Bandyta pagrobti Astą Rubinaitę

Rubinaite1

Rubinaite1

Alytaus  represinės  struktūros  siautėja  toliau.

 

Zenonas Volkovas

 

 

2021 m. sausio 22 d. apie 8:15 h. Pas Astą Rubinaitę gyv. Alytaus m., Geležinkelio g. Nr.7 į namus įsiveržė uniformuoti policijos pareigūnai, prieš tai gaisrininkai išpjaustė vartų, durų užraktus. Vieną policininkę A.Rubinaitė labai gerai pažįsta, tai Violeta Aušraitienė. Policininkų dialogą aiškiai girdėjau telefonu. Asta R. prašė prisistatyti aršaus policininko, deja anas tik paaiškino, kad mato ji policininko ženklą ir to pilnai pakanka, kad  privalo vykdyti jo nurodymų. Kadangi Asta R., kaip sakė, buvo išėjusi iš dušo pusiau nuoga, tai girdėjosi policininko garsus įsakymas rengtis, arba išvėšiąs kaip stovinčią. Kadangi Astai R. yra paskirta širdies operacija, dėl viruso atidėta, pastoviai prašėsi medikų pagalbos, deja girdėjosi tik banditiškas „staigiai rengiesi ir auniesi“, jai pačiai skambinti medikams neleido ir pasakė, kad jau atimamas telefonas.

 

09:09 h paskambinau 112 paaiškinau situaciją, labai jautriai suregavo ir skubiai sujungė su greitąją med. pagalba. Paaiškinau, kas vyksta, atsiliepė nežinia kas, paaiškino, kad senai kvietimas minėtu adresu užregistruotas. Pasakiau, kad prašoma yra pagalba, o kad užregistruota nieko tai neguodžia. Aiškiai supratau, kad medicinos budinčioji turi pilną informaciją apie suruoštą egzakuciją. Kodėl tuoj sužinosite. Iš kelinto karto pavyko išgauti, kad kalbėjausi su Kauno m. med. pagalba, nes Alytų aptarnauja jie. Buvau prisistatęs, kad esu iš „Laisvo laikraščio“, medicinos budinčioji kategoriškai atsisakė prisistatyti motyvuodama tuo, kad nesu Astos R. šeimos narys ir ji negalinti atskleisti šios informacijos be jų sutikimo. Koks humaniškumas? Išaiškinti, kad ji yra budinti ir privalo prisistatyti, nepavyko. Tik davė suprasti, kad bus ir man kaip Astai Rubinaitei ir paprašė duoti savo adresą.

 

Kiek žinau, kad vežant į Sibirą irgi neprisistatydavo, tik tada duodavo daugiau laiko susiruošti, šiuo atveju nesiterliota, aukštąjį teisinį išsilavinimą turinčiai Astai R. gaisrininkai su technika išpjaustė metalinę tvorą ar vartus, išdrąskė duris. Viskas fiksuota vaizdo kameromis. Neleidžiant net išsidžiovinti plaukų, jeigu neapsirengs, išvežti pusnuogę.

 

Vis dėl to, po kiek laiko atvyko greitoji  Alytaus med.pagalba ir išsivežė, reikia manyti į ligoninę. Motinos neprileidžia ir nežino kas jai yra ir kas daroma. Tam kartui tiek.

 

Kaip paaiškėjo, tokiose valstybės vardu vykdomose egzakucijose, kur dalyvauja policija, gaisrininkai, privalėjo dalyvauti ir greitoji med. pagalba, tuo labiau, kad Asta Rubinaitė laukia širdies operacijos.

 

Kaip „teisėsaugos“ rankomis atimamas mano šeimos turtas, o aš grūdama į „psichuškę“?

Facebook komentarai
});}(jQuery));