” vis pasitvirtina. Kaip neseniai man sakė Janas Jekielekas (The Epoch Times vyresnysis redaktorius), darosi vis sunkiau atskirti, kurios iš jų tėra sąmokslo teorijos, o kurios – tikra realybė.

 

Vienas fermos lankytojas man pasakojo, kad per trejus metus dėl genetinių vakcinų numatė masines mirtis ir kad visa tai susiję su „Didžiuoju persitvarkymu” ir Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) depopuliacijos programa. Bandžiau jį nuraminti, kad, mano manymu, tai labai mažai tikėtina, tačiau privačiai galvojau apie tai, kaip lengvai žmonės pasiduoda tokioms sąmokslo idėjoms ir kaip turiu būti atsargus, kad į tai neįsivelčiau, kai susiduriu su daugybe visuomenės sveikatos sprendimų, kurie atrodo arba nekompetentingi, arba niekingi. Tuo metu apie WEF žinojau tik kaip apie Davoso mieste Šveicarijoje vykstantį didelį kasmetinį vakarėlį, į kurį Vakarų šalių turtingieji ir „hoi oligoi” važiuoja žiūrėti Tedo pranešimų, gerti geriausio vyno, pamatyti ir būti pamatytiems. Kvailas aš. Kokia ilga ir keista buvo ši kelionė. Abejoju, ar net Hanteris S. Tompsonas (Hunter S. Thompson) būtų galėjęs ją įsivaizduoti būdamas labiausiai apsvaigęs nuo narkotikų ir alkoholio. Užtenka pasakyti, kad skiriu Ralfą Steadmaną oficialiu SARS-CoV-2 pandemijos iliustratoriumi. Arba prisikėlusį Hieronymusą Boschą.
Bet aš nuklystu nuo to, ką bijau aiškiai įvardyti.
Man pradeda atrodyti, kad didžiausias eksperimentas su žmonėmis per visą istoriją žlugo. Ir jei šis gana sausas vyresniojo Indianos gyvybės draudimo vadovo pranešimas pasitvirtins, Reinerio Fuelmicho „Nusikaltimai žmonijai” raginimas sušaukti naujus Niurnbergo teismus pradės atrodyti ne toks jau kiksotiškas, o pranašiškas.
Štai kas mane uždegė šiame „The Center Square” bendradarbės Margaret Menge pranešime.
„Indianapolyje įsikūrusios draudimo bendrovės „OneAmerica” vadovas sakė, kad darbingo amžiaus žmonių mirtingumas, palyginti su laikotarpiu iki pandemijos, išaugo net 40 %.
„Šiuo metu matome didžiausią mirtingumą per visą šio verslo istoriją – ne tik „OneAmerica”, – sakė bendrovės generalinis direktorius Skotas Deivisonas (Scott Davison) per šią savaitę internete surengtą spaudos konferenciją. „Duomenys sutampa su visų šio verslo dalyvių duomenimis”.
OneAmerica yra 100 mlrd. dolerių vertės draudimo bendrovė, kurios pagrindinė būstinė nuo 1877 m. yra Indianapolyje. Bendrovėje dirba apie 2 400 darbuotojų, ji parduoda gyvybės draudimą, įskaitant grupinį gyvybės draudimą, valstijos darbdaviams.
Davisonas sakė, kad mirčių skaičiaus padidėjimas reiškia „didžiulį, didžiulį skaičių” ir kad miršta ne pagyvenę žmonės, o „daugiausia darbingo amžiaus žmonės nuo 18 iki 64 metų”, kurie yra įmonių, turinčių grupinio gyvybės draudimo planus per „OneAmerica”, darbuotojai.
„Trečiąjį ketvirtį matėme, kad mirčių skaičius padidėjo 40 %, palyginti su tuo, koks buvo prieš pandemiją”, – sakė jis.
„Kad įsivaizduotumėte, kaip tai blogai, trijų sigmų arba vienos iš 200 metų katastrofos atveju, palyginti su laikotarpiu iki pandemijos, mirtingumas padidėtų 10 %”, – sakė jis. „Taigi 40 proc. yra tiesiog negirdėtas dalykas.””
Taigi, kas lemia šį precedento neturintį mirtingumo dėl visų priežasčių šuolį?
„Dauguma pateikiamų prašymų dėl mirčių nėra priskiriami prie COVID-19 mirčių,
Duomenys mums rodo, kad mirtys, apie kurias pranešama kaip apie COVID mirtis, gerokai sumažina tikrąjį darbingo amžiaus žmonių mirtingumą nuo pandemijos. Gali būti, kad ne visi jie mirties liudijime įrašyti kaip COVID, tačiau mirčių skaičius išaugo tiesiog labai, labai daug.””
Skirkite šiek tiek laiko visam straipsniui perskaityti. Dabar. Tada tęskime toliau, darant prielaidą, kad perskaitėte.
MINIMALIAI, remiantis mano perskaitytu straipsniu, reikia daryti išvadą, kad jei ši ataskaita pasitvirtins ir ją patvirtins kiti sauso gyvybės draudimo aktuarijų pasaulio atstovai, tai reiškia, kad įvyko didžiulė žmogiška tragedija ir kad JAV vyriausybė ir JAV sveikatos apsaugos sistema nesugeba tarnauti ir apsaugoti piliečių, kurie moka už šią „paslaugą”.
JEIGU tai tiesa, tai genetinės vakcinos, kurios taip agresyviai propaguojamos, žlugo, o aiški federalinė kampanija, kuria siekiama užkirsti kelią ankstyvam gydymui gyvybę gelbstinčiais vaistais, prisidėjo prie didžiulių, išvengiamų gyvybių praradimų.
Blogiausiu atveju, ši ataskaita leidžia manyti, kad federaliniai įpareigojimai skiepytis darbo vietoje paskatino tai, kas, atrodo, yra tikras nusikaltimas žmonijai. Masinis (tikėtina) darbuotojų, kurie buvo priversti dažniau, palyginti su bendraisiais Indianos gyventojais, priimti toksišką vakciną, gyvybių praradimas.
Be to, mes taip pat išgyvenome masiškiausią, visame pasaulyje koordinuojamą propagandos ir cenzūros kampaniją per visą žmonijos istoriją. Visos pagrindinės žiniasklaidos priemonės ir socialinės žiniasklaidos technologijų bendrovės koordinuotai siekė nuslopinti ir užgniaužti bet kokią diskusiją apie genetinių vakcinų ir (arba) alternatyvių ankstyvųjų gydymo būdų keliamą riziką.
JEIGU šis pranešimas pasitvirtins, turi būti taikoma atsakomybė. Kalbame ne tik apie Jungtinių Valstijų Konstitucijos pirmosios pataisos peržengimą ir jos sumalimą į purvą su dirbtinio intelekto varomų sunkiųjų pėstininkų armija. Šis straipsnis skaitomas kaip sausas masinio nelaimingo atsitikimo, kurio buvo išvengta dėl privalomos eksperimentinės medicininės procedūros, aprašymas. Tokio, kurio atveju visos galimybės aukoms pačioms sužinoti apie galimą riziką buvo metodiškai ištrintos iš interneto ir visuomenės sąmoningumo tarptautinio korumpuoto sąmokslo, veikiančio po „Patikimų naujienų iniciatyvos” vėliava. Džordžas Orvelas turi suktis kape.
Tikiuosi, kad klystu. Bijau, kad esu teisus.

https://rwmalonemd.substack.com/p/what-if-the-largest-experiment-on

Facebook komentarai
});}(jQuery));