Daktaras Vladimir Zelenko : „Vyksta Biblijinis karas prieš žmoniją“ (pildoma)

zelenko
Daktaras Vladimir Zelenko : „Vyksta Biblijinis karas prieš žmoniją“
Daktaras Vladimir Zelenko, kuris išrado vaistų kompleksą prieš covid-19 ir pagydė tūkstančių sergančių žmonių, dalyvavo „Inforwars“ laidoje ir atsakė į klausimus, kas mūsų laukia :
https://www.youtube.com/watch?v=-5oc-iO0lG8
Aš pasakiau kai kuriuos dalykus, ir visi mane pavadino bepročiu, tačiau po trijų – keturių mėnesių jie suprato, kad aš buvau teisus, ir ėmė tai vertinti. Tačiau man tai nerūpi. Dabar galiu pasakyti, kad spyglio baltymas, kuris yra vakcinoje arba viruse, sukelia AIDS ir sukelia ŽIV (angl. acquired immune deficiency syndrome, „įgytasis imuninio nepakankamumo (imunodeficito) sindromas“) – neišgydoma infekcinė liga, kurią sukelia žmogaus imunodeficito virusas (ŽIV) (angl. HIV – Human Immunodeficiency Virus). AIDS būdinga stipri imunosupresija, lemianti indikacines ligas, antrinius navikus ir neurologinius pokyčius.
Tai bent. Įrodykite tai?
Tas spyglio baltymas sugriauna jūsų natūralaus imuniteto sistemą, jūsų vadinamąsias T-ląsteles (T ląstẽlėsT limfocitai, limfocitų viena populiacijų, ląstelinio imuniteto komponentas. T ląstelės labai svarbios imuninio atsako reguliacijai). Dėl tožmogus tampa vis labiau pažeidžiamas vėžio ir kitų infekcijų, ir būtent todėl žmonės miršta. Tai, kas vyksta,  nėra natūralus sprendimas, o greičiau Biblijinis karas, ir kūrėjo pabaiga. Neįtikėtina, kad mes dar gyvi. Vyksta išnaikinimas, ir bus labai daug aukų. Jų jau dabar labai daug.  Ir net jeigu šis pokalbis padės išgelbėti bent vieną gyvybę, tai jau bus pažanga.
Mes jau girdime, kad Izraelyje reikės vakcinuotis penktą kartą, o Europoje – ketvirtą kartą. Niujorkas taip tūkstančio dolerių baudą už tai, kad nedėvi kaukė. Jie jau bando kėsintis į vaikus. O Japonijos sveikatos ministerija sako, kad morenos ir Pfizer vakcinos sukelia širdies ligas, ir tai nėra retas reiškinys. Jūs esate vienas iš tų, kurie nebijo apie tai kalbėti. Dieve, saugok jsus daktare Zelenkov.
Dieve, saugok Ameriką. Pirmiausiai noriu pradėti nuo geros žinios – aš esu optimistas dėl ateities. Žinoma, tai nereiškia, kad daugybė žmonių nemirs. Tačiau aš ne apie tai. Dabar mes esame tokioje situacijoje, kurioje buvo Nojus prieš didįjį tvaną. Žinote, kad Nojui prireikė 120 metų pastatyti Arką. Ir klausimas kilo – kodėl taip ilgai? Nes žmonės visą laiką vaikščiojo šalia ir klausinėjo – Nojau, kaip reikalai. O Nojus atsakydavo „Dievas tikrai pyksta ant jūsų, jūs turite atgailauti, priešingai jis jus sunaikins“. Mes dabar esame panašioje padėtyje, kai artėja Tvanas. Tačiau kai jis pasibaigs, pasaulis bus švarus. Kodėl? Nes kai matai, kas buvo daroma mūsų vaikams per paskutinius  50 metų, kai viešuose mokyklose vaikų sielos buvo užpultos. O dabar užpulti vaikų kūnai. Sielos bus išgydytos, kai skurdas ir nepriteklius mums neatrodys nenormalu. Viskas, kas buvo šventa – ar šeima, ar lytis, ar pats gyvenimo šventumas  – buvo sugriauta. Jeigu vyriausybė tęstų savo politiką, mano keturių metų dukra naudotųsi tuo pačiu tualetu, kaip ir 30 metų vyras, kuris mano esąs moterimi. Tokie dalykai yra nepriimtini. Ir Biblijoje kalbama, kad Sodoma ir Gomora buvo sugriauti, tačiau ne todėl, kad jie buvo amoralūs. Visas pasaulis tapo amoralus, tačiau Sodoma ir GOmora buvo sunaikinti todėl, kad amoralumą jie padarė norma ir įstatymu. Tai tas pats, kaip pasakyti Dievui – mums tavęs nebereikia, mums nebereikia tavo įsakymų, nei tavo moralės, nei supratimo, kas yra gėris ir kas blogis. Aš lenkiu į tai, kad kas dabar vyksta, yra rezultatas to, kur ši šalis smunka per paskutines kelias kartas. Negimusių kūdikių žudynės, atsitraukimas nuo krikščioniškųjų ar judėjų vertybių kodo – visa tai veda į tragediją. Mes dabar matome, kad moralės žlugimas tapo norma. Pirma buvo sunaikintos sielos, o dabar naikinami kūnai, ir pagal WHO (World health organiation) – World Homicide organisation išleistą direktyvą, jeigu tu išsiunti savo vaiką į viešąją mokyklą, tai mokyklai suteikiama teisė tavo vaiką vakcinuoti. Net prieš tavo vaiko arba tėvų valią. Tai reiškia, kad sunaikinus sielas, naikinami kūnai. Normaliose visuomenėse kiekvienas tėvas nori visko, kas geriausia savo vaikams, mes dėl vaikų aukojamės. Aukojamės, kad jie turėtų geresnį materialų ir dvasinį pasaulį. Tačiau žlugusiose visuomenėse viskas atvirkščiai – mes aukojame vaikus suaugusiųjų naudai. Todėl aš tikiuosi, kad žmonės klausosi ir pasiims savo vaikus iš viešųjų mokyklų. Pasiimkite juos iš ten, kur jie bus paaukoti, ir kur jiems bus įdiegta pavojinga valdžios įtaka. Ir lavinkite vaikus namuose, arba kurkite mokyklas namuose. Mokykite juos moralės, ir sakykite, kas gėris ir kas blogis. Padėkite jiems išvengti mirtinos nuodų dozės, kuri vadina vakcina. Iš kiekvieno vaiko, kuris galimai mirtų nuo covid-19, šimtas mirs nuo vakcinos.
Buvo paviešinti dokumentai, kad Pfiser vakcinų bandymuose mirė daugiau nei tūkstantis žmonių. Ir jie nori tai nuslėpti, ir dabar sako, kad tai normalu. Kiek ilgai tai tęsis?
Tai tęsis tol, kol mes leisime. Yra pasakyta, kad visuomenė žlunga, kai degraduoja individai. Galima pasakyti ir priešingai. Faktas, kad mes gyvename totalitariniame pragare, kuris yra amoralus ir šėtoniškas. Ir tai yra rezultatas tų blogų sprendimų, kuriuos priėmė mūsų karta. Turime atsigręžti atgal ir atgailauti. Tai, kas vyksta, nėra konvencinis karas, negalima kariauti su savo tautomis. Nes jie žymiai stipresni ir turi daugiau resursų. Tačiau galime kariauti partizaninį karą. Mes turime priešintis visomis išgalėmis ir bet kokia kaina. Turime jungtis į bendruomenes, kurios tiki Dievą ir kurios turi sąžinę.

 

Tačiau ne visada bėgti yra išeitis, nors aš ir suprantu, kad reikia kraustytis, nes kai visi ims bėgti, tai bus mėsmalė?
Manau, kad mes esame ant pilietinio karo slenksčio. Mūsų šalis turi 450 milijonų ginklų, kuriuos savo namuose laiko įstatymus gerbiantis piliečiai. Nejaugi jie leis išžudyti savo vaikus? Baltuosiuose rūmuose mes turime dimencijos kamuojamą lėlę. Įdomu, kas tampo šio lėlės virvutes, tačiau aišku, kad yra priežastis, kodėl jie nepasiuntė šturmo kariuomenės į žmonių namus. JAV tai ne Australija, ir jeigu kas nors ateina į jūsų namus ir bando išprievartauti jūsų žmoną, tai visi sutiks, kad yra visiškai moralu ginti savo šeimą.
Bus nemoralu, jeigu neginsite savo šeimos?
Taip, savigina bus visiškai moralus veiksmas. Jeigu  ateina kas nors, kas bando sterilizuoti jūsų vaikus arba sutrumpinti jūsų gyvenimą, sukurti pragarą, tai aš asmeniškai padarysiu viską, kad apginti žmones, kuriuos myliu. Ir aš nebijau mirti. Vienintelė priežastis, kudėl mes dar turime šiek tiek laisvės, yra todėl, kad praeitos kartos už laisvę sumokėjo tam tikrą kainą. Tada kyla klausimas – ar ir mūsų vaikai bus laisvi? Atsakymas – jeigu mes būsime pasirengę sumokėti už tai tam tikrą kainą. Ta kaina yra pasiaukojimas, ir aš nieko nežadu, kad jeigu įvyks sukilimas, kad jūs išgyvensite. Žinau tikrai, kad gyvenu tam tikrą skaičių metų ir tai bus vieną kartą. Mes gyvename kažkiek metų, tačiau tai labai trumpas laiko tarpas. Tačiau per tą trumpą laiką mes turime sąžinę ir galime rinktis, kaip mums gyventi. Ar palaikyti ryšį su Dievu, ar ne. Ar yra pomirtinis gyvenimas, ar ne, svarbu tai, kaip tu gyveni. Labai svarbu, kaip jūs gyvenote šiame gyvenime, ir visiškai nesvarbu, ar bus kitas gyvenimas ar ne.
Tačiau paaiškinkite, kodėl mūsų priešai taip elgiasi, nes visi mūsų klausytojai mano, kad žino, kas yra gėris, o kas blogis.
Atsakysiu tokia istoriją – karalius turėjo sūnų princą, tačiau labai mylėjo ir savo tautą. Jis žinojo, kad sūnus kada nors bus karaliumi, todėl nusprendė jį išbandyti. Pasamdė prostitutę, ir nusiuntė pas sūnų, kad jį sugundyti. Paanalizuokime šią situaciją, ar tėvas nori, kad sūnus nusidėtų. Tikrai ne, tėvas nori, kad sūnus atlaikytų išbandymą ir taip nugalėtų, parodytų savo vertybes. O prostitutė tiesiog vykdo karaliaus valią. Per šią istoriją aš bandau paaiškinti, kodėl buvo sukurtas blogis. Dievas mums norėjo suteikti galimybė rinktis tarp gėrio ir blogio, taip aš matau atsakymą. Dievas sukūrė blogį ir gėrį, abu yra patrauklūs ir žiūri, kurią pusę pasirinks žmonės. Tačiau žmonės pasirinko blogį ir į blogio pusę nusiuntė visą Žemę. Dievas mums suteikė galimybę rinktis, ir tai iš tikrųjų didžiulė dovana, tačiau mes pasirinkome blogį. Aš tikrai nesu auka, aš tik bandau ieškoti savyje silpnybių.
Viskas suprantama, jeigu suaugę pasirinko blogį, leiskite jiems mirti. Tačiau ką daryti su vaikais , kurie dar nieko nepasirinko? Jeigu mes griebsimės prievartos, ji atsisuks prieš mus?
Turime būti pragmatiški ir aiškiai pasakyti, kad jeigu kas nors ateis į mūsų namus mus nuskriausti, gaus kulką į galvą. Tačiau aš noriu laimėti, ir noriu, kad laimėtų Dievo mums suteikta sąžinė. Aš tikiu pasirinkimo laisve – visi turime teisę gauti informacija ir rinktis. Jeigu žmonės eina į savo egzekuciją, prieš tai juos informavus, tebūnie, tai jų pasirinkimas. Niekada gyvenime aš nebuvau toks susitaikęs su likimu ir ramus, kaip per paskutinius metus, kai aplinkui tvyro chaosas. Žinau savo tikslą gyvenime ir jo siekiu. Kelis kartus vos nemiriau, todėl dabar mėgaujuosi kiekviena akimirka vien būvimu šiame pasaulyje.
Keičiame temą, ir grįžtame prie medicininių žinių. Japonija paskelbė, kad dėl vakcinų kyla širdies bėdos?
Prieš kelis mėnesius aš tai sakiau, ir tada visi mane vadino bepročiu, o kai tai įvyko, ėmė klausytis. Tačiau dabar galiu pasakyti, kad tas spyglio baltymas iš injekcijos ar viruso sukelia AIDS ir ŽIV. Tas spyglio baltymas sunaikina jūsų imuninę sistemą. Taip organizmas tampa labiau pažeidžiamas vėžiui ir kitoms ligoms. Net neminint kraujo krešulių ir kitų baisių vakcinos pasekmių. Vakcina yra puikiai sugalvotas masinio naikinimo ginklas. Ir pasaulyj e sukelta tokia isterija, kad žmonės patys eina į egzekucijos vietą su šypsena, dėkoja savo žudikams. Vieni miršta iš karto, kiti vėliau, kiti yra sužalojami.
Koks jūsų patarimas?
Planas visur pasaulyje atskleisti Dievo esmę. Turime atgailauti. Atsisakyti galios, pinigų, mokslo, technologijų ir materializmo stabų garbinimo. Atsisakyti vaikų aukojimo.  Priimti vienintelį Dievą kaip karalių Karalių ir prašyti Jo tvirtybės, ištvermės, drąsos ir vidinės ramybės be baimės.  Suvokti, kad gerai įsitvirtinęs priešas yra pirmapradė gyvatė, kurią įkūnija visos korumpuotos institucijos.
Kai kurie šios gyvatės čiuptuvai – tai Obama, Klintonai, Bezosas, Geitsas, Sorosas, Klausas Švabas, Zuckerbergas, Dorsey, Brennonas, Muskas, britų karaliai, Orsini, Rotšildai, Bušai, Rokerfeleriai, Karnegiai, Dupontai, Piteris Dazakas, Faučis, Valenskis, Ralfas Barikas, Džanet Vudkokas, Rikas Braitas, Albertas Burla, Trudeau, Morisonas, Ardern, Netanjahu, Benetas, Merkel, Si ir daugelis kitų…
-Kai kurios iš šių institucijų turi būti sugriautos: Vanguard-Blackrock monopolis, dauguma socialinės ir pagrindinės žiniasklaidos, cdc, nih, fda, who, akademiniai sukčiai (t. y. Harvardas, Hopkinsas, MIT, lancet, NEJM, BMJ ir kt.), dauguma religinių institucijų ir daug kitų. Goliatą gali nugalėti tik Dievo įkvėptas Dovydas. Kolektyvinė Dievo sąmonė yra tas Dovydas. Dievo palaiminimas yra skalikas, galintis išrauti gyvatę.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));