„Azov” pasidavė rusams

azov

azov

Preliminariais duomenimis, Azovstalio gamyklą Mariupolyje paliko apie 300 „Azov” pulko kovotojų. Vien tik apie 50 jų yra sužeisti. Dabar jie vežami į centrinę regioninę Novoazovsko ligoninę, kur jiems bus suteikta būtina medicininė pagalba. Likusieji buvo nuvežti autobusais link Jelenivkos, kuri yra Donecko liaudies respublikoje. Turint omenyje, kad „Azov” kaltinami tuo, kad aštuonis metus lygino Donecką su žeme ir nužudė tūkstančius civilių, vardu ar rusai jų pasigailės.

Beje, užkietėjusius nacius rusams labai lengva atpažinti – dažniausiai šitie idiotai būna išsitatuiravę visą kūną nacių arba „baltųjų viršenybės” simboliais:

 

photo 2022 05 16 23 55 01
photo 2022 05 16 23 55 01

Azovo vado Prokopenkos citata: „Mariupolio gynėjai, nepaisydami visų sunkumų, įvykdė savo įsakymus, 82 dienas atitraukdami pranašesnes priešo pajėgas ir suteikdami Ukrainos kariuomenei galimybę persigrupuoti, apmokyti daugiau karių ir gauti didelį kiekį ginklų iš šalių partnerių. Jokia ginkluotė nebūtų veiksminga be profesionaliai parengtų karių, todėl jie yra vertingiausias kariuomenės elementas. Siekdama išsaugoti gyvybes, visa Mariupolio įgula vykdo vyriausiosios karinės vadovybės patvirtintą sprendimą ir tikisi Ukrainos žmonių paramos”.

 

 

Tiesa, įdomi detalė – prieš kelias dienas JAV Buffalo mieste kažkoks maniakas nužudė dešimt žmonių, vilkėdamas „Azov” pulko simboliką. Savo manifeste maniakas naudojo vadinamąją „Juodosios saulės” simboliką, kuri yra ir „Azov” pulkų ženklas:

photo 2022 05 15 14 25 37

JUODOJI SAULė – NACIų SIMBOLIS , saulės rato tipas, buvo naudojamas NACISTINėje VOKIETIJOJE , o vėliau  JAV, EUROPOS,… neoNaCIų . Ši NACIų SIMBOLį  savo logotipe naudojo SS. UkraNACIU -AZOVO batalionas šį simbolį NAUDOJA kaip savo logotipo dalį.
Brentonas Tarrantas,  MASINIO žudymo mečetėje šaulys,  Naujojoje Zelandijoje, taip pat turėjo JUODą SAULę  ant liemenės ir prieš šaudymą buvo išvykęs į EUROPą susitikti su BALTųjų VIRšenybės neoNACIAIS. Lankėsi ir UKRAINOJE.
BUFFALO žudynių šaulys Paytonas Gendronas naudojo JUODOSIOS SAULES simbolį ant savo MANIFESTO ir rūbų.
 
D O K U M E N T A S – JAV NeoNACIO BUFFALO ZUDYNIU SAULIO M A N I F E S T A S su NACIU simboliu JUODAJA SAULE,kuri yra AZOV neoNACIU logotipo dalis.MANIFESTE rasite daug info apie GINKLUS,IVAIRIU NUOTRAUKU, SCHEMU,…  -2022.05.14. -180 puslapiu.
„BUFFALO,JAV, ZUDYNIU SAULIO“ MANIFESTAS  KOMPLIKUOJA  UKRAINOS /JAV /ES/ JK GLOBALISTU KARINI NARATYVA ,  kas liecia AZOV neoNACIUS,kuriuos GLOBALISTAI ir ju MARIONETINES valstybeles ,bei ju ZINIASKLAIDA  parodo,kaip UKRAINOS didvyrius ,ginancius PASKUTINE TVIRTOVE ”AZOVSTAL” gamykla MARIUPOLYJE, zinoma, net nedrisdami ivardinti juos ,kaip AZOV neoNACIU BATALJONA…
 
UKRAINOS AZOV NEONACIU BATALJONAS  – TARPTAUTINIS TINKLAS APIE KURI NIEKAS NEKALBA
 
Galimi ryšiai tarp neseniai įvykusio Naujosios Zelandijos mečetės šaulio ir Ukrainos ultranacionalistinės baltųjų viršenybės sukarintos organizacijos, vadinamos Azovo batalionu.
Azovo batalionas tampa kritiniu transnacionalinio dešiniojo sparno smurtinio ekstremistų judėjimo (RWE) mazgu.
Pranešama, kad naujokų iš JAV, Norvegijos, Italijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Brazilijos, Švedijos ir Australijos, be kita ko, atvyko treniruotis į Azovo batalioną.
Pasaulinis šių grupių pobūdis yra tik vienas iš kelių panašumų tarp RWE ir Salafi-džihadistų.
.Po Naujosios Zelandijos mečetės išpuolių atsirado ryšiai tarp šaulio Brentono Tarranto ir Ukrainos ultranacionalistinės baltųjų viršenybės sukarintos organizacijos, vadinamos Azovo batalionu. Tarrantas manifeste teigiama, kad jis lankėsi šalyje per daugybę kelionių į užsienį, o ant išbyrėjusios striukės, kurią Tarrantas vilkėjo per išpuolį, buvo simbolis, kurį dažniausiai naudoja Azovo batalionas.
Azovo batalionas tampa svarbiu transnacionalinio dešiniojo sparno smurtinių ekstremistų (RWE) tinklo mazgu. Ši grupė turi savo „Vakarų informavimo biurą“, kad padėtų įdarbinti ir pritraukti užsienio kovotojus, kurie keliauja treniruotis ir užmegzti ryšius su žmonėmis iš bendraminčių smurtinių organizacijų iš viso pasaulio. Informacijos biuro darbuotojai keliauja po Europą reklamuodami organizaciją ir propaguodami jos baltųjų viršenybės misiją. 2018 m. liepos mėn. Tiuringijoje vykusio dešiniojo roko festivalio lankytojams buvo išdalintos skrajutės vokiečių kalba, kviečiančios tapti Azovo bataliono dalimi: „prisijungti prie geriausių“ ir „išgelbėti Europą nuo išnykimo“. Ji taip pat įsteigė jaunimo stovyklas, sportinio poilsio centrus, paskaitų sales ir kraštutinių dešiniųjų švietimo programas, įskaitant kai kurias programas, kuriose vaikai iki 9 metų mokomi karinės taktikos ir kraštutinių dešiniųjų ideologijos. Šis agresyvus požiūris į tinklų kūrimą yra vienas iš pagrindinių Azovo bataliono tikslų paversti jo kontroliuojamas sritis Ukrainoje į pagrindinį transnacionalinės baltųjų viršenybės centrą.
AP 960067522484 scaled.jpg.cf

IntelBrief: The Transnational Network T…

2022 m.geguzes 14d. JAV BUFFALO šaulys naudojo TUOS PACIUS neoNACIU SIMBOLIUS,  kaip ir UkraNEONACIAI – AZOVO BATALJONAS … Pranešama, kad JAV  ne tik kad APMOKO UkraNEONACIUS ,bet ir JUOS APGINKLUOJA….
azov .png.cf

BREAKING: Buffalo Shooter Used Same Neo…

JAV BUFFALO Šaulys naudojo neoNACIU SIMBOLIUS, tokius kaip JUODOJI SAULE, kuriuos taip pat naudoja UkraNACIAI-AZOVO BATALJONAS .
GLOBALI CENZURA „Southern Poverty Law Center“ – grupė, kuri teigia kovojanti su ekstremizmu ir rasizmu, paragino CENZURUOTI žurnalistus , jei jie diskutuotu apie AZOV NACIU bataliono įsitikinimus.JAV vyriausybė APMOKE  ir APGINKLAVO  AZOVneoNACIU batalioną.  2018 m.  Kongresas uždraudė siųsti jiems  ginklus. Nors de facto draudimas vis dar galioja, AMERIKA kaip siunte ginklus neoNACIAMS ,taip ir dabar TEBESIUNCIA -JAV vyriausybė pripažino, kad ji negali atsekti milijardų dolerių ginklų, kuriuos išsiuntė Ukrainai, įskaitant 40 mlrd.,kad tik gink dieve nepasibaigtu UKRAINOS-RUSIJOS konfliktas….
 
buffalo shooter.jpg.cf

UPDATE: Buffalo Shooter Suspected to be…

JAV neoNACIS- BUFFALO masiniu ZUDYNIU   SAULYS Paytonas Gendronas ant krutines turi NACIU simboli JUODOJI SAULE,toki pati kaip UkroNACIS is AZOV bataljono
Ar niekas liberalioje žiniasklaidoje nepamines, kaip BUFFALO masinio SAUDYMO šaulys turi tą pačią IDEOLOGIJA  kaip UKAINOS AZOVO BATALJONAS? – Ianas Milesas Čeongas

The Buffalo Shooter Has A Symbol On His Chest That’s Used By The Azov Ba…

Residents of rural Conklin, New York were stunned Saturday by the news the gunman accused in the Buffalo superma…

NAUJOJI ZELANDIJA – MASINIU ZUDYNIU  SAULIO, užpuolusio 2 mečetes ir NUSOVUSIO 50 zmoniu,
neperšaunamą liemenę ir apsaugines priemones denge NACIU SIMBOLIS- JUODOJI SAULE
UKRANeoNACIAI-Kraštutiniai dešinieji Ukrainoje ir Australijos ryšys
g2000p05 Euromaidan Kyiv Ukraine rgb

The far-right in Ukraine and the Austra…

UkraNEONACIAI-  vyras su hazmat kostiumu, dujokauke ir nešiojantis Kalašnikovo automatą su užrašu (ukrainiečių k.) „pasiruošęs virusų ir parazitų kontrolei“. su dešinėje kabančiu Brentono Tarranto,  MASINIO ZUDYMO MECETEJE SAULIO,  Naujojoje Zelandijoje PORTRETU
Toje pačioje paskyroje sekėjai ukrainiečių kalba sako: „Pirkite amuniciją ir pasiruoškite apiplėšti bankus. Viskas gerai.”
1584490620409 IMG 7447 copy.jpeg?image resize

Experts Say Neo-Nazi ‘Accelerationists’…

Naujosios ZELANDIJOS ZUDYNES  pabrėžia pasaulinį BALTUJU EKSTREMIZMA 
merlin 152154996 8f177a2f db70 4acf 9387 8ac745d44fbf facebookJumbo.jpg?year=2019&h=549&w=1050&s=97cc1ebb37a8ea65bc323f00fd16564129dbb06b5595bb9672d17ee4ed7a59df&k=ZQJBKqZ0VN.cf nytimes

New Zealand Massacre Highlights Global …

 
 
UkraNEONACIAI EURO-VIZIJOJE -Euroviziją  laimėjo UkraGRUPE „Kalush Orchestra“.- JIE maldavo PASAULINIU GLOBALISTU ir ju MARIONETINIU satelitu padeti UkraNACIAMS -AZOVO BATALJONUI,pasislepusiems AZOVSTAL KATAKOMBOSE – bijo pasiduoti , bijo ATSAKOMYBES uz 8 TERORO metus ,uz desimtys tukstanciu nuo JU apsaudymu zuvusiu MARIUPOLIO GYVENTOJU,TAIKIUS GYVENTOJUS naudojo ,kaip GYVA SKYDA…uz beveik visai sugriauta  miesta ….
 
AZOVO neoNACIAI , PADEKOJO   atlikejams,kurie ant scenos rode NACIU ”JUODOSIOS SAULES ”pasisveikinima-sulenkta per alkune ranka ir kumstis priglaustas prie krutines..- „Ačiū Kalush orkestrui už palaikymą! Šlovė Ukrainai!“ „Telegram“ paskelbė AZOV UkraNACIAI
Facebook komentarai
});}(jQuery));