Bomba: Skiepyti žmonės miršta nuo autoimuninių atakų prieš savo organus

booster 1
Bomba: Skiepyti žmonės miršta nuo autoimuninių atakų prieš savo organus
 Tyrimas: Dauguma paskiepytųjų miršta dėl vakcinos sukeltų autoimuninių atakų prieš jų pačių organus
Veronika Kyrylenko gruodžio 29, 2021

Tyrimas: Dauguma paskiepytųjų miršta dėl vakcinos sukeltų autoimuninių atakų prieš jų pačių organus
SilverV/iStock/Getty Images Plus
Neseniai paskelbtame tyrime teigiama, kad beveik kiekvienas COVID vakcinos gavėjas, kuris mirė per septynias dienas-šešis mėnesius po paskiepijimo, greičiausiai mirė dėl vakcinos sukelto autoimuninio pažeidimo.

https://thenewamerican.com/study-most-of-vaccinated-die-because-of-vax-induced-autoimmune-attacks-on-their-own-organs/
Straipsnį „Apie COVID vakcinas: kodėl jos negali veikti ir nenuginčijami įrodymai, kad jos sukelia mirtį po skiepijimo” paskelbė daktaras Sucharit Bhakdi ir daktaras Arne Burkhardtas, abu Vokietijoje gyvenantys ir daug publikacijų savo srityje paskelbę mokslininkai. Šios išvados buvo pristatytos gruodžio 10 d. vykusiame tarpdisciplininiame simpoziume apie COVID skiepų saugumą ir veiksmingumą, ir jei sveikatos priežiūros institucijos joms būtų skyrusios deramą dėmesį ir pagarbą, skiepijimo kampanija šiandien tikriausiai būtų sustabdyta.
Kaip parodė tyrimas, 14 iš 15 paskiepytų pacientų, kurie mirė, turėjo autoimuninių pažeidimų įvairiuose organuose, t. y. pacientų imuninė sistema atakavo jų pačių organus.
Gydytojai pažymėjo, kad prieš mirtį tik keturi iš 15 pacientų buvo gydomi intensyviosios terapijos skyriuje ilgiau nei dvi dienas, o dauguma pacientų niekada nebuvo hospitalizuoti ir mirė namuose, gatvėje, darbe, automobilyje arba namų priežiūros įstaigose. Šis faktas reiškia, kad terapinė intervencija „vargu ar galėjo turėti reikšmingos įtakos pomirtiniams duomenims”, teigiama straipsnyje.
Medikai nesusiejo mirčių su COVID skiepais, o daugeliu atvejų mirties priežastimi buvo įvardytas „ritmogeninis širdies nepakankamumas”.
Kodėl žmogaus imuninė sistema ima siautėti ir pulti tai, ką ji skirta apsaugoti?
Mokslininkai teigia, kad mirtinas imuninis atsakas pirmiausia kyla dėl to, kad imuninė sistema mato grėsmę ląstelėse, gaminančiose SARS-CoV-2 spyglio baltymą, ir bando jas sunaikinti:
Vakcinos priverčia ląsteles, esančias giliai mūsų organizme, išskirti spyglio baltymą, nors gamta joms to niekada nenumatė. Bet kurią ląstelę, kuri išskiria šį svetimą antigeną, pradės pulti imuninė sistema, kurioje dalyvaus ir IgG antikūnai [gausiausia antikūnų rūšis, randama visuose kūno skysčiuose], ir citotoksiniai T limfocitai [kurie saugo organizmą nuo vėžinių ląstelių ir patogenų užkrėstų ląstelių]. Tai gali pasireikšti bet kuriame organe.
Atlikus 28-95 metų amžiaus mirusiųjų skrodimus paaiškėjo, kad 14 iš 15 atvejų imuninės sistemos buvo užpulta širdis. Toks savaiminis pažeidimas taip pat buvo pastebėtas plaučiuose (13 atvejų), kepenyse (du atvejai), skydliaukėje (Hašimoto tiroiditas, du atvejai), seilių liaukose (Šiogreno sindromas, du atvejai) ir smegenyse (du atvejai).
Tuo pat metu „visų atvejų visų pažeistų audinių” patologija buvo bendra, įskaitant smulkiųjų kraujagyslių uždegimą ir žūtį dėl T limfocitų žudikų gausos tiek kraujagyslėse, tiek jas supančiuose audiniuose.
„Imunologinės savidestrukcijos įrodymai neturi precedento”, – rašė gydytojai ir tęsė: „Kadangi skiepai buvo vienintelis bendras visų atvejų vardiklis, nėra jokių abejonių, kad jie buvo šių mirusių asmenų savidestrukcijos sukėlėjas.”
Autoriai daro išvadą, kad tikimybė, jog žmonės patirs tokį nepageidaujamą poveikį, tik didės, kai bus vartojamos papildomos stiprinamosios dozės.
Kitame vaizdo įraše daktaras Bhakdi pabrėžė, kad keturi iš 15 mirusiųjų buvo skiepyti tik vieną kartą, ir vis tiek mirė. Tuo pat metu su kiekviena suleista stiprinamąja vakcina imuninė sistema „tampa agresyvesnė”, o kraujagyslių audiniai tampa „nesandarūs” dėl ankstesnių atakų. Taip viruso mRNA patenka į organus.
Gydytojas sakė: „Jūsų širdies raumuo, kepenys ir plaučiai pradeda gaminti šiuos prakeiktus [smailiuosius] baltymus, [tada] jūsų limfocitai žudikai eina ten… ir naikina jūsų širdį, plaučius, kepenis”, – apgailestavo Bhakdi.
Tačiau šie organai nėra vieninteliai galimi viruso mRNA, kurią vakcinos „moko” gaminti žmogaus organizmą, taikiniai.
Kadangi vakcinos patenka į limfmazgius, gaminančius limfocitus, arba baltuosius kraujo kūnelius, šios ląstelės savo ruožtu taip pat gali būti „išmokytos” gaminti smailiojo baltymo. Tai savo ruožtu paverčia juos autoimuninės atakos taikiniu, kuris pakerta imuninės sistemos gebėjimą suvaldyti visus potencialiai mirtinus virusus ir bakterijas, kurių visada yra žmogaus organizme. Tarp jų, pavyzdžiui, yra tuberkuliozės bakterijos, kurių, anot daktaro Bhakdi, greičiausiai daugės visoje Azijoje, Indijoje ir Afrikoje.
Jis pridūrė, kad gydytojai jau dabar pastebi, jog tarp paskiepytų pacientų padaugėjo vėžinių susirgimų ir auglių. Tai taip pat paaiškinama susilpnėjusiu imuninės sistemos gebėjimu slopinti patologines ląstelių mutacijas, ir tai anksčiau patvirtino Aidaho valstijoje gyvenantis patologas daktaras Ryanas Cole’as.
Su šia išvada sutinka ir daugelis neetatinių mokslininkų.
„COVID-19 vakcinų dozavimas kelia nerimą dėl smailiojo baltymo kaupimosi žmogaus organizme”, – perspėjo daktaras Peteris McCulloughas. „Vartojant pakartotines COVID-19 vakcinų dozes, smailių baltymas palaipsniui kaupsis smegenyse, širdyje ir kituose gyvybiškai svarbiuose organuose, viršydamas išsivalymo greitį. Gerai žinoma, kad spyglių baltymas sukelia ligas, pavyzdžiui, miokarditą ir neurologinius pažeidimus, taip pat pažeidžia kraujagysles ir skatina kraujo krešėjimą”, – pridūrė jis.
„Įjautrintai imuninei sistemai vėl ir vėl veikiant tą patį patogeną, su kiekvienu papildomu skiepu gali eksponentiškai padidėti vakcinos sukeliamų pažeidimų skaičius”, – pritarė daktaras Brianas Hookeris.
Bhakdi ir Burkhardtas nėra pirmieji gydytojai, kurie, tirdami COVID skiepų poveikį, naudojo paskiepytų žmonių autopsijas.
Kaip dar rugpjūtį rašė The New American, pasaulinio garso vokiečių patologas, Heidelbergo universiteto Patologijos instituto direktorius Peteris Širmacheris (Peter Schirmacher), nustatė, kad 30-40 proc. žmonių, kurie mirė per dvi savaites po COVID injekcijos ir kuriems jis atliko skrodimą, mirė nuo skiepų. Širmacheris paragino vyriausybę sutelkti dėmesį į išsamesnes žmonių, mirusių netoli nuo COVID vakcinos, autopsijas. Nenuostabu, kad jo prašymas liko neišgirstas.
Vis daugiau šalių, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas, vis prievartingiau reikalauja, kad jų gyventojai būtų skiepijami nuo COVID, taip pat ir trečiąja doze. Kai kurios šalys, pavyzdžiui, Izraelis ir Vokietija, pradeda skiepyti ketvirtąja doze, o kitos mažina rekomenduojamą laiko tarpą tarp pirmojo skiepo ir pakartotinio skiepijimo.
Facebook komentarai
});}(jQuery));