Bobos vyriausybėje išprotėjo – bandys badu numarinti pusę tautos

stop

stop

Vyriausybėje užregistruotas siūlymas neturintiems galimybių paso nemokėti ligos išmokų, nefinansuoti sveikatos paslaugų. Tai ne fantastinis filmas, tai išprotèjusios Vyriausybės pasiūlymai.
Kur visi Konstitucinės teisès guru? Paaiškinkite šiam vaikų darželiui, kad taip negalima. Net jei labai nori, nu NEGALIMA!
Tai jau ne sveikatos apsaugos klausimas. Tai visiškas piliečių teisinės lygybės atsisakymas. Vien sveikatos apsaugos paslaugų apribojimas prieštarauja bent penkiems galiojantiems įstatymams. Žmogaus teisių klausimai apskritai negali būti sprendžiami vyriausybės nutarimais, o tik įstatymais, t.y. Seime. Nėra abejonių, kad tokie ribojimai neatsilaikytų teismuose.
Negana to, numatyta, kad daugiau nei pusė šalies gyventojų nebegalėtų įsigyti būtinų maisto produktų – jie tiesiog nebūtų įleidžiami į maisto produktų parduotuves.
Brukamas „galimybių pasas“, tačiau jis duodamas tik kartu su eksperimentine vakcina, kuri daugeliu atveju sukėlė sunkias pasėkmes arba net mirtį.
Atrodo, kad vyriausybė aktyviai dalyvauja vadinamosios „Davoso“ grupės sumanyme smarkiai sumažinti žemės populiacijos skaičių.
Vyriausybės nutarimo projekte numatyta, kad pakeitimai dėl apribotų paslaugų ir veiklų žmonėms, neturintiems galimybių paso, įsigaliotų nuo rugsėjo 13 dienos. Nutarimo projekte numatyta, kad paslaugos, parduotuvės, prekybos ir pramogų vietos, restoranai, kavinės, barai bei kitos pasilinksminimo vietos, lošimo salonai, komerciniai ir nekomerciniai kultūros, pramogų, sporto renginiai, šventės, mugės, festivaliai ir kiti susibūrimai būtų atviri tik imunitetą turintiems žmonėms bei vaikams iki 16 metų.
Ši nuostata galiotų žmonėms, kurie yra pasiskiepiję pilna skiepijimo schema ir įgiję imunitetą, taip pat persirgusiems koronavirusu, kai tai patvirtinta PGR arba antigeno testu, arba turintiems neigiamą PGR testą, atliktą per pastarąsias 48 valandas, ir vaikams iki 16 metų.

Tuo tarpu asmenims, neatitinkantiems šių kriterijų, veiklos būtų apribotos: jie galėtų apsipirkti tik parduotuvėse, kurių pagrindinė veikla yra maisto, veterinarijos“ vaistinių, optikos prekių pardavimas, turinčiose atskirą įėjimą iš lauko, ir jų prekybos plotas turėtų būti mažesnis nei 1500 kv. metrų. Tai galiotų ir parduotuvėms, kurios yra prekybos centre, kurio bendras plotas neviršija minėtos kvadratūros. Paslaugas neturintiems galimybių paso siūloma apriboti dviem etapais: vienas jų dar neįvardintas nutarimo projekte ir dar leistų grožio paslaugas, renginius atvirose erdvėse, o nuo rugsėjo 13 dienos sąrašas dar trumpėtų.

Facebook komentarai
});}(jQuery));