D.Žalimas, bandęs savo sugulovę padaryti Konstitucinio teismo teisėja, pasiūlė protestuotojus įveikti garso aparatūra

iduhdiuhdiuh.jpg
kt3
Aurimas Drižius

Turėjau reikalų ir aš su Konstituciniu teismu, kurio vienas narys Vytautas Greičius yra išsikviečiamas ant kilmėlio tokiais žodžiais : „man pojebat, ko tu nori“, o kitas, KT pirmininkas Dainius Žalimas bandė prastūmti į KT dirbti savo meilužę. T.y. teismo ūkvedę Ingridą Danėlienę teismo pirmininkas bandė prastūmti į KT, o vėliau, jau baigęs savo kadenciją, D.Žalimas nebesislapstė ir ją vedė.

Itin juokinga, kad Dainius Žalimas, būdamas Konstitucinio teismo pirmininku, ir bandęs savo meilužę paversti KT teisėją kaip kokiame Uzbekistane, šiuo metu pristatomas kaip itin perspektyvus kandidatas į prezidentus.

zmona

Itin juokinga, kad D.Žalimo įrankiu tapo tuometis Seimo pirmininkas V.Pranckietis. Jis į KT teisėjus pasiūlė šio teismo ūkio reikalams vadovavusią Ingridą Danėlienę. Nuostabą sukėlė ne tiktai pati kandidatūra, bet ir tai, kad anksčiau V.Pranckietis aiškino, jog teiks tik didelį autoritetą teisininkų bendruomenėje turintį profesionalą. Tad kodėl pasirinkta beveik jokio savarankiško teisinio darbo patirties neturinti I.Danėlienė? Teisininkų bendruomenėje ir Seime, kuris netrukus turės svarstyti I.Danėlienės kandidatūrą, puse lūpų imta kalbėti, kad kandidatę tokiam karjeros šuoliui galėjo paskatinti draugystė su Konstitucinio teismo pirmininku Dainiumi Žalimu.

 https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/04/08/news/ukvede-bando-brautis-i-salies-teisininku-elita-mislinga-sprendima-lydi-klausimai-del-draugystes-14380806

Ne tik šiandieninei Jedinstvai reiktų padėkoti už „fašistinės“ Lietuvos vaizdelį

Paskelbta: 2022-01-15 18:30 Autorius: ekspertai.eu
Teisininkas Dainius Žalimas nulenkęs galvą spaudžia ranką oficialiai Rusijos Federacijos valstybės paslapčiai, kolaborantei, Kovo 11-osios Nepriklausomybės priešininkei, savo biografijos klastotojai, patyčių iš Sausio 13-osios aukų atminimo etatinei atlikėjai, Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei.

Kadenciją baigęs Konstitucinio teismo pirmininkas Dainius Žalimas nepaliko be dėmesio Sausio 13-osios minėjimo prie Seimo, kuomet neplanuotai buvo sugadintas LT teritorijos administratorių suorganizuotas renginys.

„Simboliška, kad prieš 31 metus, kelios dienos iki Sausio 13-osios, būtent šioje Nepriklausomybės aikštės vietoje rinkdavosi Jedinstvo ir reikalaudavo atkurti sovietų valdžią, paleisti demokratiškai išrinktą Parlamentą. Šiandieninė Jedinstvo kelia panašius reikalavimus, tik jau prisidengusi lietuviškomis vėliavomis.

Kodėl Jedinstvo? Todėl, kad šie rėksniai trukdė pagerbti Sausio 13-osios Laisvės gynėjus, švilpė ir skandavo „Gėda“ net Laisvės gynėjų vaikams ir Laisvės premijos laureatams – LKB platintojams. Su būtent tokia minia tapatinasi lyginantys 1991 m. Laisvės barikadas su dabartinėmis policijos užtvaromis. Ko gero, nuo jos turėtų aiškiai atsiriboti tas, kurio nenušvilpė.

Žinoma, retorinių klausimų galima užduoti ir renginio organizatoriams, kas jie bebūtų. Tikrai tokį scenarijų buvo galima numatyti. Tai negi negalima iš anksto deramai pasirūpinti atstumais, patikra ir galiausiai pakankamai galinga garso aparatūra. Inercijos dirbti taip, kaip kasmet, akivaizdžiai nepakanka. Taigi ne tik šiandieninei Jedinstvai reiktų padėkoti už Rytų kaimynių propagandai mielą „fašistinės“ Lietuvos vaizdelį“, – visuomeniniuose tinkluose savo įžvalga pasidalino garsus teisininkas.

Keli susiję:

Nustatyta, kad sausio 13 d. prie Seimo, samdyti niekšai veikė kaip pedofilai

Apie pagrindinį simbolį, vienijantį visus Lietuvos kolaborantus, vasalus ir konformistus

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));