skip to Main Content
„Baltik Vairas“ ir sparčiai kylantis e-dviračių „HNF Heisenberg“ gamintojas taps strateginiais partneriais

Didžiausias Šiaurės Europoje dviračių gamintojas „Baltik Vairas“ sudarė strateginės partnerystės sutartį su Vokietijos bendrove „HNF Gmbh“, gaminančia elektrinius dviračius „HNF Heisenberg“. Sutartis bus pasirašyta tarptautinės dviračių mugės „Eurobike 2015“ metu. Šalys sutarė, kad „Baltik Vairas“ taps išskirtiniu sparčiai populiarėjančio elektrinių dviračių prekės ženklo gamybos partneriu.

Sutartis numato, kad „Baltik Vairas“ ir „HNF Heisenberg“ sieks apjungti turimą tiekėjų bazę ir tokiu būdu optimizuoti sąnaudas. Taip pat numatoma, kad „Baltik Vairas“ galės tapti išskirtiniu „HNF Heisenberg“ e-dviračių platintoju Baltijos šalyse.

Nors HNF patirtis kuriant e-dviračius yra palyginti trumpa, bendrovės komanda jau spėjo įsitvirtinti kaip aukščiausios klasės novatoriškų  sprendimų kūrėjai. „Baltik Vairas“, savo ruožtu, gali pasiūlyti daugiametę patirtį užtikrinant komponentų tiekimą, aukščiausios kokybės dviračių gamybą ir platinimą.  

Partnerystė su „HNF Heisenberg“ leis „Baltik Vairui“ įsitvirtinti aukštos kokybės e-dviračių rinkoje, keičiantis konstravimo patirtimi ir žiniomis bei įgyvendinant bendrą strategiją su saugių elektrinių dviračių sistemų gamintojais.

„Sutartis žymi naują sinergijos erą tiek „Baltik Vairui“, tiek HNF. „HNF Heisenberg“ stiprybė glūdi gebėjime projektuoti ir kurti itin modernius e-dviračius, o „Baltik Vairas“ gali pasiūlyti aukščiausios kokybės gamybos patirtį. Manau, kad sujungus abiejų bendrovių privalumus turėsime aukščiausios kokybės Europos e-dviračius, o tai atneš naudos visiems – ir partneriams, ir vartotojams“,  – pažymėjo „Baltik Vairo“ generalinis direktorius Peteris Ferlev Jensby.

Didžiausio Šiaurės šalyse dviračių gamintojo „Baltik Vairas“ antrojo šių finansinių metų ketvirčio pardavimo apimtys, palyginti su tuo pačiu 2014 metų ketvirčiu,  išaugo nuo 7,444 mln. eurų iki 14,369 mln. eurų. Bendrovės EBITDA pelnas padidėjo nuo 88 iki 848 tūkst. eurų. Per tą patį laikotarpį įmonėje pagaminta ir parduota 78 000 dviračių ir elektrinių dviračių.

UAB „Baltik vairas“ yra didžiausias dviračių gamintojas Šiaurės Europoje, kurio būstinė yra įsikūrusi Šiauliuose, Lietuvoje. Kompanija vykdo veiklą nuo 1948 metų ir parduoda aukštos kokybės dviračius visoje Europoje. UAB „Baltik vairas“ turi 6 gamybos linijas, kuriose galima  gaminti iki 1700 skirtingų dviračių modelių, o bendras gamybos pajėgumas siekia  iki 500 000 dviračių per metus. Dviračiai yra eksportuojami į 14 šalių, įskaitant Vokietiją, Austriją, Šveicariją, Olandiją,  Daniją ir Suomiją. Kompanijoje dirba 320 nuolatinių darbuotojų, o dviračių sezono metu darbuotojų skaičius viršija 500. Daugiau informacijos ieškokite www.baltikvairas.com

Pranešimą paskelbė: Ramojus Motuzas, UAB „Publicum“
Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));