Buvusiam „Lietuvos ryto” krepšininkui Ben Madgen po antrojo Pfizer skiepo – perikarditas (širdies plėvės uždegimas)

ben

Ben Madgen: Buvusiam profesionaliam krepšinio žaidėjui diagnozuotas perikarditas po antrosios Pfizer COVID-19 vakcinos dozės

Buvusiam Australijos profesionaliam krepšinio žaidėjui Benui Madgenui diagnozuotas perikarditas (širdį supančio maišelio uždegimas) netrukus po to, kai jis gavo antrąją „Pfizer” COVID-19 vakcinos dozę. Madgenas, kuris 2011 m. Australijos krepšinio lygoje laimėjo Metų naujoko apdovanojimą, po skiepo atsidūrė greitosios pagalbos skyriuje.

Ši žinia pasirodė po to, kai šią savaitę buvo pranešta, kad po „Pfizer” skiepo į ligoninę buvo nusiųstas „Adelaide Crows” futbolininkas, kuriam diagnozuotas perikarditas.

 

xBen Magden 1.jpg.pagespeed.ic .87Vgw1f4lr

Benas Madgenas
Madgenas buvo nustebęs, kai gydytojai jam pasakė, kad perikarditas yra dažnas šalutinis „Pfizer” injekcijos poveikis. Tačiau vargu ar tai nustebins šios svetainės skaitytojus, nes esame užfiksavę daug panašių atvejų.

36-erių metų vyras kreipėsi į socialinę žiniasklaidą ir paskelbė štai ką apie šį išbandymą:

Pasak jo Vikipedijos puslapio, Madgenas buvo patyręs krepšininkas. Nuo 2006 iki 2010 m. jis žaidė Augustos valstybiniame universitete koledžo lygmeniu. Baigęs karjerą koledže 2010 m., jis buvo visų laikų geriausias „Jaguars” ir Peach Belt konferencijos rezultatyviausias žaidėjas, pelnęs 2 306 taškus. 2010 m. kovo 3 d. jo marškinėliai su Nr. 1 buvo išleisti į pensiją ir jis tapo vieninteliu aktyviu „Jaguars” žaidėju, kurio marškinėliai buvo išleisti į pensiją.

2020 m. vasario 16 d. NBL rungtynėse su „Melbourne United” jis pelnė 23 taškus, likus keliems mėnesiams iki pasitraukimo iš sporto.

Sportininkai masiškai miršta, gavę covid skiepus:

 

Klausas Švabas sako, kad sportininkai miršta ne dėl vakcinos, o dėl to, kad mažai treniruojasi

Facebook komentarai
});}(jQuery));