Buvęs KT pirmininkas D.Žalimas meluoja – Europos teismas nėra pritaręs prievartiniam vakcinavimui

kt3
Vakar buvo tarptautinė Žmogaus teisių diena – Osle šią dieną visuomet įteikinėjama Nobelio taikos premija.
Šiemet ją gavo du žurnalistai – Maria Ressa ir Dmitrij Muratov, apdovanoti už žurnalistų teisių ir interesų, spaudos ir žodžio laisvės gynimą. [1]
Ta proga susimąsčiau: o kieno teises ir interesus gina mano rinkta valdžia – mano, ar farmacijos pramonės gigantų?
O gal dar kažko?
…………………………………………………………
266777947 10225954188951344 5865518728419674295 n
Turbūt visi girdėjote apie garsųjį kalėdinį vakarėlį Osle, pasaulyje pagarsėjusį kaip “didžiausia iki šiol registruota omicron bomba”.
Šiomis dienomis gavome šiek tiek daugiau žinių apie tai, kas ten įvyko, ir kokios yra to pasekmės.
“Preliminarios tyrimo išvados po kalėdinio vakarėlio Osle
2021.12.09.
Gruodžio 8 d. duomenimis, maždaug 70% iš kiek daugiau nei 100 lapkričio 26 d. Oslo restorane vykusio kalėdinio vakarėlio dalyvių vėliau buvo diagnozuotas C19. Iš užsikrėtusiųjų asmenų 17-ai patvirtinta, kad jie užsikrėtę omikrono variantu. Daroma prielaida, kad dauguma atvejų, kurių sekos nustatymo rezultatų šiuo metu nėra, taip pat yra užsikrėtę tuo pačiu variantu. Be to, patvirtinta, kad daugiau kaip 60 žmonių, kurie lankėsi restorane tą patį vakarą, kai vyko kalėdinis vakarėlis, taip pat užsikrėtė C19.
Visi, išskyrus vieną, kuriems buvo diagnozuotas C19, pranešė apie simptomus. Dauguma pranešė apie simptomų pasireiškimą praėjus trims dienoms po vakarėlio.
Daugiau kaip 70% susirgusiųjų pranešė apie kosulį, mieguistumą, galvos ir gerklės skausmą, o daugiau kaip pusė – apie karščiavimą.
Pranešimų apie hospitalizaciją negauta.
Aštuoni asmenys pranešė apie keliones už Norvegijos ribų iki 2 sav. iki kalėdinio vakarėlio į įvairias Afrikos ir Europos šalis.
Absoliučiai visi vakarėlio dalyviai buvo pilnai vakcinuoti ir prieš vakarėlį atlikę C19 testus, bei gavę neigiamus testo atsakymus.” [2]
?? Iš Pietų Afrikos tuo tarpu mus pasiekė geros žinios: “Pietų Afrikos užkrečiamųjų ligų instituto ataskaitoje nurodoma, kad per pastarąsias kelias savaites tik 30% žmonių, hospitalizuotų dėl C19, sirgo sunkia liga. Tai perpus mažiau nei ankstesnių infekcijos bangų metu, atkreipiant dėmesį į tai, kad Pietų Afrikoje šiuo metu yra pilnai pasiskiepiję ~26% gyventojų.
Vidutinė C19 pacientų hospitalizacijos trukmė taip pat gerokai trumpesnė – 2,8 dienos, palyginti su 8 dienomis anksčiau.
Per pastarąsias kelias savaites Pietų Afrikoje mirė tik 3% pacientų, į ligoninę paguldytų su C19. Per ankstesnes infekcijos bangas šis rodiklis siekė apie 20%.» [3]
Todėl man šiaušiasi plaukai, kai skaitau, kad Lietuvos Ekonomikos ir Inovacijų ministrė tebelaiko “GP vienu geriausių ministerijos pasiekimų”, ar kai švietimo ministrė tvirtina, kad ji pritaria vaikų nuo 12 m “GP” įvedimui – o SAM ministras Arūnas Dulkys, buvęs KT pirmininkas D. Žalimas, ir ne tik pradeda kalbėti apie darbo kodekso keitimą, kad būtų galima įvesti privalomą vakcinaciją nuo C19, “nes tokiai nuostatai pritarė Žmogaus teisių teismas” – kuris savo išvadoje iš tiesų pasakė taip:
“158. Iš pradžių Teismas atkreipia dėmesį į tai, kad ši byla yra susijusi su standartiniu ir įprastiniu vaikų skiepijimu nuo ligų, kurios yra gerai žinomos medicinos mokslui. Šie šeši prašymai, kaip nurodyta pirmiau, buvo pateikti 2013-2015 m. ir yra susiję su valstybės atsakovės politika, kuria siekiama, kad atitinkamų vakcinų rinkinys būtų privalomas.” [4]
Slusnio
Seimo Sveikatos komiteto narys Linas Slusnys apie “tikrąsias vertybes” Žmogaus dienos teisių proga rašo kabutėse… na, o Seimo vadovė Žmogaus teisių dienos proga pareiškia, kad kalbėjimas apie mobingą, diskriminaciją ir segregaciją yra blogas reiškinys!
Akivaizdu, kad dabartinėje valdžioje esantys politikai ne tik kad nesiremia mokslu, bet ir ne tik negina – tiesiog akivaizdžiai nesiskaito su šalies Konstitucija. Jie mindo į faktinių manipuliacijų purvą mano pilietines laisves ir interesus, užsiimdami visiškai neaišku kuo – ir kodėl.
Būten todėl šiuo metu mes visi privalome jungtis prie Advokatūros vadovo prof. Ignas Vėgėlė ir dar garsiau paklausti:
KADA BUS PANAIKINTAS “GALIMYBIŲ PASAS”?
Nes šis “išradimas” tikrai nėra apie kieno nors sveikatą, bendrą gėrį ar “viešą interesą”, kaip čia aiškina krūva teisininkų [5]- bet tikrai apie tam tikrų asmenų ir struktūrų interesus.
Kurie nėra mano ir visų Lietuvos piliečių interesai.
Facebook komentarai
});}(jQuery));