Covid-19 viruso reklamai skirta 782 757,40 eurų – tuoj suliepsnos pandemijos židiniai

us

us

Propagandos sklaidai skelbiamas konkursas įsisavinti 782 757,40 Eur iš 2021 metų VVSSF skirtų lėšų
Net ir kregždutės, našlaitės, tulpės, bebrai ir burundukai turėtų suprasti, kodėl ištisus metus visa pseudo informacinė žiniasklaida mirguliuoja tik apie viena temą, t.y apie liepsnojančius židinius, petys į laisvę propagandinėmis gaidomis, bei bandymais priversti kaupiniais testais testuoti šeimas, prievartauti nepriverstiniais, bet privalomais testais darbuotojus.
Korona piaras keliasi ir į 2021 metus.
VVSSF skelbia socialinės informacinės kampanijos apie COVID-19 konkursą
Naujai informacinei kampanijai skiriama 782 757,40 Eur iš 2021 metų VVSSF skirtų lėšų.
Paraiškos teikiamos atskiroms dalims: nacionalinei televizijai, internetiniams portalams, lauko reklamai, periodinei spaudai, radijo stotims, reklamos kanalams viešajame transporte, specializuota žiniasklaida sveikatos, mokslo temomis, taip pat VVSSF iniciatyvų viešinimo įgyvendinimui.
Projektų paraiškų laukiama iki balandžio 16 d.
zidiniai
Tad jei kas nors įsivaizduojate, kad kažkam iš informacinių priemonių realiai rūpi tiesa, objektyvumas, o ne tik apmokama propaganda, kišeninis „mokslas“, tai nuoširdžiai linkiu jums ir toliau saldžiai miegoti su savais rožiniais akinukais, bei vaivorykštinėmis pižamomis.
Aišku reikia pabandyti pateikti paraišką, kurioje įsipareigotume teikti objektyvią informaciją apie galimus šalutinius poveikius, bei galimus gydymosi metodus.
Spėkit atmes paraišką ar ne. Visą informaciją kaip pateikti paraišką rasite komentaruose.
Kiečiausi akcentai:
1. <..> Kiekvienas iš mūsų turėtų sugebėti įvertinti esamą padėtį, prisitaikyti prie pokyčių, suprasti vykdomus prevencinius veiksmus, vakcinacijos būtinumą ir naudą,<..>
2. <..> Bent vienos tautinių mažumų žiniasklaidos priemonės dalyvavimas kiekviename šios dalies konsorciume būtų vertinamas kaip privalumas.
Facebook komentarai
});}(jQuery));