Baseiną iš Palangos miesto jau bando atimti D. Grybauskaitės statytinis

kese 1024x683 1

kese 1024x683 1

 

Durnių laivas didina apsukas. Darbą pradeda ir ekologiško idiotizmo anglis į garo mašinos pakūrą šiūpeliuoja nauja pamaina – Konkurencijos tarnyba.

Ši šaraškino kontora, vadovaujama uolaus Mėlynosios Tumbos statytinio su itin vešliu skalpiniu kuokštu, nei piršto nekrutina prieš devintą kailį nuo piliečių kupros lupančius elektros ir prekybcentrių monopolistus.

Tačiau šitie, nieko nenuveikę valstybiniai šaunuoliukai pradėjo naują Heraklio žygį, siekdami privačiam kapitalui, nieko neinvestavusiam į savivaldybės turtą, prievarta suteikti teisę jį „nuomotis”, valdyti ir užsidirbti lengvus pelnelius neišleidus tam nei cento.

Palanga pasistatė už savo ir valstybės pinigus baseiną. Ir, kaip ir bet kuris šeimininkas, pavedė jį tvarkyti savo įmonei. O kam dar jį perduoti tvarkyti?

Ne, sako „konkurencijos”, t.y. korporacijų interesų gynimo tarnybos gražuolėlis su pusmetine karakulio ševeliūra – turėjo būti konkursas! Reikia privatininkams „atiduoti koncesijai”, na, kaip ir daugelį jau pastatytų baseinų Lietuvoje – juk supratot?

Jeigu taip, tai „atiduokim koncesijai” privatininkams viską, ką valdo savivaldybės! Gatves, pastatus, mokyklas, darželius, vandentiekio, kanalizacijos, šilumos, gatvių apšvietimo tinklus, sales ir stadionus – viską privatininkams! Nes kitaip „nebus konkurencijos”!

Palangiškiai kyla prieš absurdą. Palaikykime, kitaip šie invaziniai, biudžeto išlaikomi šliužai atšliauš ir į jūsų miestą.

stop
stop

Pasidalinkime. Ir tiesiog parašykime jiems šiltą, labai malonų laišką su karštais palinkėjimais. Patikėkit, tai tikrai veikia! Adresiukas toks: Sarunas.Keserauskas@kt.gov.lt

Baseiną iš Palangos miesto jau bando atimti D. Grybauskaitės statytinis 2

1. PAPILDYTA. „Gauti koncesiją” užsimanė ir manų košę verda firmelė iš Vilniaus- „sporto mokykla Nemunas”. Kurią sudaro 1 (VIENAS) darbuotojas įdomia pavarde. Tai bent suteiks žmogelis Palangai paslaugų!

nemunas
nemunas

2. PAPILDYTA. Tauta turi žinoti savo didvyrius, A.Kubiliaus pasiūlytas ir D.Grybauskaitės paskirtas Konkurencijos tarnybos vadovas Šarūnas Keserauskas patirties ir geros praktikos įgūdžių įgijo advokatų kontoroje „LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai“, rengusioje visas WILLIAMS valstybinės aferos, dykai su priemoka sukčiams atiduodant Mažeikių naftą, juridinius dokumentus. Dirbo būtent tuo metu, kai afera buvo prasukinėjama. Gera sąžiningos „konkurencijos” mokykla.

Apie šią kontorą ir jos įtaką Lietuvos administratorių nešvariems reikaliukams („tvarkė” ir Snoro likvidacijos popierius, ir dar daug ką) galite pasiskaityti plačiau, nuorodą įdedu komentare.

Facebook komentarai
});}(jQuery));