Blogos žinios „suvakcinuotiems” – vyksta „lėta mirtis”

Covid 19 Montage Vaccine Syringe
Mayo klinikoje apmokytas gydytojas teigia, kad kovidų „vakcinos” blokuoja įgimtą imunitetą, todėl žmonės labiau linkę užsikrėsti ŽIV, ŽPV, juostine pūsleline, herpesu.
2021 m. lapkričio 19 d. / Ethan Huff

https://www.cancer.news/2021-11-19-covid-vaccines-suppressed-immunity-hiv-hpv-herpes.html

Pastaruoju metu įspėjome jus apie ūmių sužalojimų, įskaitant staigią mirtį, tendenciją, atsirandančią dėl skiepų nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) „vakcinos”. Tačiau reikia nepamiršti dar vieno dalyko – daugumai „visiškai paskiepytų” žmonių vyksta daug subtilesnis lėtas žudymo procesas.
Šio lėto žudymo proceso poveikis gali būti ne iš karto akivaizdus, tačiau laikui bėgant jis tampa vis akivaizdesnis, nes injekcijos nualina imuninę sistemą ir ji tampa labiau linkusi užsikrėsti kitais virusais.
Dr. Ryanas Cole’as, sertifikuotas patologas, vadovaujantis didžiausiai nepriklausomai diagnostikos laboratorijai Aidaho valstijoje, sako, kad pastebi, jog žmonių, kuriems buvo suleista injekcijų, sveikata labai pablogėjo.
„Po to, kai žmonės gauna šiuos skiepus, mes matome labai susirūpinimą keliantį orocesą – svarbios T ląstelės, kurių norėtumėte savo organizme, yra užblokuojamos”, – toliau pateiktame vaizdo įraše perspėja daktaras R. Cole’as. „Tai beveik atvirkštinis ŽIV.”

https://twitter.com/i/status/1459675860458524677

„Sergant ŽIV netenkama pagalbinių T ląstelių, CD4 ląstelių. Šio viruso atveju po vakcinos vartojimo mažėja T ląstelių žudikių, CD8 ląstelių. O ką daro CD8 ląstelės? Jos sulaiko visus kitus virusus.”
Daktaras Cole’as sako, kad laboratorijoje, atlikdamas moterų gimdos kaklelio biopsijas ir tepinėlių tyrimus, pastebi, kad smarkiai padaugėjo herpeso šeimos virusų, taip pat juostinės pūslelinės, mononukleozės ir žmogaus papilomos viruso (ŽPV). (SUSIJĘ SU TEMA: Dr. Cole’as taip pat teigia, kad nuo sausio mėnesio endometriumo vėžio atvejų padaugėjo 2000 proc.).
„Be to, yra nedidelis infekcinis guzelis, kurį gauna vaikai, vadinamas molluscum contagiosum, – sako Cole’as. „Ko reikia, kad tai būtų kontroliuojama? Reikia CD8 T ląstelių žudikių. Pastebiu, kad vyresniems nei 50 metų asmenims 20 kartų padaugėja šio mažo guzelio ir bėrimo atvejų.”
„Tai nekenksminga, tačiau tai man parodo šių asmenų, kuriems buvo atlikta injekcija, imuninę būklę. Mes tiesiog silpniname šių asmenų imuninę sistemą”.
Fauci Skiepai nuo gripo didina žmonių organizmo polinkį į vėžį

 

Dar vienas dalykas, kurį daktaras Cole’as stebi savo laboratorijoje, yra didžiulis vėžinių susirgimų šuolis. Jis įspėja, kad nuo tada, kai buvo pradėtos naudoti „Operacija „Varpo greitis”” injekcijos, tam tikrų rūšių vėžio atvejų dabar yra 20 kartų daugiau nei įprastai.
„Dabar didžiausią nerimą kelia tai, kad organizme yra šių tipų imuninių ląstelių, kurios kontroliuoja vėžį, modelis”, – sako daktaras Cole’as. „Na, o nuo sausio 1 d. laboratorijoje pastebėjau 20 kartų didesnį endometriumo vėžio atvejų skaičių nei kasmet – 20 kartų daugiau, ir aš visiškai neperdedu.”
„Invazines melanomas matau jaunesniems pacientams. Paprastai mes jas pagauname anksti ir tai būna plonos melanomos. Pastarąjį mėnesį ar du matau, kaip sparčiai auga storų melanomų skaičius.”
Dr. Cole’as sako, kad vyksta tai, jog žmonių, kurie gauna visas injekcijas, organizmas vėl tampa nusilpusios imuninės būklės. Dar neaišku, ar šis persitvarkymas yra nuolatinis.
„Aš jau matau pirmuosius signalus, ir mes modifikuojame imuninę sistemą į susilpnėjusią būseną”, – perspėja jis.
„Galbūt imuninė sistema atsinaujins ir tie santykiai vėl padidės. Bet kas tai tiria? Ir kur yra ilgalaikiai tyrimai – du mėnesiai, keturi mėnesiai, kiek laiko šis profilis yra užfiksuotas? Mes nežinome.”
Kitaip tariant, tai masinis imuninės sistemos klastojimo eksperimentas, kuris, labai tikėtina, turės pražūtingą ir ilgalaikį poveikį tiems, kurie nuspręs jame dalyvauti.
Naujausias žinias apie tai, kaip Fauci skiepai nuo gripo pamažu žudo „visiškai paskiepytus”, rasite svetainėje Genocide.news.
Šio straipsnio šaltiniai:
Twitter.com
NaturalNews.com
Facebook komentarai
});}(jQuery));