Corona virusas jau galėjo apkrėsti pusę Didžiosios Britanijos gyventojų – dauguma jų jam jau turi imunitetą, teigia Oksfordo universitetas

metro

metro

Corona virusas jau galėjo apkrėsti pusę Didžiosios Britanijos gyventojų – dauguma jų jam jau turi imunitetą, teigia Oksfordo universitetas

Oksfordo universiteto studija sako, kad corona virusu jau galėjo apsikrėsti pusė Didžiosios Britanijos, nors oficialiai patvirtintų susirgimų yra tik 8 tūkst.
Modeliuodama situaciją, šios universiteto epidemiologai paskaičiavo, kad Covid-19 pasiekė Britaniją dar sausio viduryje, t.y. dvi savaitės iki tol, kol buvo užfiksuotas pirmas susirgimo atvejis, ir mėnuo iki pirmos mirties.
Tai reiškia, kad corona virusas turėjo pakankamai laiko pasklisti labai plačiai, ir dauguma britų jau turi imunitetą šiam virusui

 

metro
Teorinės epidemiologijos profesorius Sunetra Gupta, vadovaujantis šiai studijai, nurodė, kad testavimas būtinas, kad įsitikinti, ar ši teorija teisinga.

„Mums reikia atlikti labai daug testavimo, kad žinotume, kurioje epidemijos stadijoje esame“, – sakė jis.
Tikra padėtį Britanijoje sunku apskaičiuoti, nes kasdien miršta tik kelios dešimtys, o vyriausybė testavo tik žmones, kurie buvo atsidūrę ligoninėse.
Todėl skaičuojama, kad tikras apsikrėtusių skaičius gali būti apie 400 tūkst. žmonių.

Policija šiandien braunasi į barkekju vakarėlius, kai anglai ramiai kepa mėsą ant žolės – policijai įsakyta išsklaidyti minias.
Oksfordo universiteto studija prieštarauja vyriausybės požiūriui, ir studijai, kurią vyriausybės užsakymu atliko Imperijos koledžas Londone.
Šio koledžo parengta studija teigia, kad corona virusas, jeigu neįvedus karantino visoje šalyje, nusineštų apie 250 tūkst. gyvybių.

Oksfordo mokslininkai tai vadina labai nekvalifikuotu modeliu.

 

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8148529/Coronavirus-infected-half-British-population-say-Oxford-University-experts.html

Facebook komentarai
});}(jQuery));