Vladimiras Troščenka : Paskutinio žmogaus diktatūra yra geresnė, nei pasaulyje isigalinčio žvėries valdžia

batka

batka

Paskutinio žmogaus diktatūra yra geresnė, nei pasaulyje isigalinčio žvėries valdžia.

     Diktatorius žmogus nelenda, prie mūsų vaikų, neardo šeimų, nelenda į mūsų kūną ir sielą, Jo diktatūra apsiriboja išorine valdžia. Žveries/SISTEMOS valdžia yra kraugerystė vidinė, nukreipta į kiekvieną ŽMOGŲ asmeniškai, joje nėra jokios laisvės. Jei žmogaus diktatūroje, lieka laisva tavo siela, žveries valdžioje atimama tavo siela ir tu tampi bedvasiu gyvuliu su ansnukiu.
  VIVAT!!!! paskutiniams senosios Lietuvos palikuoniui, šlovingai, gudriai ir svarbiausia žmogiškai valdančiam nedidelį mūsų senos, sudraskytos tėvynės gabaliuką.
Su meile ir rūpesčiu
Vladimiras Troščenka
Marius Jonaitis

Baltarusijoje šiuo metu bandoma sukelti eilinį „Maidaną“. Iš kažkur atsirado jaunimo grupuotės, kurios „stichiškai“ protestuoja 1f609
Tie, kurie bent kiek yra susipažinę su organizavimu žino, kad stichiškai nieko nebūna.
„Taikūs protestuotojai“ provokuoja policiją kautynėms (jog užsienio spauda matytų kraują), šaudo į policininkus iš signalinių raketų. be abejo stichiškai statomos barikados ir jeigu Batka greit jų nesutvarkys tai netyčiukais ir ginklų gaus.
Na ką, belieka palinkėti Batkai nenusileisti bei negailėti bananų. Nėra ten jokių protestuotojų „kilniais veidais“. Nuo grandinės yra paleisti užauginti banderlogai (kaip ir Ukrainoje) kurie sudaryti iš įvairių futbolo ultrų ir nacionalistinių grupuočių. Jie turi agresijos bei noro veikti, bet proto – nė kiek. Na o po jų ateis šlipsuoti vyrukai kurie kaip mat „liberalizuos“ daug valstybinio kapitalo Baltarusijoje o jų vietinę darbo jėgą nukanalizuos svetur. Matytas scenarijus, ar ne?
Batka nėra idealus, toli gražu. Bet jo valdoma Baltarusija yra bent jau stabili ir maksimaliai savarankiška valstybė. Palinkėkim mūsų rytiniams broliams atsilaikyti.
Batka negailėk bananų!

Facebook komentarai
});}(jQuery));