Aurimas Guoga : Teisinė padėtis rinkimų kovoje 12 02

Teisinė padėtis rinkimų kovoje 12 02
Sprendžiant iš leftistinės žiniasklaidos, Trampo teisinės pastangos išsikvėpė. Teismai vienas po kito atmetinėja jo ieškinius, jau beveik visos ginčijamos valstijos patvirtino rezultatus, o perskaičiavimai tik patvirtina Baideno pergalę ir tai, kad rinkimai buvo tyri bei sąžiningi.
Tai feikinis, grubiai suklastotas vaizdas. Iš tiesų teisinė kova tik įsibėgėja, o demokratai dabar labiau nei savo pergalės įtvirtinimu susirūpinę paslėpti sukčiavimo pėdsakus. Štai Džordžijoje, kur teismas uždraudė lįsti prie balsų sk. mašinų programinės įrangos, kol buvo rengiama tokia nutartis pradingo vienos mašinos viduriai, o kitoje vietoje darbuotojai apsižiūrėjo pridarę klaidų skaičiuojant balsus.
Svarbiausios šiandienos aktualijos: rinkimų klastojimų svarstymas Mič. senate; klastojimo liudininkai surengė savo konferenciją; megatoninis Trampo ieškinys Viskonsine; dauguma Dominion darbuotojų – demokratų finansiniai rėmėjai.
**************
Pradėkime nuo Mičigano. Tai trečia valstija, kurios senate įvyko klastojimų aptarimas. Trampo teisininkai susitelkė į Veino apygardą (Detroitas), kur jie turi virš šimto liudininkų apie pažeidimus ir klastijimus. Stambiausi klastojimo atvejai toje valstijoje – įmesta apie 100 000 suklastotų biuletenių, biuletenių krūvos duodamos skaičiavimo mašinoms paskaičiuoti po kelis kartus, balsų prirašinėjimas prisijungus prie Dominion mašinų programinės įrangos.
Viena liudininkė tame posėdyje pasakojo, kaip vienoje apylinkėje balsų skaičiavimo teisingumą prižiūrėjo du demokratai ir nė vieno respublikonų atstovo.
***********
Rinkimų klastojimo liudininkai iš įvairių Amerikos regionų susirinko į savo konferenciją aptarti sukčiavimo schemų. Paaiškėjo, kad ir neginčijamose valatijose buvo plačių klastojimų. Pavyzdžiui, Delavero valstijoje prabalsavusiems paštu buvo leidžiama balsuoti ir vietoje rinkimų dieną. Šį įvykį tik permečiau akimis, jei norėsite daugiau, ieškokite whistleblower conference.
**************
O įdomiausias dienos įvykis – „megatoninis” Giuliani ieškinys Viskonsine. Vakar leftistinėje žiniasklaidoje galėjote paskaityti, kad ten buvo perskaičiuoti balsai, kurie tik padidino Baideno atotrūkį 87 balsais (minėjau kad 45). Atrodytų viskas ten baigta.
Nieko panašaus. Ne šiaip sau perskaičiavimas Viskonsine, kitaip nei Džordžijoje, užtruko net dešimt dienų, Trampui kainavo 3 mln. dol. Pasirodo, tos valstijos įstatymas neleidžia vien mechaniškai perskaičiuoti biuletenių. Pradėjus perskaičiavimą Viskonsino įstatymas įpareigoja tuo pačiu atlikti ir visuotinį balsų auditą, kas reiškia jog reikia sutikrinti balsavimo rezultatus su įrašais rinkimų darbuotojų knygose.
Svarbiausias dalykas, už ko tvirtai užsikabino Trampo teisininkai – Viskonsino valstijoje, jeigu išsiunti rinkėjui biuletenį balsuoti paštu, tai prieš tai turi turėti raštišką jo prašymą siųsti tą biuletenį. Kitose valstijose tokio nurodymo nėra. Šis reikalavimas leido Trampo šalininkams be vargo aptikti kurie biuleteniai paštu yra neteisėti. Jų neteisėtumą bus labai paprasta įrodyti teisme: jeigu yra vieno ar kito rinkėjo balsas paštu, tačiau nėra jo raštiško prašymo gauti biuletenį, toks balsas yra neteisėtas.
Tai štai, po ilgo ir nuobodaus balsavimo rezultatų audito Trampo teisininkų komanda pateikė „megatoninį” ieškinį – pripažinti neteisėtais 221 000 balsų. Šiuo metu Baideno persvara Visk. siekia 20 000.
Steve Turley komentuoja, kad neturėtų kilti jokių sunkumų dėl šio ieškinio. Viskonsinas pirmasis iš ginčijamų valstijų pereis Trampui, o jeigu atsiras precedentas, netrukus juo paseks ir kitos ginčijamos valstijos.
************
Išaiškėjo, kad net 85 proc. Dominion darbuotojų Amerikos padalinyje – finansiniai demokratų partijos rėmėjai.
*************
Sidney Powell praneša, kad demonokratai masiškai terorizuoja klastojimų liudininkus. Šimtai jų sulaukė grąsinimų, o vienas net buvo sumuštas ir atsidūrė ligoninėje.
**************
Kas norite patys sekti šiuos įvykius, štai mano trys pagrindiniai šaltiniai: prezidento Trampo FB paskyra, the Epoch Times, Steve Turley jutubo paskyra.
Nuotraukoje gali būti: juostelės
Facebook komentarai
});}(jQuery));