Aurimas Guoga Palydint 2019-uosius

Trump2

Trump2

Palydint 2019-uosius

Kadangi šventiniu laikotarpiu kiek atsilaisvino rankos, pasidalinsiu, kol turiu tokią galimybę, dar keletu minčių.

Mūsų šaliai verkiant reikia susipažinti su pasaulinėmis tendencijomis. Žiniasklaida pučia globalistinę pasaką, nesikreipiant į užsienio tinklaraštininkus neįmanoma suprasti kas vyksta pasaulyje. Pavyzdžiui, ar daug kas galėtų paaiškinti, kodėl britai vis ryžtingiau palaiko brexitą, kodėl tolydžio auga, nepaisant nuolatinio dergimo per pagrindinę žiniasklaidą, Trumpo reitingai, kam reikėjo išmesti iš valdžios Mateo Salvini, nors jis puikiai sustabdė nelegalią migraciją (kurios jau seniai nereikia ir A.Merkel). Ar žinote, kad užsienyje nepasitikėjimas oficialią liniją peršančiais žiniasklaidos kanalais pasiekė kritinę ribą ir jie prarado galią formuoti visuomenės nuomonę? Dar daugiau: tokie žiniasklaidos kanalai kaip CNN masiškai atleidinėja darbuotojus, nes sparčiai mažėja pajamos iš reklamos.

Geriausiai sekasi toms politinėms jėgoms, kurios užsimoja ginti šalį nuo tarptautinių institucijų diktato ar šiaip nuo griaunamos leftizmo ideologijos. Artimiausi pavyzdžiai – Lenkija ir Vengrija, taip pat ir Rusija. Tokie kaip Kačinskis ar Orbanas valdžioje įsisėdo taip tvirtai, kad nesimato kas galėtų juos pastumti. Kuo globalistai labiau įžūlėja, tuo ryžtingiau tokie politikai gina šalį ir tuo didesnio palaikymo susilaukia. Štai neseniai Europos parlamentas pasmerkė, kad Lietuvoje LRT dienos metu, kai žiūri vaikai, nerodo *ėjų bučinių. Jeigu tai nutiktų Lenkijoje, o ypač Vengrijoje, tos šalies politikai pasiųstų Europarlamentą ant trijų raidžių ir paaiškintų, kad neleis užsienio avantiūristams tvirkinti jų šalies mažųjų. Leftistai, žinoma, po tokių antausių be galo siunta, tačiau lieka nieko nepešę, nes jeigu nacionalinė valdžia jiems nenusileidžia, tos valdžios palaikymas rinkėjų tarpe kaskart išauga.

Užsienio tinklaraštininkai padėtų susigaudyti kas užsisuko liberalams, kad jie visomis išgalėmis stengiasi sunaikinti savo šalių tapatybę, jų kultūrą ir tradicijas. Kodėl jie įžūliai puola krikščionybę, tačiau atidūs niekaip neįžeisti islamo. Štai neseniai „Coca Cola“ Vengrijoje paleido reklamą apie *ėjų meilės žavesį, tačiau niekuomet nėra padarę nieko tokio, kas galėtų įžeisti tikinčiųjų jausmus islamo šalyse. Kodėl? Dėl ko gausybė Holivudo aktorių tapo agresyviai antiamerikietiški ir kam elitui prireikė stoti į žūtbūtinę kovą su tauta?

Į bent jau dalį šių klausimų pamėginsiu atsakyti artimiausiomis dienomis, tačiau svarbiausia pradėti domėtis užsienio naujienomis apeinant tokius kaip Lrytas ar LRT. Priešingu atveju pasaulyje įvyks lemiami pokyčiai, o lietuviai net nesuvoks kad jie įvyko iki nenusistovės nauja pasaulio tvarka. Tačiau tokiu atveju prie naujos tvarkos būsime tik statistai, nes pagrindines pozicijas ateities pasaulyje, žinoma, užims jos kūrėjai ir įgyvendintojai.

Dar kartą suminėsiu Youtube kanalus, kurie man labiausiai padeda suprasti kurlink juda Vakarų pasaulis. Pirmiausia, žinoma, Steve Turley, kuris ne tik pasakoja apie gilumines politinių pokyčių priežastis, tačiau ir nuodugniai komentuoja kiekvieną poslinkį konservatyvėjimo linkme. Apie Vokietiją dėl nekontroliuojamos migracijos ištikusią nelaimę jums papasakos Red Pill Germany. Apie tai, kad jaunimo vertybės gerokai konservatyvesnės nei jų tėvų kartos – Paul Joseph Watson. Žiūrėkite Fox News klipus ir pamatysite, kad JAV demokratai ne geresni nei mūsų konservai, o taip pat kad jų taktika priėjo liepto galą (pasiklausykite, žinoma, ir kaip kalba D.Trumpas, pajuskite jo asmenybės magnetizmą).

Pagrindinės žiniasklaidos monopolis tarptautinėms žinioms turi baigtis. Jie įžūliai – apie tai rašiau prieš dvi dienas – meluoja paišydami padėtį šalyje. Juo labiau mus klaidina dėl tarptautinių naujienų. Kaip rašė R.Janutienė, dabar jie rašo tik tai, ką jiems užsako ir už ką sumoka. Jeigu norite žinoti, jeigu norite naujienų, turite persimesti ant tarptautinių tinklaraštininkų.

 
Facebook komentarai
});}(jQuery));