skip to Main Content

BMW muziejuje – išsamus žvilgsnis į koncerno šimtmetį

Kovo pradžioje pažymėjęs šimtąsias savo įkūrimo metines koncernas BMW pristato unikalią parodą „100 Masterpieces“, kurioje – svarbiausi ir novatoriškiausi automobilių gamintojo pasiekimai per jo istoriją. BMW muziejuje Miunchene, Vokietijoje veikianti paroda, kurią bus galima apžiūrėti iki 2017 m. rugsėjo, atspindi dinamišką ir įvairiapusę kompanijos veiklos istoriją.

 

BMW muziejaus lankytojai kviečiami susipažinti su istoriniais BMW automobilių modeliais, koncerno pasiekimais automobilių ir motociklų sporte, koncepcinėmis idėjomis ir už visų svarbiausių pasiekimų buvusiomis asmenybėmis. Parodoje ypatingas dėmesys skiriamas faktui, kad šimtametę BMW ženklo sėkmę užtikrinęs veiksnys buvo koncerno darbuotojų drąsa, ryžtas prisiimti riziką, ypatingas atsidavimas savo darbui ir pažangi mąstysena.

 

Laikinoji BMW muziejaus ekspozicija „100 Masterpieces“ muziejaus lankytojams suteiks progą vienoje vietoje gyvai apžvelgti šimtametę koncerno istoriją, kuri prasidėjo 1916 m. nuo lėktuvus gaminusios kompanijos „Bayerische Motoren Werke“ įregistravimo ir sėkmingai plėtojosi toliau 1923 m. pagaminus pirmą BMW motociklą, o 1928-aisiais – pirmą BMW automobilį.

 

Šie ir kiti svarbiausi BMW koncerno istorijos faktai pateikiami specialiame „Laiko tunelyje“, kuris veda į pagrindines muziejaus erdves. Tad į pagrindinę muziejaus erdvę, kurioje pristatomi įvairaus laikmečio BMW eksponatai, parodos lankytojai patenka susipažinę su atitinkama kontekstine informacija.

 

Visa „100 Masterpieces“ ekspozicija yra suskirstyta į penkias tematines dalis, atspindinčias atitinkamą laikmetį ir žyminčias svarbius BMW koncerno veiklos etapus nuo pačios pradžios iki 2016-ųjų. O šią laikinąją ekspoziciją papildo nuolatiniai BMW muziejaus eksponatai, kurių pristatymas yra priderintas prie koncerno šimtmečio temos.

 

Muziejuje galima išvysti daugiau kaip 30 automobilių, tarp kurių – 1936-ųjų sportinis roadsteris „BMW 328“, legendinis 1955-ųjų roadsteris „BMW 507“ ir kultinis automobilis-burbulas „BMW Isetta“. Čia taip pat pristatomos tokios unikalios BMW idėjos kaip 2008-ųjų „Gina“ koncepcinis automobilis su specialios tekstilės kėbulo paviršiumi, kiti reikšmingi koncerno sumanymai darbuotojų sveikatos apsaugos srityje (1936 m.) ar siekis mažinti automobilių taršą tuo pačiu metu pagerinant jų dinamines ypatybes „BMW EfficientDynamics“ (2007 metai).

 

Parodos „100 Masterpieces“ eksponatus papildo pasakojimai, archyvinė vaizdo ir foto medžiaga bei informacinės diagramos. Kartu su naująja ekspozicija BMW muziejus pristato ir atnaujintą programėlę, skirtą „iPhone“ ir „Android“ išmaniesiems įrenginiams. Ši programėlė gali ne tik atlikti virtualaus gido funkcijas – joje daug informacijos apie BMW šimtmečio pasiekimus bei muziejuje esančius automobilių modelius.

 

BMW koncerno šimtmečiui skirta paroda „100 Masterpieces“ BMW muziejuje Miunchene veiks nuo 2016 m. kovo iki 2017 m. rugsėjo pabaigos. Daugiau informacijos: www.bmw-welt.com.

 

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir „Mini“ atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir „Mini“ automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Krasta Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));