„Cancel kultūra”, patyčių kultūra”, aktyviai palaikoma valdžios ir jos šuniukų, Naisiuose patyrė triuškinantį

naisiai

naisiai

„Cancel kultūra”, patyčių kultūra”, aktyviai palaikoma valdžios ir jos šuniukų, vakar patyrė triuškinantį smūgį – per Žolines, pirmadienį, Naisiuose susirinkę palaikyti savo mylimų dainininkų žmonės aiškiai pademonstravo, ką jie apie ją mano. Jų buvo tūkstančiai (nežinau kiek tiksliai, nes pats dalyvauti negalėjau, mačiau tik vaizdo įrašus ir nuotraukas)
Kaip rašė viena LŠS narė savo žinutėje klausdama – „ar yra vietų? – nes čia susidariusi 9 km automobilių eilė” į Naisiuose vyksiančią palaikymo šventę, koncertą.
Neteisybę žmonės jaučia širdimi, ir jokie „cancel” jų neapgaus, gaila tik to, kad valdžios politiką palaikantys kiti meno-muzikos kolektyvai-atlikėjai to iki šiol nesuprato.
Kad ne valdžia nustato atlikėjų ir kitų meno sričių vedančiųjų reitingus, o būtent žmonės. Būtent jie savo gausa, savo palaikymu, parodo kaip jiems patinka-nepatinka tas ar kitas atlikėjas, poetas, rašytojas ir t.t. ir pan.
Jokie dirbtinių topų viršūnių rodikliai neiškels atlikėjo į tas aukštumas, kurių jie trokšta. Žmonės jų klausys, eis į jų koncertus tik tada, kai jie savo darbą, savo širdį ir sielą skirs žmonėms, o ne valdžiai.
Prieš porą dienų Marijampolėje vyko Jazu koncertas. Vienos ryškios „cancel kultūros” šalininkių.
Ji turbūt šiandien džiaugiasi, kad niekas nematė, kiek jame buvo susirinkę žmonių. Nežiūrint į tai, kad koncertas vyko vakare, kai žmonės galėjo į jį atvykti po darbo – jame vakare po darbų susirinko vos pora šimtų klausytojų. Ir tai akivaizdžiai prieštarauja jos „topiniams” reitingams. Lygiai tas pats laukė ir Kastyčio Kerbedžio. Apgailėtina ir gaila.
Ir visai priešingą žmonių reakciją matėme vakar Naisiuose, kur dainavo Gytis Paškevičius ir kur žmonės suvažiavo iš visos Lietuvos. Tai, kaip dangus ir žemė.
Tikroji kultūra kyla iš širdies ir eina į širdį. Politiniais sprendimais jos nenustatysi, nes ji aukščiau politikos.
Linkiu tą suvokti „cancelininkams” ir laiku išpirkti savo nuodėmes prieš žmones dar prieš tai, kol nueis į nebūtį.
Žmonės atleis, kai pamatys nuoširdžią atgailą ir jiems siūlomą širdį, o ne atmetimą, siekiant patraukti tik politiškai parankius klausytojus.
Pabandykite, dar turite kažkiek laiko.
Nuotraukose – dar ne vakaras. Tik Žolinių popietė.
Facebook komentarai
});}(jQuery));