D. Trampo spąstai galimiems rinkimų klastotojams

D. Trampo spąstai galimiems rinkimų klastotojams

Donaldas Trampas.

Donaldas Trampas.

Nežiūrint į intensyvią BIG TECH vykdomą cenzūrą, JAV prezidento rinkimų užkulisiai dėl sąžiningų žmonių tampa vis aiškesni.

Pirmiausia reiktų prisiminti JAV prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) įsaką, pasirašytą 2018 m. rugsėjo 12 d. Jis mažai kam žinomas. Jo pavadinimas – „Įsakas dėl tam tikrų sankcijų taikymo tuo atveju, jei į rinkimus JAV kišis užsienio valstybės“.

Šiame įsake, apie kurį nuo jo pasirašymo beveik niekas nekalbėjo, prezidentas D. Trampas paskelbė šalyje ypatingąją padėtį. Tokia padėtis tebėra ir dabar. Kitaip tariant, ir šių metų prezidento rinkimai vyko ypatingosios padėties metu.

Įsake prezidentas pareiškia, kad žmonės ir organizacijos, veikiančios už JAV ribų, gali „kištis į rinkimus JAV, klaidinti visuomenę ir mažinti jos pasitikėjimą, nesankcionuotai prieiti prie rinkimų infrastruktūros ir slapta skleisti propagandą bei dezinformaciją“.

Nebūsite vieniši, jei manysite, jog tai susiję su CNN, NY Times, Washington Post ir MSNBC. Visos šios organizacijos patenka į apibūdinimą „įsikišimas iš užsienio“, nes rinkimų metu palaikė globalias korporacijas.

Toliau kalbama, kad įsikišimas iš užsienio į rinkimus JAV „kelia ypatingą grėsmę JAV užsienio politikai ir nacionaliniam saugumui“.

Kodėl tai susiję su tuo, kas dabar vyksta, – masiniu rinkimų falsifikavimu, kurį vykdo demokratai ir deep state? Todėl, kad viena rinkimų balsų skaičiuotojų kompanija Dominion Voting Systems (DVS) yra iš Kanados, o kita – Scytl – iš Ispanijos. DVS yra kompanija su užsienio kapitalu, taigi balsų vogimas yra „įsikišimas iš užsienio“.

Scytl susijusi su Džordžu Sorošu (George Soros) ir demokratais, pranešama, kad šios kompanijos akcijų turi ir Bilas Geitsas (Bill Gates).

Taigi, abi kompanijos yra iš užsienio. Dar daugiau – jos susijusios su Kinija, o duomenys eina per serverius Vokietijoje.

Kelios dienos po to, kai tapo žinoma, jog rinkimus JAV falsifikavo kanadiečiai DVS, teigę, kad sutriko jų sistema.

GreatGameIndia aptiko, kad balsus skaičiavo ir Scytl, kuri yra žinoma kaip balsų falsifikatorė įvairiose šalyse.

Ekspertams kilo klausimas, o kodėl sudėtingas balsų skaičiavimas buvo patikėtas užsienio kompanijai Scytl, kuri, be kita ko, yra bankrutavusi? Pasak Federalinės rinkimų komisijos pirmininko Džeimso Treinoro (James E. Trainor III), prezidento rinkimai šiemet JAV – neteisėti.

Grįžtant prie D. Trampo įsako, pasirašyto prieš dvejus metus, reikia priminti, kad pagal jį Teisingumo ministerija turi teisę areštuoti visus asmenų ir kompanijų, kurios iš užsienio kišosi į rinkimus JAV, aktyvus.

Į šį sąrašą, žinoma, patektų CNN, kiekvienas BIG TECH generalinis direktorius, kiekvienas feikines žinias skleidusių NBC News, NY Times ir Washington Post žurnalistas. Visi jie susiję su didžiuliu sąmokslu prie Ameriką.

D. Trampo advokatė Sidni Pauel (Sidney Powell) aprašo „stulbinančius statistinius įrodymus” ir „stubinančius liudijimus“ apie nusikalstamus rinkimų falsifikavimus. Ji taip pat pažymi, kad į rinkimus kištasi iš užsienio.

Pranešama, kad JAV kariškiai neseniai atliko kratą Scytl serverinėje Ispanijoje, Barselonoje.

Savo ruožtu WIKILEAKS atskleidė 8761 CŽV dokumentą, kuriuose atskleistos detalės, kaip hakeriai kišosi į rinkimus. CŽV ypač slaptas padalinys naudojo šiuos hakerius Frankfurte prie Maino Vokietijoje, Kinijoje ir Artimuosiuose Rytuose.

Vokietijos dienraštis „Süddeutsche Zeitung“ pranešė, kad naudotas tinklas, kuriame dalyvavo CŽV agentai, NSA, karinių tarnybų ir Vidaus saugumo ministerijos darbuotojai.

Panašu, kad CŽV naudojo užsienio centrą, apdirbantį duomenis, kad „nulaužtų“ JAV rinkimus, ir buvo pagauta.

Akivaizdu, kad viskas, ką darė BIG TECH ir feikinė žiniasklaida, buvo susiję su rinkimų falsifikacija, ir tai buvo padaryta tokių komunistinių šalių kaip Kinija vardu.

Esmė ne tame, kad falsifikuota Kinijoje, Venesueloje ir Ispanijoje. Tai taip pat vyko ir Vokietijoje bei Serbijoje.

Šiuo metu D. Trampo komanda renka nepaneigiamus įrodymus, kad buvo įvykdytas nusikalstamas sąmokslas kištis į rinkimus, o pėdsakai atveda prie BIG TECH bei feikinių kairiųjų žiniasklaidos priemonių.

Tai reiškia, kad D. Trampas galės areštuoti visus demokratų vadų ir giliosios valstybės išdavikų aktyvus; imtis priemonių prieš BIG TECH korporacijas ir kairiąsias propagandos agentūras, susijusias su sąmokslu (tarp jų yra ir Twitter, YouTube, Facebook ir kt.).

Tai D. Trampui padės sutvirtinti savo kaip puikaus prezidento pozicijas.

D. Trampas jau laimėjo šiuos rinkimus. Amerikos išdavikai ir priešai pagauti. Bus pareikšta tūkstančiai kaltinimų, jei jie nespės palikti JAV.

Šaltinisdcdirtylaundry.com, cont.ws

Dažniausiai Lietuvoje nepageidaujama ar, neretai, tiesiog draudžiama publicistika ir dokumentika – kiekvieną dieną rodoma „PressJazz TV“ kanale.

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));