Berlyne migrantai išprievartavo 13 metų mergaitę! Europos spauda prakalbo apie Švedijos slėptą Armino Pilecko žmogžudystę


Berlyne migrantai išprievartavo 13 metų mergaitę! Europos spauda prakalbo apie Švedijos slėptą Armino Pilecko žmogžudystę.

 

Tarptautinis rusiškų vokiečių Konventas savo leidinyje „Genosse“ sausio 16 dieną pranešė apie tai, kad Berlyne pabėgėliai arabai žvėriškai išprievartavo 13 metų mergaitę. Jie penkiese auką prievartavo 30 valandų, o tada leisgyvę išmetė gatvėje. Apie Švedijos slėptą Armino Pilecko žmogžudystę pranešė Anglijos ir Rusijos spauda.

 

1449822793general_pages_i53849_jitel_balashova_obvinyaetsya_v_iznasilovanii_13_letnei_devochki

Tarptautinis rusiškų vokiečių Konventas savo leidinyje „Genosse“ sausio 16 dieną pranešė:

„Mergaitę įgrūdo į mašiną, užrišo akis ir išvežė. Ją žvėriškai išprievartavo nežinomoje patalpoje apie 30 valandų, po ko vėl išvežė ir leisgyvę išmetė viename Berlyno rajonų. Dabar mergaitė yra ligoninėje šoko būsenoje ir tik tvirtina, kad iš jos tyčiojosi ne mažiau nei penki arabų kilmės vaikinai.

Įtarimai apie tai, kad migrantų nusikaltimai Vokietijoje valdžios slepiami, jau yra patvirtinti. Apie tai buvo pranešta Tarptautinio rusiškų vokiečių konvento spaudos pranešime  sausio 5 – 15 dienų 2016 m. Šioje medžiagoje parodyti keisti, nuolatos didėjantys policijos duomenys apie nukentėjusių moterų skundus skaičių naujametinę naktį Kiolne. Pradžioje, sausio 5 d. policija pranešė apie 90 (06.01), 170-(08.01.), 379-(11.01.), 516-(13.01.) iki protą temdančio skaičių 653-(14.01.). Ir tai tiktai viename Kiolne! Čia, sprendžiant iš visko, anksčiau uždrausta problema  išsiveržė į paviršių. Nors paraleliai buvo pranešta apie 108 analogiškus skundus dėl išsityčiojimo iš vokiečių Hamburge (09.01.) ir nedrąsūs signalai apie tokias problemas Štutgarte ir Frankfurte prie Meino. Berlyne ir kituose Vokietijos miestuose, tarsi buvo tylu. Tai savaime atrodė keista ir įtartina, nes žinoma, kad Vokietija jau tankiai ir santykinai tolygiai apgyvendinta migrantais iš svetimų civilizacijų. Vienok vakare 15.01. konventas gavo šokiruojantį pranešimą apie migrantų įvykdytą 13-metės moksleivės iš rusiškų vokiečių šeimos pagrobimą ir išprievartavimą! Pranešimas buvo gautas iš Konvento pažįstamų rato. O masinės informacijos priemonės ir policijos šaltiniai, matomai laikydamiesi nurodymų „iš viršaus“, nieko nepastebi.

Nukentėjusioji E.F. (vardo kol kas neskelbiame) buvo 11.01. ryte pakeliui į mokyklą, netoli S-U-Bahn Friedrichsfelde Ost, apie 7 valandą 45 minutės iš ryto pagrobta grupės arabiškos išvaizdos migrantų. Mergaitę įgrūdo į mašiną, užrišo akis ir išvežė. Ją žvėriškai prievartavo nežinomoje patalpoje apie 30 valandų, po ko vėl išvežė ir leisgyvę išmetė viename iš Berlyno rajonų.

 

Arabų išpievartautos mergaitės palaikymo mitingas Berlyne. Policija slepia ir neigia išprievartavimo faktą.

Tarptautinis rusiškų vokiečių Konventas siekia nuodugnaus šios iššaukiančios bylos ištyrimo, o taip pat vispusiškai palaikyti nukentėjusiąją ir jos tėvus. Konventas numato kreiptis į Berlyno valdžią su prašymu dėl sukūrimo visuomeninių draugovių miesto moksleivių apsaugai. Kaip pirmą vaikų apsaugos priemonę, Konventas kviečia tėvus, seneles ir senelius rusiškų vokiečių iš Berlyno ir visos Vokietijoje, užtikrinti palydą moksleivių į mokyklas ir atgal. Konventas kviečia visas visuomenines organizacijas Vokietijos rusiškų vokiečių surengti Berlyne, vasario viduryje specialų pasitarimą, kad aptarti krizinės situacijos sąryšyje su masine lytine prievarta ir kitomis prievartos rūšimis vokiečių moterų visų amžiaus grupių iš migrantų pusės. Tarptautinio rusiškų vokiečių Konvento Spaudos tarnyba, Berlynas, 16.01.2016.”

 

Darja Maschadova iš Niurnbergo
Vokiečiai pasakoja, kad „mokyklose dabar vyksta specialūs užsiėmimai: ką vaikai turi daryti, kada mato didelę pabėgėlių susibūrimą, kaip jiems elgtis. Mes savo vaiką vedame į vaikų žaidimų aikštelę ir dažnai kalbamės su kitais tėvais. Tai štai: tėvams atsiuntė iš mokyklos laiškus, kuriuose patarė mergaitėms nedėvėti sijonų ir šortų, dėvėti neprovokuojančius drabužius su ilgomis rankovėmis. Mes Klausiame: ar mes turime ateitį? Kodėl iš mūsų mokesčių pabėgėliams išmoka po 620 eurų (o pas daugumą vokiečių pensijos 500 eurų)? – rašoma Darijos Maschadovos interviu ir Nuiurnbergo.

Arminas-Pileckas-640x480

Švedijos MIP nuslėpta Armino Pilecko istorija

Tuojau po naujųjų metų Lietuvą sukrėtė penkiolikos metų moksleivio lietuvio Armino Pilecko žmogžudystė Švedijoje. Arminas užstojo merginą prie kurios priekabiavo jo bendraklasis pabėgėlis iš Sirijos. Kilo muštynės.

Per naujametines atostogas mokinys siras intensyviai ruošėsi nužudyti Arminą ir tuo tikslu internete ieškojo tinkamo žmogžudystės būdo. Pirmą 2016 metų mokslo dieną jis iš už nugaros užpuolė lietuvį ir dūrė jam peiliu į širdies sritį.

Išsigimusi ir grubiai žmogaus teises pažeidžianti Švedijos spauda siekė nuslėpti nuo visuomenės šį įvykį. Tik daug vėliau švedų laikraštyje Aftonbladed pasirodė medžiaga apie žmogžudystę. Publikacijoje buvo atspindėta tik žmogžudžio siro tėvo nuomonė apie įvykį, nutylint, o ką mano apie šį įvykį nužudytojo tėvai, arba Armino klasės draugiai. Švedijos spauda-išsigimėlė nesiteikė apie tai parašyti.

Tuo tarpu socialiniuose tinkluose Armino draugai rašė, kad Arminas – didvyris, kuris nepabūgo užsistoti už klasės drauges.

Paskelbti interviu su Armino tėvais atsisakė visos Švedijos MIP, rašoma Bitų laikraštyje BraitBart. Šiandien apie šį įvyki pranešė pagrindinė mūsų kaimynų spauda.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Facebook komentarai
});}(jQuery));