Dainius Petkus be nuosprendžio pusę metų laikomas Lukiškėse už facebooko įrašus, kurie ne jo

petkus

petkus

Dainius Petkus be nuosprendžio pusę metų laikomas Lukiškėse už facebooko įrašus, kurie ne jo

Kristina Sulikienė

Labai aktyvus tyrėjas Kazlauskas iš 2-ojo Vilniaus VPK suorganizavo Dainiui Petkui suėmimą, kurį jo aktyviosios buvusios žmonos Ramunės Petkuvienės geriausios draugės, dirbančios Vilniaus apygardos teisme, vis pratęsia.

Nesigėdijo skundo dėl suėmimo atmetinėti teisėjas Lemežis, pats minimas byloje. Taigi, nors lotyniška patarlė sako „nemo judex in re sua“ (niekas negali būti teisėju savo byloje), Lemežiui šita taisyklė negalioja.

Neseniai vyko teismo proceso imitacija.

petkus

Dainius Petkus, kalinamas be jokio nuosprendžio jau beveik pusę metų, parašė skundą dėl ikiteisminio tyrimo („vykdoma“ virš metų) vilkinimo, 40 minučių laukė, kol konvojui bus leista jį paimti iš kameros. Po to jis buvo atvežtas į tuščią salę teisme, ten buvo teisėja ir sekretorė. Buvusios žmonos Ramunės Petkuvienės geriausia draugė teisėja Daiva kazlauskienė buvo pakeista paskutinę minutę kita teisėja. Ir buvo paskaityta nutartis, kurioje buvo cituojama, kad vyko posėdis, kad jis kažką sakė, klausinėjo. Dainius Petkus mano, jog byla įžūliai klastojama, ir tokiems teisėjams neturi būti leidžiama dirbti – kurie nevykdo jokio posėdžio, bet į nutartį surašo tikrovėje nevykusius įvykius (Aurimas Drižius pasakytų „teisėja suklastojo savo pačios nutartį“)

Gaila, Dainius Petkus neatsiuntė tos nutarties, o gal ji jam ir nebuvo įteikta, nes jo atžvilgiu Lietuvos Respublikos įstatymai iš viso negalioja.

Jeigu nužudymu (kad ir išgalvotu) įtariamas Laurynas Baltrūnas paleistas namo su apykoje, ir nors jam uždraudė dirbti, jis vis tiek kažką kita veikė, tai Dainiui Petkui, turinčiam darbą, ir gaudavusiam 800 eurų algą, neleidžiama dirbti, gyventi su apykoje, nors byla – dėl facebooko, kurio netgi paskyros autorius jis nėra, komentarų.

Dalia Grybauskaitė dar šiandien galėtų išleisti dekretą, kuriuo Lietuvos Respubliką pavadintų Lietuvos Šiaurės Korėja, arba Europos Sąjungos Šiaurės Korėjos kolonija Lietuva, ir niekas nepyktų, bent jau nebūtų meluojama, ir žmonės žinotų, jog ši valstybė veikia panašiai kaip konclageris, ir jeigu nenori pūti kalėjime be nuosprendžio, reikia greičiau evakuotis.

Pastaruoju metu teisėsauga tiesiog kaifuoja nuo Facebooko, kuris veikia Jungtinėse Amerikose valstijose ir informacijos šmeižto bylose neteikia, – bylų.

Jeigu visiškai rimtai, byla prieš Dainių Petkų neturi absoliučiai jokių šansų, nes Facebookas neteiks jokios informacijos, nes šmeižtas Amerikoje – ne nusikaltimas.

Be to, Ramunę Petkuvienę tariamai šmeižė kažkokia moteriškė Griciūnienė, kuri net nėra apklausta byloje.

Dar Dainius Petkus įtariamas parašęs už mane ir už Aurimą Drižių interviu pats su savimi, tai neeilinis galimai kliedesys, tačiau ji irgi nepašalintas iš bylos. Nurodyta, jog tyrėjas tai nustatė, vadinasi, teismas negali abejoti. Viena maža detalė – jog straipsnių dar niekam už save rašyti neleidau. O portalo visuomene.com – nėra. Tačiau toks portalas minimas neskundžiamose nutartyse dėl Dainiaus Petkaus suėmimo. 

 

Pažymėtina ir tai, jog pradėjusi susidorojimą Ramunė Petkuvienė buvo net teismo pirmininko laikinoji patarėja Lietuvos Vyriausiame administraciniame teisme. Deje, šiandien ji tėra paprasta teismo posėdžių sekretorė. Jeigu buvusi žmona, kuri augina 2 nepilnamečius vaikus, suvoktų, jog šis susidorojimas yra ir prieš ją – nes ji nuskurdo, ir buvo pažeminta pareigose, tai baigtų visa tai ir susitaikytų su 3 bendrų vaikų tėvu (viena duktė – pilnametė.)

Tuo labiau, jog visa bylos pradžia – akivaizdžiai suklastota, nes Dainius Petkus policijos buvo išvilktas miegantis iš lovos, ir išvežtas iš savo namų kaip tariamas smurtautojas, neleidžiant pasiimti ne tik pinigų, bet ir daiktų. 

Suėmimo terminas Dainiui Petkui baigiasi liepos 17 dieną, ir tikėkimės, Vilniaus regiono teismo teisėjams užteks proto nešokinėti pagal tyrėjo Kazlausko ir neįvardytos prokurorės dūdelę, nes šmeižto bylose šitoks ilgas suėmimas, ir ikiteisminio tyrimo vilkinimas yra tiesiog labai grubus tarnybos pareigų neatlikimas, o ne procesinė veikla. 

Kitaip, jeigu teisėjams vadovauja policijos tyrėjai, kalbėti apie teismų ir teisėjų nepriklausomumą beprasmiška. Tuo labiau apie kažkokius Dalios Grybauskaitės minimus teismų proveržius. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));