D.Grybauskaitė jau senai grasino žinisklaidos priemonėms susidorojimu ir pažadus vykdė

ruta-janutiene-52ea319fb8540

ruta-janutiene-52ea319fb8540

D.Grybauskaitė – didžiausia grėsmė spaudos laisvei

Paaiškėjus, kad Dalia Grybauskaitė „normaliu susirašinėjimu“ laiko faktą, kad ji tiesiogiai liepė „patraukti skaliką“ žiniasklaidos priemonei, kuri ją kritikavo, valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis iki šiol negali tuo patikėti, ir reikalauja, kad prezidentė pati, o ne per savo patarėjus, tai atvirtintų ar paneigtų.

 

„Dabar esmė yra sužinoti, ar tie tekstai, kurie yra cituojami, ar jie yra autentiški? Jeigu taip yra, tada sekantis žingsnis yra juos vertinti. Nes dabar vertinama tai, kas nėra patvirtinta“, – sakė R. Karbauskis.

Iš pirmadienį prezidentės patarėjo vidaus politikos klausimais Mindaugo Lingės visuomenei pateiktų paaiškinimų jam nėra aišku, ar tikrai toks susirašinėjimas buvo, ir ar paviešintas jo turinys yra tikras. „Dėl pačio susirašinėjimo, tai Jūs pati suprantate, kad susirašinėti niekas nedraudžia, tik klausimas – kaip. Galima siųsti pasveikinimus gimtadienio arba kitų švenčių proga, o kitas dalykas aptarinėti tokius dalykus, kurie buvo aptarinėjami, duoti užduotis, kurios buvo vykdomos“.

 

„Bet tai reikia patvirtinti nuo pradžių – jeigu iš tikrųjų buvo tekstas, toks, koks buvo parašytas, po to sekė veiksmai, kurie fiksuoti tyrime, kad tekstas atitinka tą, kas buvo daroma po to – tai yra buvo einama, šnekama, buvo viskas daroma. Trūksta pirminio patvirtinimo, kad yra nurodymas. Jeigu yra nurodymas, tada tai jau yra labai rimta“, – sakė R. Karbauskis.

„Valstiečių žaliųjų“ lyderiui neužtenka Prezidentūros patikinimo, kad generalinio prokuroro kandidatūra nebuvo derinta su „MG Baltic“. „Klausimas – ar tekstas yra tikras. Ar derino, ar nederino – tai yra vertinimas. (…) Jeigu tekstas buvo toks, manau, kad jis bus nevienareikšmiai vertinamas. Man, pavyzdžiui, atrodytų, kad buvo duotas nurodymas. Man taip atrodo skaitant tekstą, bet aš nežinau ar tas tekstas yra teisingas“, – sakė R. Karbauskis.

Jeigu Prezidentūra nepateiks atsakymų, jo nuomone, Seimas per kurį nors savo komitetą turėtų kreiptis į prokuratūrą prašydami informacijos patvirtinimo.

 

 

Tiesa, prezidentė abi kadencijas atvirai grasino žiniasklaidos priemonėms, kurios prie tų grasinimų priprato, ir laikė tai normaliu dalykų.

Todėl Dalia Grybauskaitė atrodė tokia pasimetusi, kad Latvijos televizija parodė siužetą, kuriame ji reikalauja nerodyti „nesutartų klausimų“

 

 {youtube}Y3Xj2_kfk6c{/youtube}

 

Šis dar 2015 m. birželio 2 d., „Laisvame laikraštyje“ iišspausdintas dabar aktualus kaip niekada:

 

Buvęs prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas, Seimo narys Linas Balsys teigia, kad D.Grybauskaitės pastangomis Lietuvoje buvo sukurta laisvą žodį ribojanti sistema, “efektyviai užgniaužianti” kritiką apie vieną asmenį ir kad įtvirtinant šią sistemą, D.Grybauskaitė ir jos patarėjai nevengdavo tiesioginių grasinimų Lietuvoje veikiančių žiniasklaidos priemonių savininkams.

 

 

Tai Seimo narys paskelbė “Lietuvos ryto” gegužės 31 dienos televizijos laidoje “Viskas aišku”.

Kaip žinia, dar prieš kelis metus šios laidos vedėja Rūta Janutienė neteko darbo Tele-3 televizijoje, kai parengė neglogą laidą apie komjaunuolišką D.Grybauskaitės jaunystę. Ši plačiai reklamuota laida per TV3 kanalą taip ir liko neparodyta – vietoj jos laidas rodo Valstybės saugumo departamento darbuotojas Sigitas Babilius bei jo žmona Indrė Makaraitytė, laidos “Savaitė” vedėja.

 

“Per penkerius šešerius metus sukurta sistema, kuri efektyviai riboja laisvą žodį Lietuvoje. Ir kai staiga šioje sistemoje iššoka latvių žurnalistas, kuris nežino, kad sistema yra tokia dvare, staiga ištinka šokas”, – sakė L.Balsys.

Jo teigimu, D.Grybauskaitei pavyko sukurti situaciją, kai kritika jos adresu yra užgniaužiama ir tai buvo pasiekta tiesiogiai grasinant žiniasklaidos priemonių savininkams.

“Mes turime kalbėti apie tai, kad, deja, kolegos žurnalistai, esame situacijoje, kai spaudos laisvė yra ribojama ir kritika apie vieną asmenį yra efektyviai užgniaužiama.

Tai daroma ne tik per saldainius, tai daroma daug rimčiau. Tai daroma per žiniasklaidos priemonių savininkus. Su jais yra kontaktuojama, jiems yra grasinama, kad tavo įmonė turės problemų, o bet kurioje įmonėje problemų rasti labai nesunku, tris dienas pasėdėjus finansų inspektoriui. Ir tada savininkai formuoja, kišasi į redakcinę politiką, kas yra draudžiama pagal bet kokią psaulinę žiniasklaidos praktiką”, – kalbėjo kelrius metus su D.Grybauskaite dirbęs parlamentaras.

Į laidos vedėjos klausimą, ar “tai, kas buvo pasakyta, dabar ir vyksta”, buvęs prezidentės patarėjas atsakė: “Taip ir vyksta”.

Pasak jo, žiniasklaidos priemonių savininkai yra “arba pasikviečiami arba su jais sukontaktuojama kitais būdais”.

ruta janutiene 52ea319fb8540

R.Janutienė iš karto po laidos “Paskutinė instancija” uždarymo atsakė į LL klausimus:

 

Ar ta laida apie D.Grybauskaitės biografiją kada nors pamatysime per TV3?

 

– Laidos “Paskutinė instancija” daugiau nebus TV3 kanale. Jie sulaukė, kada aš išvyksiu savaitei atostogų, ir tada staigiai nutraukė su mumis sutartį. Pagal sutartį televizija turi galimybę nutraukti su mumis sutartį vienašališkai, jie ta galimybe ir pasinaudojo. Aišku, jie man prirašė, kad tų laidų niekas nežiūri, jų ne ta struktūra, ir t.t.

 

Tačiau tavo laidos pritraukė labai daug reklamos ir visada buvo labai populiarios?

 

– Čia yra tokie sprendimai… Aš tau sakau – istorija, dėl ko viskas vyksta…Jeigu aš ją papasakočiau…Žinok, kad R.Paksą pašalino iš prezidentų dėl mažesnių dalykų. 

 

 – Tai ir papasakok, nes jeigu tave išvarė iš darbo, tai nebėra ko prarasti?

 

– Aš nepasakoju pokalbių, kurie vyksta akis į akį…Nors aš galiu juos įrodyti.

 

Tai reiškia, kad „Paskutinės instancijos“ apskritai nebelieka eteryje?

 

– Taip, viskas, šiandien (lapkričio 29 d.) parodo, o paskui – sutartis nutraukta, ir mūsų neberodo. Istorija tęsis. Kai tik palieti D.Grybauskaitės failus, pradeda darytis istorijos. Iš to ir daryk išvadas. Jeigu aš nebūčiau lietusi Grybauskaitės, viskas būtų buvę gerai – man tai buvo pasakyta tiesiai šviesiai. 

 

Tai ką dabar darysi? Grįši į LNK?

 

– Aš nežinau, ką aš dabar darysiu. Stengiuosi dar pasinaudoti atostogomis ir apie tai negalvoti. Nors tas pasibaigimas (su TV3 – aut. Pastaba) iš principo yra gerai.. Nes ten mane vis tiek anksčiau ar vėliau mane būtų privertę šunimi staugti arba kate kniaukti. 

 

– Nebandysi bylinėtis su TV3 televizija?

 

– Nežinau, tačiau dešimt žmonių liko be darbo. Jie turi šeimas ir vaikus. Nors buvome prifilmavę tų laidų, ir jie pasinaudojo tuo, kad aš visą vasarą dirbau.

 

– Tačiau ar didesnės paramos sulaukei po to, kai cenzūra uždraudė laidą apie D.Grybauskaitę?

 

– Taip, sulaukiau labai rimto palaikymo iš kitų žiniasklaidos priemonių. Netikėto palaikymo. Čia yra TV3 televizijos reikalas, tegul jie patys daro tas laidas. Iš pradžių aš ginčijausi, dėl paprastų dalykų – kad reikia pasakoti žmonėms tai, kas jiems svarbu. Manau, kad dėl to ginčų mane ir išmetė.

 

– Įdomu, kaip prezidentūra uždarys „Laisvą laikraštį“, kuris liko bene vienintelis D.Grybauskaitės kritikas („Lietuvos žinių“ vyr. redaktorius V.Vasiliauskas buvo išvarytas už prezidentūros kritiką, po to sekė Tomas Dapkus, dabar – Rūta Janutienė – aut. pastaba)?

 

– Aš manau, kad prieš prezidento rinkimus visko gali būti. Tačiau aš manau, kad Grybauskaitės prezidentūra mano panašiai, kaip ir V.Putinas – ji laiko televiziją svarbiu instrumentu, o visa kita – tegul „bovijasi“. Manau, kad ir mano išmetimas su tuo susiję, nes televizijai tiesiog buvo liepta mane patraukti. Gerai, kad bent LKN turi stuburą, nes ir jai buvo lieptą „patraukti“ Tomą Dapkų. Tačiau ji atsisakė.

 

Man keista, kad TV3 atsisako projekto, kuris labai jai pelningas  – tavo laidos buvo labiausiai žiūrimos? Kokie motyvai nusvėrė šį sprendimą?

 

– Mano laida „Kodėl?“ buvo žiūrimiausių laidų dešimtuke visą laiką, TV3 kanale ji buvo trečia populiariausia laida.

 

Man labai keista – juk TV3 kanalo savininkai neva švedai, jiems politinio spaudimo taip lengvai nepadarysi, neva kanalas nepriklausomas?

 

– Iš pradžių ir aš taip galvojau, tačiau pamačiau, kad niekur kitur nebuvo tokios cenzūros, kaip TV3 kanale, gali patikėti. Reikėjo prieš laidų transliavimą rodyti laidas cenzūrai ir jas karpyti. Tokios tvarkos ilgai nebūčiau tempusi – kai padarai laidą, ir paskui ją „gabalais“ turi karpyti. Aš neišmetinėjau, tai sutartis ir pasibaigė. Esu „nepatogi“ laidų vedėja.

 

Koks skirtumas kanalo savininkams, jeigu jiems uždirbi pinigus?

 

– Aš maniau, kad TV3 kanale iš principo galima daryti laidas. Tačiau klydau.

 

Tai kuriame dar kanale galima daryti laidas? Kurioje televizijoje?

 

– Nežinau, aš apie tai dabar mąstau.

 

Užjaučiu, Rūta, tačiau manau, kad tu be darbo neliksi – galėsi rašyti straipsnius laikraščiams?

 

– Aš manau, kad ir be televizijos aš neliksiu, tačiau mane stebina pati situacija – kas darosi šalyje.

 

Tačiau ar ta tavo laidą apie D.Grybauskaitę, kuri turėjo būti rodoma praeitą savaitę, ar TV3 dar parodys šiandien (lapkričio 29 d.)?

 

– Ne. Prieš išvažiuodama aš klausiau, ar rodys tą laidą…Ten buvo keistų dalykų ir keistų nurodymų – pakalbinti konkrečius žmones ir įdėti į laidą. Paklausiau, ar ta laida bus transliuojama, jeigu į laidą sudėsiu minimus žmones? Man atsakė, kad jeigu išvažiuoju atostogauti, geriau palik kokią nors kitą laidą. Pirmadienį grįšiu ir darbą ir sugalvosiu, ką daryti. 

 

Tikiuosi, kad padarysi tikrą publicistinę laidą apie tai, kaip tave išgrūdo iš TV3?

 

– Taip (juokiasi), tada reikia transliuoti pokalbius, įrašytus slapta. 

 

 Linas Balsys : “Tai sistema”

Buvęs prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas, Seimo narys Linas Balsys teigia, kad D.Grybauskaitės pastangomis Lietuvoje buvo sukurta laisvą žodį ribojanti sistema, “efektyviai užgniaužianti” kritiką apie vieną asmenį ir kad įtvirtinant šią sistemą, D.Grybauskaitė ir jos patarėjai nevengdavo tiesioginių grasinimų Lietuvoje veikiančių žiniasklaidos priemonių savininkams.

Tai Seimo narys paskelbė “Lietuvos ryto” gegužės 31 dienos televizijos laidoje “Viskas aišku”.

“Per penkerius šešerius metus sukurta sistema, kuri efektyviai riboja laisvą žodį Lietuvoje. Ir kai staiga šioje sistemoje iššoka latvių žurnalistas, kuris nežino, kad sistema yra tokia dvare, staiga ištinka šokas”, – sakė L.Balsys.

Jo teigimu, D.Grybauskaitei pavyko sukurti situaciją, kai kritika jos adresu yra užgniaužiama ir tai buvo pasiekta tiesiogiai grasinant žiniasklaidos priemonių savininkams.

“Mes turime kalbėti apie tai, kad, deja, kolegos žurnalistai, esame situacijoje, kai spaudos laisvė yra ribojama ir kritika apie vieną asmenį yra efektyviai užgniaužiama.

Tai daroma ne tik per saldainius, tai daroma daug rimčiau. Tai daroma per žiniasklaidos priemonių savininkus. Su jais yra kontaktuojama, jiems yra grasinama, kad tavo įmonė turės problemų, o bet kurioje įmonėje problemų rasti labai nesunku, tris dienas pasėdėjus finansų inspektoriui. Ir tada savininkai formuoja, kišasi į redakcinę politiką, kas yra draudžiama pagal bet kokią psaulinę žiniasklaidos praktiką”, – kalbėjo kelrius metus su D.Grybauskaite dirbęs parlamentaras.

Į laidos vedėjos klausimą, ar “tai, kas buvo pasakyta, dabar ir vyksta”, buvęs prezidentės patarėjas atsakė: “Taip ir vyksta”.

Pasak jo, žiniasklaidos priemonių savininkai yra “arba pasikviečiami arba su jais sukontaktuojama kitais būdais”.

L.Balsys taip pat teigė, kad pati D.Grybauskaitė tai daro “turbūt retai”, pasak jo “dažniausiai tai daro patarėjai”.

“Ir jeigu “Lietuvos žinios” blogai rašydavo, tai būdavo kontaktuojama ne su redaktoriumi, o kontaktuojama su “Achemos grupe”, – sakė buvęs D.Grybauskaitė patarėjas.

Seimo narys Valdas Vasiliauskas, kuris dirbo dienraščio “Lietuvos žinios” vyriausiuoju redaktoriumi, nepaneigė L.Balsio teiginių apie D.Grybauskaitės spaudimą Lietuvos žiniasklaidai.

“Kol buvo gyvas koncerno prezidentas Bronislovas Lubys, jis viską atlaikydavo pats ir manęs, vyriausiojo redaktoriaus, tai nepasiekdavo.Tačiau kai neliko B.Lubio, tada, tai ką pasakojo Linas (Balsys – faktai.lt) buvo visiška teisybė, buvo pasikviesti tuometiniai koncerno vadovai ir paprašyta, kad vis dėlto, jei dar kartą taip bus parašyta, tada, būkite malonūs, pakeiskite redaktorių, nes kitaip jūsų koncernas turės labai rimtų problemų. Ne laikraštis, pabrėžiu, o visas koncernas”, – savo prisiminimais apie prezidentės darbą su žiniasklaida dalijosi Seimo narys.

Laidoje dalyvavo ir Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, kuris, kaip pastebi potalas “Faktai.lt”, vykstant šiai diskusijai protingai tylėjo. Šiuo metu D.Radzevičius laisvu nuo pirmininkavimo žurnalistų sąjungai metu, dirba Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje (LRTK), į kurią jį delegavo Lietuvos meno kūrėjų asociacija.

LRTK pastaruoju metu yra viena svarbiausių Lietuvos institucijų, kovojančių prieš Rusijos vykdomą propagandinį karą. Jos dėka Lietuva tapo pirmąja ir vienintele Europos Sąjungoje valstybe, uždraudusia propagandą ir dezinformaciją skleidžiančias Rusjos televizijos kanalų transliacijas. Šiuos svarbius sprendimus LRTK priėmė atsižvelgusi į Lietuvos kariuomenės žiniasklaidos ekspertų išvadas. faktai.lt neturi duomenų, kaip dėl LRTK sprendimų dėl Rusijos televizijos kanalų translaicijų draudimo balsavo žurnalistų sąjungos vadovas, tačiau tikėtina, kad jis komisijoje palaikė D.Grybauskaitės poziciją.

 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė komandą „MG Baltic“ savininkui Dariui Mockui : „tegul patraukia savo skaliką“.

Tomasdapkus

Tas skalikas, tai LNK žurnalistas Tomas Dapkus, kuris rengė kritines laidas apie prezidentės siūlomas kandidatus į generalinius prokurorus.

Vos gavęs komandą, Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis kitą dieną susitiko su D.Mockumi ir perdavė jam šią žinią.

Tomas Dapkus buvo nedelsiant „patrauktas“ – jo laida „Savaitė“ dingo iš LNK eterio, o po kiek laiko pasirodė jau Info Tv eteryje

Tiesa, pats laidos autorius po „patraukimo“ jau ėmė kalbėti kitaip – savo laidose jis ėmė tiesiog šlovinti Dalią Grybauskaitę:

Pats T.Dapkus sako, kad neva niekas iš LNK vadovų su juo nekalbėjo, ir nepaaiškino, kad jam reikia užsičiaupti.

Tai sunkiai tikėtina, nes po Dalios Grybauskaitės komandos „patraukti skalikus“ bet kokią jos kritiką LNK kanale baigėsi, o šis kanalas ėmė liaupsinti prezidentę, ir transliuoti jos parengtus siužetus apie prezidentės susitikimus su vaikučiais ir pan.

Tai, kad Dalia Grybauskaitė ne pirmą kartą kišasi į žiniasklaidos reikalus, ir sako, ką kam galima rodyti, byloja ir Rūtos Janutienės likimas. Vos parengusi laidą apie Dalios Grybauskaitės praeitį ir ištransliavusi jos anonsą per Tele-3 kanalą, R.Janutienės laidos „Patriotai“ ir ‘Paskutinė instancija“ apskritai dingo iš šio kanalo, su laidos autore buvo nutraukta sutartis. Nors tai buvo didžiausią reitingą tuinčios tele-3 laidos, nematoma ranka jas išmetė iš minėto tinklellio. Rūta Janutienė, priešingai nei Tomas Dapkus, neliko skolinga, ir parašė knygą „raudonoji Dalia“. O iš LNk televizijos išmęstas „skalikas“ ėmė atvirai šlovinti savo skriaudikę:

 

Pateikiamas ir Tomo Tapkaus komentaras:

Esu nustebęs, kad dalis politikų ir net žurnalistų, norėdami „gelbėti“ Prezidentę, bando pulti mane, lyg aš čia būčiau kalčiausias už jos neatsargius elektroninius laiškus.

 

Turiu pasakyti, jog tai nėra pirmas kartas, kai jaučiu Dalios Grybauskaitės ypatingą dėmesį. Apie jos santykį su spauda reikalinga atskira studija, bet vertėtų prisiminti, kad ir epizodą, kaip ji bandė užtildyti ją kritikavusį “Lietuvos rytą”.

 

Lygindamas savo darbą ankstesnėje LRT, “Lietuvos žiniose” ir LNK, galiu patvirtinti, kad pastarojoje studijoje turėjau bene daugiausia laisvės, ir skirtingai nei pirmuose dviejuose, savininkai nesikišo į laidų turinį, apsaugodavo nuo prezidentės „norų“. Aš apie šį epizodą su prokurorų skyrimais nieko ir nežinojau iš LNK savininko.

 

Tačiau esu asmeniškai gavęs pastabų nuo prezidentės per įvairaus lygio pasiuntinukus.

 

Nepasitenkinimo iš Prezidentūros būta ir dėl to, kad tyliai teisėsaugai pridengus generalinio prokuroro Dariaus Valio avariją, paviešinau dokumentus ir faktus, kad jam nepagrįstai nepradėta baudžiamoji byla. Stojo gluminanti tyla, tada Seimo nariai kreipėsi į prokuratūrą, prezidentė buvo priversta nušalinti savo globojamą D.Valį, jam iškelta baudžiamoji byla.

 

Tuo pačiu galiu paneigti, kad LNK savininkas yra man davęs kokius nors nurodymus dėl dabar viešai aptariamų kandidatų į generalinius prokurorus svarstymų Seime. Tai tiesiog atviras melas.

 

Prezidentės patarėjas M.Lingė, drebančiomis rankomis, ir mano nuostabai, toliau gindamas juos, vakar pabrėžė, kad jie buvo profesionalai. Aš to neneigiau, tačiau manau, jog patarėjas kaip svarbiausią kriterijų turėjo paminėti jų skaidrumą ir sąžiningumą.

 

Kad nedaugiažodžiauti siūlau prisiminti, ką aš rašiau apie kandidatus ir nekartoti besiginančių puolimo, o patiems įsitikinti, ar tai buvo mano tyrimo pozicija, ar kieno nors užsakytas susidorojimas.

 

Pirmas epizodas. Nerijus Meilutis.

 

Pirmasis mano straipsnis apie jį pasirodė dar gerokai iki N.Meilučio kandidatavimo į generalinius prokurorus. Ne vienerius metus teko analizuoti ir skelbti publikacijas, rengti laidas apie Ūkio banką. Po jo uždarymo mane pasiekė informacija, kad Ūkio banko bankroto administratorius kovoja su Ūkio banko baudžiamojoje byloje įtariamu verslininku, kuris siejamas su Kauno nusikalstamu pasauliu ir kuris siekia atsikratyti net 15 milijonų eurų paskolos. Jam įtartinai “talkina” Kauno apygardos teismas.

 

Viena iš publikacijų dar 2015 metų sausį

 

https://www.alfa.lt/…/teismai-padeda-grobstyti-milijonus-is…

 

Straipsnyje, o prieš tai ir laidoje parodžiau, kaip Nerijaus Meilučio vadovaujama Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija bandė įteisinti kreditinį sukčiavimą.

 

Aukštesnių teismų sprendimai įrodė, kad buvau teisus aš, o ne N.Meilutis.

 

Beje, teismuose laimėjau ir visas (jų buvo net keletą) įtariamo verslininko man inicijuotas privataus kaltinimo bylas dėl tariamo šmeižto.

 

Po kiek laiko išgirdau, jog viena advokatų kontora, jau skelbia, kad bus naujas generalinis prokuroras, nors apie tai visuomenė dar nežinojo. Apie tai vėl parašiau straipsnį

 

https://www.alfa.lt/…/prezidentura-pasirinko-kandidata-i-na…

 

Ir vėl aš buvau teisus, prezidentė pateikė būtent jo kandidatūrą!

 

Tada prasidėjo peripetijos dėl atsakomybės, kas gi pasiūlė N.Meilutį.

 

Apie tai rašau nebe aš, o kolega R.Bakutis.

 

https://www.alfa.lt/…/labai-mislinga-istorija-kas-ir-kodel-…

 

Dar daugiau, pasirodė, jog Prezidentūra melavo, teigdama, kad N.Meilutį teikė skirti prokurorų profesinė sąjunga. Šioje melo schemoje dalyvavęs tuometis pofesinių sajungų pirmininkas buvo priverstas atsistatydinti.

 

Apie tai irgi rašėme:

 

https://www.alfa.lt/…/krito-meiluti-i-gp-vadovus-protegaves…

 

Seimas N.Meilučio nepatvirtino, tai yra pareiškė jam nepasitikėjimą. Tačiau nepaisant to ir skandalingo bei neteisėto sprendimo galėjusio padaryti milžinišką žalą valstybei, Prezidentė antrai kadencijai jį perskyrė Kauno apygardos teismo pirmininku. Neblogai? Čia ne skandalas? Kas čia dėl ko kaltas A.Kubiliau, R.Juknevičiene? Kokius nurodymus aš čia jūsų nuomone vykdžiau?

 

Kitas tęsinys bus apie kitus kandidatus.

laisvaslaikrastis.lt

Facebook komentarai
});}(jQuery));