Aurimas Guoga : Kodėl kairieji radikalai siekia panaikinti policiją?

minneapolis-police_protest-seattle-1

minneapolis-police_protest-seattle-1

Aurimas Guoga
Kodėl kairieji radikalai siekia panaikinti policiją?

Antifos aktyvistai ir toliau išlaiko dalies Sietlo miesto (JAV) kontrolę. Jie aiškina, kad nesitrauks tol, kol nebus panaikintas miesto policijos departamentas. Esama ir kitų egzotinių reikalavimų, pvz., įsteigti atskiras ligonines juodiesiems, nes šiems nėra jauku pasakotis apie savo sveikatos bėdas baltiesiems, dėl ko juodųjų grupėje daug sparčiau plinta korona virusas.

Tuo tarpu iš okupuotų Sietlo miesto rajonų pasitraukė policija, nes miesto meras remia radikalus. Kadangi per pora dienų ta miesto dalis nugrimzdo į socialinį chaosą, kur nevaržomai siautėja plėšikai, o sunkvežimių vairuotojai atsisako vežti maistą, riaušininkai paskyrė ginkluotus viešosios tvarkos sergėtojus. Taigi padėtis visai jau primena Somalį, kur valdžia to, kurio rankoje ginklas.

Fox News žurnalistas Tucker Carlson atskleidė priežastį dėl ko tokie absurdiški reikalavimai, ypač panaikinti policiją.

Reikalas tas, kad tai progresyvuolių jau senai išmėginta taktika. Jie užvažiuoja ant kokio nors asmens, grupės ar organizacijos su absurdiškais kaltinimais ir sukelia dėl to isteriją. Apkaltintieji, kadangi nesulaukia reikiamos paramos, arba nusileidžia baugintojams ir pradeda cenzūruotis, arba yra stigmatizuojami ir toliau visą laiką praleidžia teisindamiesi ar gailėdami savęs dėl to kaip su jais neteisingai pasielgė.

Žodžiu, kairieji radikalai elgiasi kaip vaikas parduotuvėje – puola į isteriją ir klykauja kol jų įgeidžiai nebūna patenkinti. Kadangi tai pasiteisina, jie kelia vis naujas isterijas dėl dar absurdiškesnių dalykų.

Kalbant šiuolaikiškai, tie aktyvistai kaip politinės veiklos priemonę pasitelkia mobingą, arba bauginimą minios pagalba. Tai ypač stpraus poveikio psichologinio smurto priemonė. Tokia taktika vertintina kaip karo laisvei paskelbimas.

Taip pat primenu, kad psichologinės prievartos naudojimas siekiant politinės naudos patenka į terorizmo apibrėžimą (prievarta siekiant politinės naudos).

Facebook komentarai
});}(jQuery));