D.Grybauskaitės patikėtinė paskelbė, kad mirę aktorius D.Banionis ir dirigentas S.Sondeckis buvo KGB-istai, tačiau nutylėjo apie dar gyvus „Dėdulę”, „Magnoliją” ir „Mariją”

Burauskaite

Burauskaite

D.Grybauskaitės patikėtinė paskelbė, kad mirę aktorius D.Banionis ir dirigentas S.Sondeckis buvo KGB-istai, tačiau nutylėjo apie dar gyvus „Dėdulę”, „Magnoliją” ir „Mariją” 

 Burauskaite

Kino ir teatro legendos Donato Banionio darbą KGB sovietų okupacijos atskleidęs Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centras baigė valstybei neprisipažinusių agentų sąrašo viešinimą. Šio centro vadovė Teresė Birutė Burauskaitė (nuotr. viršųje su ekscelencija) , mainais už tikrųjų KGB-istų neviešinimą gavusi net ordiną iš „Magnolijos” rankų, sako, kad sako, kad internete informacija apie daugiau kaip 1600 agentų veiklą paskelbta, siekiant tautos apsivalymo ir norint užkirsti kelią spekuliacijoms. „Tai buvo paskutinė žurnalo porcija. Aš į informacijos paskelbimą žiūrėčiau kaip į mūsų tautos apsivalymą“, – interviu BNS šeštadienį sakė T.B.Burauskaitė. Ji sakė apgailestaujanti, kad agentų sąraše esantys žmonės nepasinaudojo galimybe prisipažinti valstybei. Pagal įstatymą, valstybė 75 metams įslaptino informaciją apie KGB agentus, kurie savanoriškai prisipažino apie savo veiklą 2000-aisiais. Tokių buvo per pusantro tūkstančio. REKLAMA „Apgailestauju, kad daug žmonių, kurių įdirbis nebuvo uolus, bet užfiksuotas, nesiryžo ateiti. Gal nebuvo pakankamo pasitikėjimo valstybė, kiti gal neatėjo manydami, kad jie daug nepakenkė, parašę vieną ar kitą atsiliepimą turistinėje kelionėje“, – svarstė T.B.Burauskaitė. 

 

Tikrasis apsivalymas būtų, jeigu Burauskaitė paskelbtų apie tikruosius KGB-istus, kurie jau tris dešimtmečius valdo Lietuvą – „Dedulę”, „Magnoliją”, „Mariją”. Tačiau šie lieka įslaptinti, nes matyt iki šiol gerai tarnauja savo šeimininkams iš KGB

 

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1317;visi-konservatoriu-lyderiai-neprisipazine-kgb-istai&catid=10&Itemid=242&highlight=WyJidXJhdXNrYWl0XHUwMTE3Il0=

 

http://www.ekspertai.eu/visi-konservatoriu-lyderiai-neprisipazine-kgb-istai/

 

Apie tikruosius KGB-istus rašo Simonas Kroydonas:

„Vytautas Landsbergis ištisus 30 metų buvo KGB agentas slapyvardžiu DĖDULĖ, Dalia Grybauskaitė agentė slapyvardžiu MAGNOLIJA, ir visi sovietų laikais baigę ekonomiką, teisę, teisėjai prokurorai, gydytojai, rašytojai, visi jie buvo KGB agentai,o dabartinų verslininkų žmonos buvo elitinės Klaipėdos 16 divizijos KGB kuruojamos prostitutės, kurių paskirtis suvilioti užsienio laivų kapitonus, žvalgybininkus,iššnipinėti visą reikiamą informaciją,perverbuoti o, kartais ir nunuodyti mirtinai.

 

Štai tulpinio Vertelkos sugyventinė Vilija Stankiuvienė, kuri vėliau tapo ir Misis Lietuva, buvo itin aukštos klasės mergina, draugavusi su Lietuvos Komunistų partijos vadovais, diplomatus, mezgusi su jais ryšius. Vilija skirtingai ,nei Repčenkienė nesiaugino savo dukrų pamainai, nors net Stankiuvienė savo dukrą Gendra Mikalajūnaitę mokino kaip reikia medžioti ir nugręžinėti turtingus vaikinus. Krepšininkas Arvydas Macijauskas kažkada išsamiai papasakojo,kaip gražuolė Gendra melžė jį.

 

Kai laisvo elgesio paukštelėms sueina 30 metų jos betarpiškai ieško jaunikio.Specialybės jokios neturi,išsilavinimo irgi, kas belieka? Išgyvenimo klausimas.

Tokiai moteriškei pasisekė. Kai suviliotas klientas danas suvokė, kas per paukštelė papuolė, skubiai ją metė,o ji užkibo už vietinio seno bandito Antano Boso ir šio jau nebepaleido. Tuo tarpu Stankiuvienės sugyventiniui Vertelkai davė kelis sykius iki gyvos galvos, ir moteriškė liūdesį skandina alkoholyje, perka loterijos bilietus ir bando laimėti milijoną. Jei nelaimės , baigs gyvenimą kaip Klaipėdos pažiba Žana Papugaičik.

 

Bet argi aš čia apie nusenusias šavalkas rašyt atėjau. Tikrai ,kad ne. Tikėkimės,kad Sauliaus Skvernelio vyrai pagaliau sutvarkys produktyviausią sovietmečio barakudą Kristiną Brazauskienę, nacionalizuos ir privatizuos užgrobą Draugystės viešbutį ir Lietuvos biudžetas praturtės keliomis dešimtimis milijonų eurų.

 

Kristinos biznio planas buvo paprastas. Kristina susitarė su savo mylimu vyru. Ji suvilios Brazauską, šis numirs, o tada užgrobtą turtą užrašys judviejų vaikams per ofšorines kompanijas turtą registruos Gibraltare,Bermuduose ir Mergelių Salose,o vėliau tą turtą,kurį sudaro keli apartamentai Floridoje ir Draugystės viešbutis – parduos.Štai ir visa primityvi schema.

 

Rimčiau gyvenimą susitvarkė Landsbergių šeimynėlė.Jeigu Bosienės pagaliau nebesigirdėt užpirktuose Delfi straipsniuose,tai Landsbergių šeimynėlė sukasi visu pajėgumu.Senelis Sąjūdžio betvarkės metu susikombinavo ištisus pastatų kompleksus Kauno centre,kurie tariamai pokaryje priklausė jo tėvui ir dėdėms. Sutvarkyt padėjo Dušanskis iš KGB, o mainais už tai jam buvo leista išvykti į Izraelį. Anūkas buvo auginamas ir mokomas nuo mažens kaip reikia gyventi nieko nedarant.

 

Matot,Vytautas Landsbergis pačioje pradžioje susitvarkė visus popierius, sunaikino savo bylą, tačiau Rusų spec tarnybos spėjo padaryti kopijas. Atėjus Valstiečiams į valdžią ,atsitiko taip,kad konservatorių sponsoriams trūko kantrybė ir pasakė.Mesim ir jus kaip liberalus pro bortą.Štai ir pradedame matyti rezultatus.

Šiandien ryte paskelbta.Saulius Sondeckis ir Donatas Banionis buvo KGB agentai.

 

Nors apie juos ir Landsbergį senajį, Grybauskaitę, Juknevičienę buvau parašęs dar prieš tris metus.Ir ką? Ir nieko.Mano žiniomis,Landsbergio chunta labai bijo,kad Valstiečiai nepakeistų įstatymo,kuris įgalintų paskelbti visus KGB agentus ir informatorius nedelsiant.O pagrindo bijot yra. 

 Aišku dabar yra puolama ant tų,kurie jau nebegali nieko pasakyti ir apsiginti arba patvirtinti. Bet mūsų Valstiečiai nepėsti. Paskelbkit visa sąrasšą Valstiečiai. Pamatysite,kad visi teisėjai ir prokurorai,baigę teisę sovietmečiu yra tame saraše. Jų yra virš kelių šimtų.Už tai dabar jie ir tampomi uz virvučių, nes jų KGB bylos yra vienose rankose.Vytauto Landsbergio grupuotės rankose.Anais sovietiniais laikais kiekvienas, kuris važiuodavo i užsienį būdavo užverbuotas.

 

Nusikaltusiais laikau tuos,kurie dirbo Lietuvoje ir pranešinėdavo apie žmonių nuotaikas,antitarybines kalbas,apie kunigus.Tikrai nesu Banionio gerbejas. Tokios karjeros kaip jis anais laikais tikrai negalėdavo niekas pasiekti nepriklausydami KGB.Taip jau buvo.

Nereikia tų žmonių garbinti, bet nereikia ir pulti,tuo labiau,kad šite žmonės jau mirę. Aš taip suprantu. Norėjai siekt karjeros, turėjai būt KGB agentu. Kitu atvėju būsi nulis. Tokių pilna Lietuva. Tik kaip suprast,juk archyvai,uždaryti. Ant mirusių,dabartiniai gyvi. KGB-stai visus šunis karia. Į teisės studijas nebūtum tuo laiku įstojęs be KGB palaiminimo.

 

Rūta Vanagaitė buvo teisi ! Dar ne tokiu pavardžių ten yra tik bijo bijo bailiai paskutiniai !O kur senelio Čekuolio dosjė? Ko jis neatsistoja ir nepapasakoja apie savo nuotykius,kaip šnipinėjo ir skundė mūsiškius jūreivius laivuose ?

 

Aš septynis mėnesius buvau užblokuotas 2017 metais,bet jūs skaitytojai manęs nepamiršot.Tik negalėjau atsakyti jums,nes buvau konservatorių chuntos kuriam laikui pristabdytas,todėl dabar aš jums parodysiu išskirtinius kadrus.Tokius kadrus,kad Banionio ir Sondeckio priklausymas KGB palyginus su tuo,kas yra užfiksuota šioje video yra tik semečkės.

 

Daug bylų KGB išsivežė, todėl tikrųjų agentų bylų archyvuose liko tik keliolika iš dešimčių tūkstančių. Pakiso tuos kurie KGB nebuvo naudingi ,nei Sovietų Sąjungai, nei galėjo būti naudingi ateityje. Pasiliko tik tūzus kišenėje kaip Dalią Grybauskaitę,Adamkų,Čekuolį,Liną Linkevičių,Vytautą Landsbergį per kuriuos galėjo griauti jau nepriklausomą Lietuvą.

 

Skaldyk ir valdyk. Ir taip visą nepriklausomybės laikotarpį. Porcija po porcijos. Įrašom, netyčia paliktuose KGB sąrašuose rankele po keletą pavardžių ir vėl porcija.

 

Jūsų dėmesiui,mano komandos naujausias darbas.Tiriamosios politinės žurnalistikos ciklas VORATINKLIS.

 

Pirmoji dalis|ANŪKAS

 

{youtube}hBZCellN8vU{/youtube}

Facebook komentarai
});}(jQuery));