Būkime verti Zitos Šličytės drąsos ir žodžių, nepalikime jos vienos! 

PILIEČIŲ REFERENDUMO INICIATYVINĖS GRUPĖS

PRANEŠIMAS SPAUDAI

info@ltreferendumas.lt, www.ltreferendumas.lt

 

Didžiausia pagarba Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos 

deputatei  Zitai Šličytei

 

2022 m. kovo 12 d. Vilnius

 

Lietuvos Respublikos pilieti, didžiausia pagarba ir padėka Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos deputatei  Zitai Šličytei bus TAVO PARAŠAS dėl piliečių referendumo iniciatyvos.

Apginkime savo konstitucinę teisę patys!

Nelaukime malonės iš valdžios, kuri sąmoningai melu, draudimais ir gąsdinimais, tyla žlugdo šią piliečių iniciatyvą ir siekia uzurpuoti Tautos teisę į referendumą ir teisę būti šios valstybės suverenu.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė dirba Rusijos Federacijos valstybės naudai ir kursto karą (https://www.youtube.com/watch?v=jHpf_bDozZI). Lietuvos valdžia kursto karą ir Lietuvoje, susidoroja su kitą nuomonę turinčiais ir ją skelbiančiais, neteisėtai uždarinėja nepriklausomą žiniasklaidą.

 

Būkime verti Zitos Šličytės drąsos ir žodžių, nepalikime jos vienos! 

Zita Šličytė per 13 minučių viena pati įveikė visą pulką dvasios vargšų – valdžios „elito“ pulką. Ir neišgelbės šio pulko Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės–Nielsen su Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte „įstojimas“ į šaulius.

Mums pasirašyti už mūsų visų referendumo teisės išsaugojimą liko daug daugiau laiko – iki 2022 m. balandžio 20 dienos.

Parodykime mūsų visų bendrą jėgą!

Tik drauge būsime stiprūs!

 

Dėl lapų pasirašymui kreipkitės į atstovus, kurių koordinatės skelbiamos www.ltreferendumas.lt

Pasirašykime elektroniniu būdu: https://www.rinkejopuslapis.lt/iniciatyvos/-/iniciatyvos/46798/prisijungti 

Referendumo banko sąskaita:

Gavėjas: Referendumas, Bankas: AB SEB BANKAS a/s LT13 7044 0901 0212 9174,

mokėjimo paskirtyje įrašoma: AUKA referendumui ir asmens kodas.

Aukotojas, vykdydamas pinigų pervedimą, turi nurodyti savo asmens kodą, kitu atveju auka referendumui grąžinama aukotojui. 

Maža auka – iki 12 eurų (imtinai). Vieno fizinio asmens viena per visą referendumo kampaniją, neprivaloma deklaruoti turto ir pajamų, 

Auka – nuo 12,01 eurų iki 15240 eurų. Vienas fizinis asmuo maksimaliai gali paaukoti iki 10 VMDU (2021 m. – 15240 eurų) per kalendorinių metų referendumo kampaniją, bet yra apribojimų.*

* Aukos suma turi būti ne daugiau kaip 10 procentų už praėjusius (2020 m.) kalendorinius metus deklaruotų pajamų, prieš suteikiant didesnę kaip 12 eurų auką, asmuo privalo būti deklaravęs 2020 m. turtą ir pajamas. Draudžiamos juridinių asmenų aukos!

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));