„Corona” vakcinų eksperimento tikslas – nustatyti reikiamą toksino dozę žudyti žmonėms

Reiner Füllmich & 50 lawyers: ”The vaccines are designed to kill and depopulate the planet”
Reiner Füllmich & 50 advokatų: „Vakcinos sukurtos tam, kad nužudytų ir nuskurdintų planetą”
Perspektyvos Paskelbta 2022 m. sausio 10 d.

Išklausę buvusio „Pfizer” viceprezidento dr. Mike’o Yeadono, kuris 36 metus dirbo mokslininku, liudytojų parodymus Vokietijos „Corona” tyrimų komitetui, „Reiner Füllmich” teisininkai daro tą pačią išvadą: Injekcijos, paprastai vadinamos „Corona” vakcinomis, skirtos eksperimentuoti su žmonėmis ir išsiaiškinti, kokios dar nežinomo toksino dozės reikia, kad būtų galima nužudyti žmones. Pasak Yeadon, su vakcinomis susijusį mirtingumą galima atsekti pagal skirtingų partijų numerius, nes kai kurios partijos atrodo mirtinesnės už kitas. Anot susijusių teisininkų, įvertinus turimus įrodymus, pagrindinis injekcijų visame pasaulyje tikslas yra visuotinė depopuliacija. Dr. Füllmichas „Perspektiv” sakė, kad tarptautinį ieškinį rengiantys teisininkai jau neabejoja: Vakcinomis „Corona” tyčia nuodijamos ir masiškai žudomos pasaulio tautos.

 

Pilietinis žurnalistas Ulfas Bittneris (Ulf Bittner) iš tinklaraščio „EU/EES Healthcare” ir „Sverige Granskas” interviu teigė, kad situacija su atsekamais partijų numeriais ir su partijų numeriais susijusiais sužalojimais bei mirtimis yra panaši įvairiuose Švedijos sveikatos priežiūros regionuose. F. Bittneris palaiko ryšius su vakcinų koordinatoriumi, kuris pateikė dokumentus, leidžiančius sekti, kiek žmonių buvo sužeista ir žuvo dėl įvairių vadinamųjų vakcinų partijų.
01:00 Skirtingi skaičiai ant vakcinų dozių apačioje esančių brūkšninių kodų yra placebas, kuris, pasak Slovėnijos vyriausiosios slaugytojos, buvo perduotas politikams. Ar taip pat yra ir kitose šalyse?
01:54 Mike’as Yeadonas ir kai kurių „Moderna”, „Johnson&Johnson” ir „Pfizer/Biontech” prekės ženklų skiepų LOT numeriai susiję su daug didesniu mirtingumu nei kitų gamintojų.
3:52 Pasak daktaro Füllmicho, vadinamųjų vakcinų gamintojai eksperimentuoja su teisingomis dozėmis, kurios nužudo žmones. Tai, anot Koronos tyrimų komiteto, yra įtikinami įrodymai dėl baudinių nuostolių ir bandymo įvykdyti masinę žmogžudystę. Jie tyčia žudo žmones.
08:30 Teisininkai iš Indijos pateikė skundus dėl tyčinio nužudymo.
09:55 Mike’as Yeadonas kaip liudytojas būsimiems teisiniams veiksmams prieš kaltininkus.
10:44 Visi, kurie kritikuoja neteisėtus pasaulio vyriausybių veiksmus, vadinami „dešiniaisiais ekstremistais”. Taip atsitiko ir tarptautiniu mastu pripažintam mokslininkui Mike’ui Yeadonui.
13:05 CDC atšaukė rekomendaciją dėl PGR testų, skirtų SARS-CoV-2 diagnozuoti nuo 2021 12 31. PGR testai yra pandemijos pagrindas. Kodėl Anthony Fauci dabar daro 180 laipsnių posūkį?
17:25 Jei ieškinys bus patenkintas, bus reikalaujama mažiausiai milijono dolerių baudinių nuostolių kiekvienam asmeniui.
18:33 Anksčiau buvo pranešama tik apie dešimt procentų visų nepageidaujamų poveikių. Esant tokiai situacijai, kokia dabar yra pasaulyje, komanda apskaičiavo, kad iš tikrųjų pranešama tik apie vieną procentą visų nepageidaujamų poveikių.
19:25 Gyvybės draudimo bendrovės iš Indianos valstijos JAV, turinčios 100 mlrd. dolerių vertės turto, generalinis direktorius sakė: „Tai, ką mes darome, yra labai svarbu: JAV dolerių. „Per pastaruosius metus buvo užfiksuotas 40 proc. mirtingumo perviršis”. Manoma, kad taip atsitiko dėl injekcijų.
21:05 Kokia medžiaga, esanti buteliukuose, daro juos tokius mirtinus? Ar tai grafeno oksidas / grafeno hidroksidas?
22:37 Bet kokia vakcina yra nuodai, tik dozė lemia skirtumą. Tai nėra vakcina, nes vakcina suteikia imunitetą, o šie produktai reikalauja nuolatinių injekcijų. Vakcina arba veikia, arba ne.
24:40 Tai nėra ir genų terapija, nes genų terapija reiškia, kad sugedęs genas pakeičiamas fiksuotu. Tai veikiau panašu į eksperimentus su žmonėmis ir bandymą mus nužudyti.
25.15 Dozės nėra testuojamos vyriausybių, o vyriausybės mažiausiai 55 metus slėps sutartis nuo visuomenės. Kaip tai paveiks galimybę nubausti žmones? Dr. Füllmichas apžvelgia visus melus, tiesiančius kelią tironiškai situacijai, kurioje dabar yra atsidūręs pasaulis.
28:25 Vakcinos nėra nei saugios, nei veiksmingos. Gamintojai eksperimentuoja su mirtinomis nuodų dozėmis. Kiekvienas, dabar dalyvaujantis tyčiniame piktybiniame žalos daryme, bus nubaustas.
30:05 Kiek teisės ekspertai yra tikri dėl Mike’o Yeadono padarytos išvados, kad visa tai susiję su depopuliacija ir tyčiniu žmonių žudymu injekcijomis? Jei beveik 50 teisininkų laikosi tos pačios nuomonės, tai laikoma „nenuginčijamu įrodymu”.
32:08 Injekcijų partijas Švedijoje galima atsekti pagal paraišką.
32:45 „Füllmich” bendradarbiauja su Vokietijos slaptosiose tarnybose dirbančiais žmonėmis, kurie nenori vartoti injekcijų.
34:15 Dr. Lee Merrittas apie JAV kovinius pilotus, atsisakančius injekcijų. Pasak daktaro Füllmicho, daktaras Merritas paaiškino: „Jie suprato, kad jei bus priversti [skiepytis], juos nužudys”.
35:15 Informacija apie skiepus Švedijoje renkama iš kiekvieno regiono, Švedijos sveikatos priežiūros institucijų (Folkhälsomyndigheten) ir medicinos valdybos (Läkemedelsverket). Kiekvieną partiją galima atsekti naudojantis programa. Švedijos regionams, kuriems pavyko pasiekti, kad daugiau žmonių būtų švirkščiami, skiriamas ekonominis atlygis. Vienas iš būsimuose teismo posėdžiuose dalyvausiančių teisininkų ekspertų yra Niurnbergo proceso specialistas.
38:45 Kaip vyks teisminiai procesai ir per kokią teisinę struktūrą? Bendra konstrukcija, ta pati struktūra, kaip ir Niurnbergo procesų atveju.
39:40 Europos Sąjungos nariams turėtų viešpatauti laisvas pasirinkimas. Sveikatos priežiūros paslaugų vartotojai turi vartotojų teises. Sukčiavimas – tai žmonių ir sveikatos priežiūros paslaugų vartotojų klaidinimas.
42:00 Vadinamosios vakcinos yra falsifikuotas produktas, pateiktas į rinką. Mike’o Yeadono teigimu, JAV yra įstatymas, pagal kurį visi bus atsakingi už falsifikuoto produkto sukurtą žalą. Į buteliukus, be žinomų lipidų ir kt., dedama toksinų, su kuriais vakcinas vartojantys žmonės niekada nesutiko.
43:40 Valdžios decentralizacijos ir nacionalinės nepriklausomybės, o ne pasaulinių organizacijų, tokių kaip Europos Sąjunga, nurodinėjančių žmonėms, ką daryti, svarba. Atsijungimas nuo bankų sistemos, nevyriausybinių organizacijų ir nepriklausomų bei stiprių žemės ūkio produktų tiekimo grandinių, energijos tiekimo grandinių ir pan. kūrimas.
46:15 Kada vyks bandymai? Kaip vyks kaltinimai ir kaip vyks teismai? Vienas iš tikslų – informuoti žmones ir atskleisti neteisėtus veiksmus įtraukiant alternatyviąją žiniasklaidą, kad pagrindinė žiniasklaida negalėtų ignoruoti teismų. Įgulos nariai dirba prie naujos teisinės sistemos JAV, Afrikoje ir Vokietijoje.
50:48 Dr. Füllmichas mano, kad pasaulis priartėjo prie lūžio taško ir visas naratyvas žlugs labai greitai, galbūt po poros savaičių ar mėnesių.
54:13 Robertas Malone’as, Robertas F. Kennedy, Mike’as Yeadonas ir kiti, dalyvaujantys atskleidžiant darbotvarkę, palaiko tarpusavio ryšius, o kovo mėn. planuojamas šių demaskuotojų turas JAV

 

https://rumble.com/vsaft1-reiner-fllmich-and-50-lawyers-the-vaccines-are-designed-to-kill-and-depopul.html

Facebook komentarai
});}(jQuery));