Baidenas paskelbė, kad nepripažins pralaimėjimo rinkimuose

272263443 1510169852718169 2920573059819922645 n
Malek Dudakov – Chaotiška Baideno spaudos konferencija: perkrovimas virto perdozavimu.
✔✔
Baidenas surengė trečią asmeninę spaudos konferenciją savo prezidentavimo metu, simbolizuojančią pirmuosius jo valdymo metus. Tai tapo beviltišku Demokratų partijos politologų bandymu „iš naujo perkrauti“ Bideno įvaizdį, tačiau galiausiai tai virto „lazdos perlenkimu“, o tai sukėlė skandalą ir lazda kirto atgal.
✔✔✔
Dabartinis JAV prezidentas yra linkęs į žodines klaidas ir nusikalbėjimus – todėl jį bandoma slėpti nuo žurnalistų, neleidžiant rengti reguliarių spaudos konferencijų. Vakar Baidenas padarė ne tik kvailus nusikalbėjimus, bet ir pasakė tokius dalykus, kurie šokiravo Vašingtono politinę klasę.
✔✔✔
Pirmiausia jis paskelbė apie galimybę nepripažinti būsimų Kongreso rinkimų rezultatų, kuriuose prognozuojamas demokratams skaudus pralaimėjimas. Taip pat įstatymų leidėjai atsisakė priimti jo rinkimų reformos projektą, įvedantį masinį balsavimą paštu visoje šalyje ir draudimą būti išrinktiems „nepageidaujamiems“ kandidatams. O dabar Baidenas gali atsisakyti pripažinti rinkimų teisėtumą.
✔✔✔
Kongrese, demokratai jau metus laiko, šmeižia D. Trampą dėl jo kritikos 2020 m. paštu vykusiam balsavimui, pompastiškai vadindami tai „didžiuliu melu“. Bet jie patys nesiruošia pripažinti rinkimų rezultatų, kurie jiems gali nepatinkti. Pasitikėjimo krizė, Amerikos rinkimų institucija, matomai tęsis.
✔✔✔
Kažkuriuo spaudos konferencijos metu, Baidenas pradėjo teisintis, kad rinkėjams nežadėjo nieko svarbaus, išskyrus „grįžimą į normalumą“. Ir šioje srityje jis tariamai veikia labai gerai. Tačiau, jis negalėjo pasakyti, kodėl dauguma amerikiečių mano kitaip – ir abejoja jo gebėjimais būti prezidentu.
✔✔✔
Labiausiai Vašingtoną sukrėtė Baideno pripažinimas, kad jei Rusija surengs „nedidelę invaziją“ į Ukrainos teritoriją, JAV niekaip nebandys tam sutrukdyti. Ir tada jis pridūrė, kad Rusija šiuo atveju patirs nuostolių, bet laimės. JAV politikos apžvalgininkai Baideno kalbą palaikė beveik tiesioginiu kvietimu Rusijai pradėti karą prieš Ukrainą.
✔✔✔
Spaudos konferencijos misija buvo pakeisti sparčiai krentančių Baideno reitingų tendenciją, visų neišsprendžiamų problemų fone – nuo ​​infliacijos ir migracijos iki tarptautinių krizių. Svarbu tai, kad būtent šios spaudos konferencijos išvakarėse buvo paskelbta dar viena apklausa, kurioje Baideno reitingas vėl buvo žemumose – 34 proc. Ši skandalinga spaudos konferencija gali dar labiau paspartinti jo reitingų kritimą.
⛔⛔⛔
Facebook komentarai
});}(jQuery));