D. Grybauskaitė nuvairavo Lietuvą, nes jai patarinėjo…girtuoklis?

Linas_Balsys

Linas_Balsys

D. Grybauskaitė nuvairavo Lietuvą, nes jai patarinėjo…girtuoklis?

Kristina Sulikienė

Linas Balsys

Vidurdienį Lietuvos policija išplatino pranešimą, jog galimai pastebėtas galimai neblaivas Seimo narys Linas Balsys, už vairo.

Kaip žinia, šis Seimo narys ilgokai patarinėjo Daliai Grybauskaitei, o 2012 metais Karoliniškių apygardoje buvo išrinktas greičiausiai per klaidą – nes rinkėjai sumaišė jo atstovaujamos partijos pavadinimą su dabar į valdžią papuolusiais. Dar buvo pučiamas skandalas, kad pasak Naglio Puteikio (kažkoks buvo vaizdo įrašas, kur jis aptarinėjo rinkimų rezultatus) „kažkokiai moteriškei“ priskirti neva Lino Balsio balsai, o ta „kažkokia moteriškė“ visai netyčia yra mano mama, labai daug metų LVŽS sąjungoje esanti Virginija Apanavičienė. Visai netikiu, jog ten Lino Balsio balsai, nes apylinkė, kurioje gausiai balsuojama, yra mūsų rajono vidurinės mokyklos teritorijoje, ir visi žino mano mamą. Todėl tai galėjo būti mokinių tėvelių balsai.  Bet neesmė. 

Pažymėtina, jog pats Naglis Puteikis Klaipėdoje garsėjo kaip girtuoklis, skandalingai elgėsi areštinėje, ir prieš kiekvienus rinkimus jeigu rinkėjai ištraukia tuos vaizdo įrašus, kyla labai baisus pasipiktinimas, neva nebegeria, ko čia lendat.

O štai Lino Balsio atvejis atskleidė problemą – jog Lietuvoje iš viso nesidomima, ką renka – jeigu jis yra girtuoklis, tai turėjo būti išviešinta per rinkimų kampaniją. O dabar metus pratrynęs Seimo suolą, ir pasak, Maldeikienės, kartais tik po 10 minučių per dieną – taip išeina, tik nemokamai pravalgė mokesčių mokėtojų pinigus, ir kaip teisingai ta pati Seimo narė pažymėjo – o darbo nepadarė jokio. Ką galima nuveikti per 10 minučių, arba atėjus neblaivaus stovio į darbą? 

Taigi, su visokiomis apgavystėmis, ir balsų „suklydimais“ prasmukę vis tiek prieina liepto galą.

Vos tik Maldeikienė pranešė, jog Linas Balsys galimai turi priklausomybę (ir gerai padarė – jeigu girtuoklis patarinėjo prezidentei, o ji „nematė“, tai po metų pagaliau nauja šviežia Seimo narė pamatė ir pranešė…kiti tyli, juk ir jiems matyt pasitaiko…), policijai buvo duotas signalas, ir ši galimai (visur tas žodelis) pričiupo galimai neblaivų Liną Balsį.

Aišku, jis turi neliečiamybę, ir tikrintis alkotesteriu gali atsisakyti – tačiau remiantis Vyriausybės nutarimu, tokiu atveju asmuo pripažįsta savo neblaivumą. 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));