Covid vakcinos sunaikins milijardus žmonių? (pildoma)

181788291_1637863279937398_6397404547836508538_n

181788291_1637863279937398_6397404547836508538_n

Covid vakcina sunaikins milijardus žmonių?

Vakcina sunaikina natūralų imunitetą

Olandijos virusologas, mokslų daktaras Geert Vanden Bossche, farmacijos kompanijos „Novartis“ vakcinų skyriaus vadovas, anksčiau dirbęs Bill Gates įkurtame fone GAVI, ir vadovavęs ten inovacijų padaliniui,  išsiuntė laišką savo kolegoms, kuriame įspėjo, kodėl masinis vakcinavimas gali būti pražūtingas.

Jame rašoma : kaip atsidavęs vakcinų ekspertas ir virusolas, aš esu išimtinai sunerimęs, kad sveikatos priežiūros institucijos leidžia administruoti vakcinas tokiu būdu, kuris kelia grėsmę visuomenės sveikatai. Kartu yra ignoruojami moksliniai įrodymai. Dėl šios nepaprastos padėties aš turiu paskleisti šį skubios pagalbos kvietimą – precedento neturintis žmogaus įsikišimas į covid-19 pandemiją yra toks rizikingas, kad lygūs pasaulinei katastrofai. Pateikti moksliniai įrodymai, tačiau jų negirdi tie, kurie turi įgaliojimus veikti. Tarimas antivirusinis išsigelbėjimas ir kelia didžiausią grėsmę žmonijai – vargu ar galėsime vėliau pasakyti, kad nieko nežinojome ar nebuvome įspėti. Šiame agonijos pilname laiške aš rizikuoju visa savo reputacija – tikiuosi iš jūsų, žmonijos sargai, bent jau to paties. Tai labai svarbu pradėkite diskusijas, ir visais įmanomais būdais pasukite likimą kita linkme.

Manau, kad tiems, kurie sunku suprasti, kaip veikia masinė vakcinacija, užtenka matyti, kaip atrodo susirgimai tose šalyse, kuriose valdžiai pavyko paskiepyti milijonus žmonių. Tai yra JK, Izraelis ir JAV.  Kadangi šios šalys mėgaujasi mažėjančiais susirgimų skaičiais, tačiau per kelias savaitės jie pradės fiksuoti staigius padidėjusios pandemijos atvejus. Galima dabar matytu, kad susirgimų staigiai sumažėjo, tačiau vėlesnis sunkių ligų šuolis yra neišvengiamas. Tai sukrečiančios pastabos, ir kad būtų aiškiau, reikia pasakyti, kad Bossche yra tas žmogus, kuris negalėjo būti labiau už vakciną, nei kas nors kitas. Jis yra vienas autoritetingiausių vakcinų kūrėjų pasaulyje. Nors jo laiškas buvo skirtas tik šios srities profesionalams, tačiau jis sutiko duoti interviu ir televizijai.

Ar tiesa, kad mes turėjome nepakankami laiko, kad suprasti, kaip virusas veikia kūną, ir kaip pandemija paveiks pasaulį. Ar tai buvo klaida?

Žinoma, manau, kad ir aš klaidingai tai suvokiau. Aš tik aiškinau, kad mes nesuprantame savo ginklo, ir tai, kad profilaktinės vakcinos negalima naudoti pandemijos metu. Ir kad mes nesuprantame to, kaip veikia virusas. Einame į karą ir nepažįstame savo priešo. Mes nesuprantame jo strategijos ir nežinome, kaip veikia ir mūsų ginklas. Turiu galvoje esminę problemą, nuo kurios sprendimo ir reikėtų pradėti.

Tačiau kaip turėtų reaguoti vyriausybės, nes atrodo, kad jos pralaimi? Jei jie nieko nedarys arba kažką darys – vis tiek bus kritikuojami?

Nemanau. Kaip to vaikino vardas? Hipokratas?  Nes jeigu pradėsite skiepyti žmonės, tai vis tiek neveiks. Problema ta, kad mes sukeliame ilgalaikio veikimo antikūnių atsaką savo organizme.  Tai yra žinoma, tačiau problema ta, kad mes nesugebame sudėti šios dėlionės dalių į vieną paveikslą. Problema ta, kad šie ilgaamžiai antikūniai, kurie pasižymi aukšta specifika, jie konkuruoja su mūsų natūraliais antikūniais.  Tie mūsų natūralūs antikūniai turi labai platų spektrą. Tiesa, net jeigu jūs vis dar turite įgimtus antikūnius, tie specifiniai antikūniai (gauti su vakcina) vis tiek pranoks jūsų natūralius antikūnius. Ir tai yra didžiulė problema, nes šie natūralūs antikūniai suteikia apsaugą jūsų kūno nuo virusų. Ji apsauga yra labai plati, skirta apsaugoti ne nuo specifinio viruso, ir nesvarbu, koks yra korona viruso tipas, šie natūralūs antikūniai jus apsaugos. Žinoma, nebent jūs juos sunaikinsite, arba numalšinsite ilgalaikiais dirbtiniais antikūniais. Nebus taip, kad jūs padarėte klaidą, ir galėsite ją ištaisyti  – ne, žala organizmui jau bus padaryta.

 

Kiekvienas žmogus turi natūralius antikūnius, kuriuos mokslininkai vadina „plataus spektro“ antikūniais. Šie natūralūs antikūniai sudoroja bet kokius virusus, ir tai vadinama natūraliu imunitetu.

Tačiau kas atsitinka tada, kai žmogus būna paskiepytas? Atsitinka tai, kad vakcinos sukurti antikūniai lieka žmogaus kūne amžinai. Tačiau problema ta, kad šie dirbtinai sukurti antikūniai gali sunaikinti tik labai specifinį virusą. Vakcinos sukurti antikūniai žmogaus kūne bus amžinai, ir mums aiškina, kad jie bus tvirtesnis ir specifiniai. Tačiau dėl to jie nukonkuruoja natūralius antikūnius ir būtent todėl, kad jie yra galingesni, jie užblokuos natūralius antikūnius. Ši vakcina sunaikina natūralia žmogaus imunine sistema, ji daugiau nebeveiks taip, kaip anksčiau. Ar suprantate, koks tai siaubas? Pagalvokime apie milijonus žmonių, kurie laukia vakcinos, nes CNN ir Fauci (Baideno patarėjas) pasakė, kad „aš myliu vakciną“. Ir visi pasaulio virusologai sako, kad vakcina naikina imuninę sistemą. Tie natūralūs antikūniai, kurie skirti kovoti su bet kokia viruso mutacija, jie sunaikinami. Todėl visi, kurie yra paskiepyti, yra siaubingoje bėdoje – juos užpuls viruos mutacijos ir jų kūnai nebegalės nuo jų gintis. Mes kalbame apie skerdynes, kokių dar nesame matę.

Visi asmenys, kuriems yra įšvirkšta vakcina, dabar yra legaliai modifikuoti organizmai – taip yra todėl, kad viruso MRNR dabar yra jūsų kūne. Dar neaišku, ar ta MRNR integruojasi į genus, tai yra chromosomas. Bet iš esmės ši struktūra turi integruotis į genus, ir štai kodėl tai yra taip gilu. Todėl mums reikia žinoti, kaip ta MRNR keičia genus, ir jeigu taip, tai reiškia, kad jūsų vaikai bus genetiškai modifikuoti. Kelio atgal nebėra – jeigu pasiskiepijote, tai viskas.

 

 

Toliau pateikiamas Geert Vanden Bossche laiškas naglų kalba ir jo vertimas į lietuvių kalbą:

 

https://37b32f5a-6ed9-4d6d-b3e1-5ec648ad9ed9.filesusr.com/ugd/28d8fe_266039aeb27a4465988c37adec9cd1dc.pdf

 

Visiems autoritetams, mokslininkams ir ekspertams visame pasaulyje, kuriems tai rūpi: žmonijai.

 

Aš esu kas tik norite, tik ne antivakseris. Kaip mokslininkas, aš paprastai nesikreipiu į jokią tokio tipo platformą, norėdamas pasisakyti vakcinų klausimais.

 

Kaip atsidavęs virusologas ir vakcinų ekspertas, aš tik išskirtiniais atvejais kreipiuosi į visuomenę, norėdamas atkreipti dėmesį, kaip sveikatos apsaugos sistema leidžia sau naudoti vakcinas visuomenės sveikatai pavojingais būdais, visiškai ignoruojant mokslo įrodymus. Dabartinė itin kritiška situacija mane priverčia skubiai kreiptis pagalbos. Precedento neturinti žmogaus intervencija Covid-19 pandemijai sustabdyti gresia visuotine katastrofa žmonijai, todėl bandau kalbėti taip, kad visi išgirstų.

 

 

Kaip minėta, nesu prieš skiepijimą. Priešingai, galiu jus patikinti, kad kiekviena iš dabartinių

Vakcinų yra sukurtos ir pagamintos puikių ir kompetentingų mokslininkų.

Tačiau šio tipo profilaktinės vakcinos yra visiškai netinkamos ir netgi labai pavojingos, kai naudojamos masinėse vakcinacijos kampanijose virusinės pandemijos metu.

 

Vakcinologai, mokslininkai ir gydytojai yra apakinti dėl teigiamų trumpalaikių vakcinacijos rezultatų, todėl jie nebegalvoja apie pražūtingas pasekmes žmonių sveikatai. Jei nebus moksliškai įrodyta priešingai, kad aš klystu, tai bus neįmanoma ateityje suvaldyti virusų mutacijų, kurie virs laukine pabaisa.

 

Lenktyniaudamas su laiku, pateikiu savo mokslinę publikaciją, nors jau greičiausiai yra per vėlu.

 

Štai kodėl nusprendžiau jau paskelbti savo pastebėjimus santrauką ir pagrindinį pranešimą neseniai vykusiame vakcinų aukščiausiojo lygio susitikime Ohajuje per „LinkedIn“. Praėjusį pirmadienį aš teikiau tarpvalstybinėms sveikatos organizacijoms, įskaitant PSO, savo dabartinės pandemijos analizę, pagrįsta įžvalgomis apie covid-19 imuninę biologiją.

 

Atsižvelgdamas į kritinės padėties lygį, aš juos paraginau apsvarstyti mano susirūpinimą ir pradėti diskusijas apie šios vakcinacijos kampanijos pasekmes.

 

Tiems, kurie nėra šio dalyko ekspertai, aš pridedu žemiau labiau prieinamą ir suprantamą šio klastingo reiškinio paaiškinimą.

 

Nors nebėra laiko, iki šiol negavau jokių atsiliepimų. Ekspertai ir politikai nutylėjo, ir akivaizdžiai norėjo kalbėti apie suvaržymo atlaisvinimą ir„pavasario laisvę“.  Mano teiginiai yra pagrįsti ne kuo kitu, o tik mokslu. Juos galima paneigti irgi tik mokslu. Nors beveik negalima paneigti mano pastabų, atrodo, kad mokslininkų elitas, kuris šiuo metu pataria mūsų pasaulio lyderiams, nutarėtylėti. Ant stalo buvo pateikti pakankami moksliniai įrodymai. Deja, jie taip ir liko nepaliesti tų, kurie turi galią veikti. Kaip ilgai galima ignoruoti problemą, kai yra pateikti svarbūs įrodymai, kad būdas, kaip pažaboti virusą dabar kelia grėsmę žmonijai? Vargu ar galėsime pasakyti, kad mes nežinojome arba nebuvome perspėti.  Kodėl masinė vakcinacija pandemijos metu sukuria nepataisomą žalą?

PAGRINDINIS uždavinys yra toks: kodėl niekas, atrodo, nesijaudina dėl imuniteto virusams?  Leiskite pabandyti paaiškinti tai lengviau suprantamu reiškiniu: atsparumu mikrobinėms medžiagoms.  Žmogaus organizmas yra atsparus mikrobams, nes jo imuninė sistema gamina „antivirusinius antibiotikus“. Iš tiesų antikūnius (Abs), kuriuos gamina mūsų pačių imuninė sistema, galima laikyti pačių pagamintais antivirusiniais antibiotikais, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra mūsų įgimtos imuninės sistemos (vadinamojo „natūralaus“ abs “) dalis, ar atsiradusius reaguojant į specifinius patogenus (vadinamuosius „įgytus“ Abs). Natūralūs abs nėra nukreipti prieš specifinius virusus, o įgyti Abs yra konkrečiai nukreipti prieš įsiveržiantį patogeną.

Gindamasi nuo virusų mūsų įgimta imuninė sistema yra „nepatyrusi“, bet gerai pasirengusi. Tai apsaugo mus nuo daugelio ligų sukėlėjų ir taip užkerta kelią šiems patogenams sukelti ligas. Kadangi įgimta imuninė sistema negali prisiminti virusų sukėlėjų (įgimtas imunitetas neturi vadinamosios „imunologinės atminties“), galime ja pasikliauti galvodami, kad ji pakankamai stipri.

Tuo labiau, kad imuninė sistema yra nuolat treniruojama, kai ją bando įveikti milijardai mikrobų, įskaitant patogenus. Tačiau senstant vis dažniau susidursime su situacija, kur mūsų įgimtas imunitetas (dažnai vadinamas „pirmąja imuninės gynybos linija“) nėra pakankamai stiprus, kad sustabdytų patogeną pačioje pradžioje  (daugiausia žmogaus gleivinės barjeras, pvz., kvėpavimo takų ar žarnos epiteliai). Kai virusas patenka į organizmą, imuninė sistema turi pasikliauti labiau specializuotais mūsų imuninės sistemos dalimis (t. y. antigeno specifiniais Abs ir T ląstelėmis), kad sudorotų patogeną. Taigi, augdami mes vis labiau stipriname specifinį imunitetą, įskaitant labai specifinį Abs.  Kadangi tie žmonės, kurie  imuninė sistema stipresnė ir ji daugiau pagamina specifinio ABC, tai šie gali gana lengvai nukonkuruoti mūsų natūralius Abs. Būtent tokio tipo labai specifinius antikūnius dabartinės Covid-19 vakcinos ir sukelia. Žinoma, kilnus šių antikūnių (arba Abs) tikslas yra apsaugoti musCovid19.

Taigi, kodėl tada turėtų kilti didžiausias susirūpinimas naudojant šias vakcinas prieš Covid-19?  Na, panašiai kaip klasikiniai antimikrobiniai antibiotikai, labai svarbu, kad imunitetas pats jų pasigamintų ir būtų pritaikytas specifiškai tam virusui. Štai kodėl bakterinės ligos atveju svarbu pasirinkti ne tik tinkamą tipą antibiotiko, tačiau taip pat pakankamai ilgai jį vartoti. Nesilaikant šių reikalavimų mikrobai gali išgyventi, taigi, gali paskatinti ligą vėl atsinaujinti.  Labai panašus mechanizmas veikia ir virusams, ypač virusams, kurie gali lengvai ir greitai mutuoti (pavyzdžiui, taip yra su koronavirusais); kai imuninė sistema atpažįsta virusą ir turi antikūnių jam, tai virusas ima keistis – jis „apsivilks dar vieną sluoksnį, kad imuninė negalėtų jo atpažinti ir įveikti“. Dabar virusas sugeba pabėgti nuo imuniteto (vadinamasis: „imuninis pabėgimas“). Tačiau virusas gali pasikliauti tik šia strategija ir daug kartų ją pakartoti. Virusai, priešingai nei dauguma bakterijų, turi pasikliauti būvimu žmogaus ląstelėje ir sugebėjimu keistis. Štai kodėl jie nėra itin pavojingi. Tačiau taip nėra virusinės pandemijos atveju! Pandemijos metu virusas daugeliu atvejų plinta visame pasaulyjeper susirgusius, įskaitant besimptomatinius „nešėjus“.  Kuo plačiau pasklinda virusas, tuo didesnė tikimybė, kad jis pateks į dar neužsikrėtusių žmonių, arba besimptomių žmonių organizmus. Nebent žmones apgins jų įgimta imuninė gynyba (per natūralius abs), jie užkrės Covid-19 liga, nes negali pasikliauti kitais, įgytais antikūniais.

Facebook komentarai
});}(jQuery));