CJ Hopkins : Putino-nacių kerštas!

putin close up cropped 2000x900 1

putin close up cropped 2000x900 1

CJ Hopkins : Putino-nacių kerštas!
Ir jie sugrįžo! Tai tarsi viena iš 1960-ųjų „Hammer Film Productions” siaubo filmų serijų su Peteriu Cushingu ir Christopheriu Lee… „Putino nacių sugrįžimas”! Putino nacių kerštas! Putino-nacių nuotakos keršto sugrįžimas!
Ir šį kartą jie ne arkliais vogė rinkimus iš Hillary Clinton su prieš masturbaciją nukreiptomis „Facebook” reklamomis. Jie eina tiesiai į „demokratijos” žandikaulį!
Taip, teisingai, žmonės, Vladimiras Putinas, Putino nacių lyderis ir oficialus „Blogio diktatorius”, pradėjo kamikadzių ataką prieš Jungtines gėrio (ir laisvės) pajėgas, siekdamas išprovokuoti mus prarasti nuovoką ir pradėti pasaulinį termobranduolinį karą, kuris sunaikins visą žmonių rūšį ir daugumą kitų gyvybės formų Žemėje!
Turiu omenyje, žinoma, nepaaiškinamą ir visiškai neišprovokuotą Putino invaziją į Ukrainą, visiškai taikią, nacių nepaliestą šalį, kuri tiesiog sėdėjo ir rūpinosi savo ne nacių reikalais, dainavo „Kumbaya” ir t. t., ir jokiu būdu nebendradarbiavo su „GloboCap” ar nebuvo ciniškai jos išnaudojama, kad grasintų Rusijai ir galiausiai ją destabilizuotų, kad „GloboCap” berniukai galėtų sugrįžti ir atnaujinti kaligulietišką „privatizacijos” orgiją, kuria mėgavosi 9-ajame dešimtmetyje.
Ne, akivaizdu, kad Putinas tiesiog išprotėjo ir neturi jokio strateginio tikslo (išskyrus visišką žmonijos išnaikinimą), todėl tiesiog bėgioja po Kremlių ir šaukia: „Nuleiskite bombas! IŠŽUDYKIME BRUTUS!”, visas išprotėjęs, žaliomis akimis ir žaliai nudažytu veidu kaip pulkininkas Kurcas filme „Apokalipsė dabar”… nes kaip kitaip tai paaiškinti?
Arba… gerai, žinoma, yra ir kitų paaiškinimų, bet jie visi tėra „rusiška dezinformacija” ir „Putino-nacių propaganda”, kurią skleidžia „Putiną apraudantys, Trumpą mylintys, nesantaiką sėjantys rasistai”, „transfobiški, prieš vaksus nukreipti sąmokslo teoretikai”, „Kovidą neigiantys buitiniai ekstremistai” ir kiti išdavikiški piktžodžiautojai bei eretikai, kuriems Putinas moka, kad užkrėstų mus abejonėmis, istorinėmis žiniomis ir kritiniu mąstymu, nes jie nekenčia mūsų už mūsų laisvę… ar dar ką nors.
Trumpai pažvelkime į kai kurias tos „rusiškos dezinformacijos” ir „propagandos” dalis vien tam, kad nuo jų pasiskiepytume. Turime su ja susipažinti, kad galėtume išjungti protą ir šaukti į ją mintis naikinančias klišes ir oficialias banalybes, kai tik su ja susidursime internete.
Galbūt bus šiek tiek nepatogu tai daryti, bet tiesiog galvokite apie tai kaip apie rusiškos propagandos „vakciną”, kaip apie ideologinį mRNA faktų tikrinimo stiprintuvą (garantuotai „saugų ir veiksmingą”)!
Gerai, pirmas dalykas, į kurį turime pažvelgti, atmesti, paneigti ir apsimesti, kad niekada nesužinojome, yra ši nesąmonė apie „Ukrainos nacius”.
Vien todėl, kad Ukrainoje pilna neonacių, kad neseniai jos vyriausybės nariai buvo neonaciai, kad jos kariuomenėje yra neonacių dalinių (pvz, liūdnai pagarsėjęs batalionas „Azov”), ir ji turi nacionalinę šventę, skirtą nacistui pagerbti, ir vyriausybės pareigūnai kabina jo portretą savo kabinetuose, ir kariuomenė bei neonacių būriai terorizuoja ir žudo etninius rusus nuo tada, kai JAV ir „Gerumo pajėgos”, padedamos daugybės neonacių, 2014 m. parėmė ir inscenizavo „revoliuciją” (t. y. perversmą)… tai nereiškia, kad Ukraina turi „nacių problemą”.
Juk dabartinis jos prezidentas yra žydas!
Jei išdavikas užsimins apie Ukrainos nacius, kuo greičiau išjunkite savo mintis ir trenkite jam ta mintis naikinančia kliše… „UKRAINOS PREZIDENTAS YRA ŽYDAS!” Arba „KIEKVIENOJE ŠALYJE YRA NACIŲ!” Tai dar viena gera klišė!
Kitas dalykas, į kurį turime pažvelgti, atmesti ir niekada daugiau apie tai negalvoti, yra Jungtinių gėrio pajėgų vaidmuo organizuojant šią netvarką, pradedant tuo, kaip JAV vyriausybės nariai inscenizavo tą 2014 m. perversmą ir kaip jie finansavo ir dirbo su žinomais neonacistais – ne slaptais, šuniškai švilpiančiais, puspročiais naciais, bet dideliais, storais, žydų nekenčiančiais, Sieg-heiling naciais – jį kurstydami ir galiausiai vykdydami.
Visa tai, žinoma, tėra „rusiška propaganda”, nepaisant to, kad visa tai buvo išsamiai užfiksuota ne tik įprastų „sąmokslo teorijų”, bet ir oficialių Gerumo jėgų atstovų, tokių kaip BBC, The Nation ir net The Guardian.
Jei koks nors Putino nacių išdavikas užsimins apie šiuos faktus (arba atsiųs jums nuorodas į daugybę 2014 m. perversmą dokumentuojančių straipsnių), vėlgi nedelsdami išjunkite protą ir sušukite: „ANKSTYVINĖ ISTORIJA! ANCIENT HISTORY!”, o paskui sušaudykite save su didžiuliu faktų patikrintos Tiesos „stiprintuvu” iš Gerumo jėgų žiniasklaidos.
Rekomenduoju „The Guardian” ir „The New York Times”, bet jei norite patekti tiesiai prie šaltinio, tiesiog sekite Ilją Ponomarenko iš „Kyiv Independent” socialiniame tinkle „Twitter”. Esu tikras, kad Ilja ir jo neonacių „Azovo bataliono” „ginklo broliai” išvalys jus nuo visos tos „dezinformacijos” ir „Putino-nacių propagandos”.
Gerai, kol kas užteks „skiepų”.
Nenorime per daug susidurti su šia medžiaga, kitaip galime baigti palaikydami ne tuos nacius.
Laimei, Jungtinės gėrio (ir laisvės) pajėgos vis tiek cenzūruoja didžiąją jų dalį ir vietoj to maitina mus sentimentaliomis istorijomis, pavyzdžiui, apie „Kijevo vaiduoklį”, visiškai išgalvotą ukrainiečių naikintuvo pilotą, kuris numušė visas Putino ir nacių oro pajėgas, sakydamas šmaikščias replikas kaip Bruce’as Willisas filmuose „Kieti riešutėliai”!
Kaip paaiškino „The New York Times”, tokios netikros istorijos, kaip ši, arba ta apie Gyvatės salos kankinius, kurie pasakė rusams „eikite į dulkes”, o po to buvo nužudyti Putino ir nacių žudikų būrio, bet po kelių dienų atsirado gyvi, nėra dezinformacija, o net jei ir yra, tai nesvarbu, nes jos naudingos moralei!
O tai juk ir yra svarbiausia. Jei kada nors ketiname nugalėti šiuos Putino nacius ir įsivaizduojamą apokaliptinį marą, ir Trumpą, ir terorizmą, ir vidaus ekstremizmą, ir klimato kaitą, ir rasizmą, ir dar ką nors, mums reikia išlaikyti Vakarų mases, įvarytas į nuolatinę visiškai beprasmiškos, neapykantos apimtos isterijos būseną, panašią į amžiną „Dviejų minučių neapykantos” epizodą iš Orwello „1984”.
Iš tikrųjų nesvarbu, ko šią savaitę masėms liepiama nekęsti: rusų, neskiepytų, teroristų, populistų, Asado apologetų, sąmokslo teorijų šalininkų, kovotojų su skiepais, dezinformatorių… ar dar ko nors. Galų gale yra tik vienas priešas – Jungtinių gėrio pajėgų priešas, neatskaitingos, viršnacionalinės globalaus kapitalizmo imperijos (arba, kaip man patinka ją vadinti, „GloboCap”) priešas.
Šis daugialypis, Goldšteiną primenantis GloboCap priešas yra vidinis priešas. GloboCap neturi išorinių priešų. Ji dominuoja visoje planetoje. Tai vienas didelis globalaus kapitalizmo pasaulis. Taip buvo maždaug pastaruosius 30 metų.
Dauguma iš mūsų dar nesugeba suvokti šios realybės dalies, todėl vis dar mato pasaulį kaip suverenių nacionalinių valstybių, pavyzdžiui, JAV ir Rusijos, varžybas. Taip nėra. Taip, vis dar yra nacionalinių valstybių, ir jos konkuruoja tarpusavyje (kaip ir korporacijos konkuruoja dėl pranašumo jų sukurtoje sistemoje), tačiau pagrindinis mūsų amžiaus konfliktas yra pasaulinė kovos su sukilėliais operacija.
Tai, ką mes patiriame pastaruosius 30 metų, vis iš naujo ir iš naujo, įvairiomis formomis, yra pasaulinė hegemoninės galios sistema, vykdanti operaciją „Išvalyti ir laikyti”. GloboCap palaipsniui destabilizavo, restruktūrizavo ir privatizavo pokario pasaulį, pirmiausia Rytų Europoje ir Didžiuosiuose Artimuosiuose Rytuose, o pastaruoju metu – čia, Vakarų valstybėse. Tiems, kurie nežino termino „Clear and Hold”…
„Išvalyk ir laikyk” – tai kovos su sukilėliais strategija, pagal kurią kariškiai išvalo teritoriją nuo partizanų ar kitų sukilėlių, o vėliau išlaiko teritoriją išvalytą nuo sukilėlių, tuo pat metu pelnydami gyventojų paramą vyriausybei ir jos vykdomai politikai.”
Minutėlę pagalvokite apie tai. Pagalvokite apie pastaruosius dvejus metus. Pagalvokite apie pastaruosius 30 metų.
Rimtai, tiesiog kaip pratimą, įsivaizduokite, kad „GloboCap” yra okupacinė kariuomenė, o visas pasaulis – jos užimama teritorija. Įsivaizduokite, kad „GloboCap” nustato kontrolę, taikosi į įvairius sukilėlius ir juos neutralizuoja… bet kokius sukilėlius, nepriklausomai nuo jų pobūdžio, bet kokio pasipriešinimo jos okupacijai ar paramos jos „vyriausybei ir politikai” trūkumo.
Nesvarbu, kas tie sukilėliai… užkietėję komunistai, islamo fundamentalistai, nacionalistai, populistai… jokio skirtumo.
Okupacijai nerūpi, kuo jie tiki ir kodėl priešinasi. Operacijos tikslas – kontroliuoti teritoriją ir priversti gyventojus pritarti naujai „tikrovei”.
Sveiki atvykę į naująją tikrovę… „tikrovę”, kurioje „istorija sustojo [ir] neegzistuoja niekas, išskyrus nesibaigiančią dabartį, kurioje partija visada teisi”.
Taip, žinau, kad jums jau atsibodo cituoti Orwellą, bet, atsižvelgiant į aplinkybes, nieko negaliu padaryti.
Tiesiog pagalvokite, kaip sklandžiai „GloboCap” nuo apokaliptinės pandemijos naratyvo grįžo prie Putino ir nacių naratyvo, kuris 2016 m. vasarą sklandžiai pakeitė karo su terorizmu naratyvą, ir kaip akimirksniu naujieji normalieji perėjo nuo neapykantos „neskiepytiems” prie neapykantos rusams, o tada vėl keikite mane už Orwello citavimą.
Klausykite, nenoriu nuvilti Edvardo Nortono ir milijonų kitų fanatiškų liberalų, bet JAV nesiruošia kariauti su Rusija, arba bet kuriuo atveju nesiruošia kariauti tyčia.
Rusija turi balistinių raketų su termobranduolinėmis galvutėmis. Tai ne Antrojo pasaulinio karo pakartojimas. Ir tai nėra Trečiasis pasaulinis karas ar Šaltojo karo pakartojimas. Tai nėra tai, kas vyksta Ukrainoje.
Tai, kas vyksta Ukrainoje, yra tai, kad Rusija nežaidžia. Dėl kažkokių priežasčių ji nenori būti destabilizuota, restruktūrizuota ir privatizuota „GloboCap”. Ji elgiasi kaip suvereni nacionalinė valstybė… o ji tokia ir nėra, ir tai paradoksalus faktas, kurį GloboCap bando įteigti Rusijai, lygiai taip pat, kaip šalys visoje globalaus kapitalizmo imperijoje įteigė tai mums per pastaruosius dvejus metus, kaip Trudeau įteigė tai tiems protestuotojams Otavoje, kai panaikino jų teises ir tapo visišku fašistu.
Vyksta tai, kad Rusija maištauja prieš „GloboCap” ir, kitaip nei kitos maištaujančios šalys, su kuriomis „GloboCap” pastaruoju metu turėjo reikalų, Rusija turi termobranduolinių ginklų.
Nesistengiu jums nurodyti, už ką sirgti. Jei norite, sirkite už „GloboCap”. Aš tik raginu jus, prieš skrendant į „Kijevą” ir prisijungiant prie kovos su Putino naciais, prieš darant iš savęs kvailį internete, šaukiantį branduolinio Armagedono, prieš padegant vietinį rusų restoraną ar sumušant kokį nors rusiškai atrodantį žmogų, skirti akimirką ar dvi ir pabandyti suprasti, kas iš tikrųjų vyksta, kas yra pagrindiniai veikėjai ir kur nenumaldomai veda „GloboCap” pastangos „išvalyti ir išlaikyti” visą planetą.
Žinau, kad šiais laikais daug ko prašau, bet negaliu negalvoti apie visas tas atomines bombas, apie žmonių klystamumą ir, taip, apie visus ne nacių ukrainiečius, kurie be reikalo kentės ir mirs, kol mes žiūrėsime veiksmą per televizorių, sirgsime už savo mėgstamų personažų pergalę ir t. t., ir t. t., tarsi tai būtų filmas.
Facebook komentarai
});}(jQuery));