Austrija atšaukia priverstinį vakcinavimą nuo vasario 1 d. – „tai neįmanoma”

409f1490 7bdd 4e8b 836c a598e49a6a8b

Corona drumbeat: privalomas skiepijimas nuo vasario sprogimo

Atrodo, kad priverstinis įgėlimas sprogo – „Today” atskleidžia jo detales.
WOLFGANG SPITZBART / APA / picturedesk.com
Likus mėnesiui iki privalomo skiepijimo įsigaliojimo Austrijoje, planas, atrodo, žlugo! „Heute” atskleidžia laišką, kuriuo atšaukiamas planas.

https://www.heute.at/s/polit-paukenschlag-impf-pflicht-ab-februar-geplatzt-100182928?fbclid=IwAR2UgzuGrylz8bmA2EGVL4rVW0-PUcCkXOEn86cY4w2C03CWvnaNddPQv04

Šis laiškas sukelia daug problemų! Penktadienį „ELGA GmbH” (įmonė, kurioje kaupiami visi duomenys apie žmonių sveikatą) vadovybė išsiuntė pareiškimą dėl planuojamo privalomo skiepijimo Federalinei socialinių reikalų, sveikatos, priežiūros ir vartotojų apsaugos ministerijai, o tai yra visai kas kita. Pagrindiniai teiginiai: techninis įgyvendinimas 2022 m. vasario mėn. neįmanomas. Privalomojo skiepijimo techninis įgyvendinimas per nacionalinį skiepų registrą „užtruks mažiausiai iki 2022 m. balandžio 1 d.”.

Dėl vėlavimo siūlomi kuponai
Be to, nepavyko įgyvendinti „išimties registracijos apribojimo tam tikrų specialybių gydytojams, dirbantiems pagal sutartis” ir „centrinio pacientų indekso (ZPI) išplėtimo įtraukiant Austrijoje registruotus asmenis, kurie neturi SV numerių ir bPK-GH”. Dėl atidėjimo iki 2022 m. balandžio 1 d. ELGA vadovybė siūlo „taikyti finansinio skatinimo sistemą, t. y. talonus visiems asmenims, paskiepytiems trimis daliniais skiepais”.

 

Toliau teigiama, kad talonai galėtų būti platinami per ELGA e. vaistinę, analogišką greitųjų antigenų testų testams vaistinėse. Be to, atsakingi asmenys taip pat pateikė papildomų pastabų: ELGA neturėtų būti įvardijama kaip asmuo, atsakingas už skiepų registrą, nes už tai atsakinga ministerija, privalomo skiepijimo taisyklės neatitinka šiuo metu galiojančio nutarimo dėl apsaugos priemonių, o baudų lėšos turėtų būti investuojamos būtent į sveikatos sistemą.

Facebook komentarai
});}(jQuery));