Aurimas Guoga : Daugelis žmonių čia pasirengę bet kam, kad tik sutramdytų teisėsaugos savivalę

guogos

guogos

Aurimas Guoga

DK kandidato į Seimo narius Aurimo Guogos veiklos programa

Kadangi dabar esu politikas, tai reikia pagalvoti apie kokį gražų prisistatymą, ką tai daugau pažadėti, patikinti, kad gerinsime gerinsime, kol visko nepragerinsime. Tai ir pažiūrėkite kaip man gavosi.

Su bendražygiais šios programos dar neaptariau, tačiau pats „Drąsos kelio“ veiklą įsivaizduoju taip. Mes patvoriniai, nusiteikę nukentėti, o neretas ir visai nebeturi ko prarasti. Daugelis žmonių čia pasirengę bet kam, kad tik sutramdytų teisėsaugos savivalę. Todėl kaip kiborgai eisime teisėsaugos link ir smaugsime savivalę kur tik ją aptiksime. Teisėja Venckienė ateis jų gyvų ar jau leisgyvių teisti.

Be dvejonių viešinti visą mūsų rankas pasiekusią korupcinę medžiagą. Tegu visuomenė žino kas ką dėl ko slepia.

Vienyti nukentėjusius, dalintis jų pasakojimais, užtikrinti visokeriopą paramą. Nušviesti visuomenei kuo išsamesnį vaizdą apie teisėsaugos šešėlį.

Darytis sau reklamą iš to, kad elitas mėgina mus tramdyti ir cenzūruoti. Tai nėra taip jau blogai. Venckienė šiandien nebūtų ta baisioji Venckienė, kuri varo į neviltį senos tvarkos sergėtojus, jeigu ne patirti persekiojimai. Nukentėti dėl teisingumo ir nesusileisti yra kelias į amžinybę. Kodėl gi juo nežengti?

Pavyzdžiui, kai skelbsiu Alstom bylos duomenis, pagal įstatymą turėčiau nurodyti, kad V.Uspaskichas veikiausiai neėmė kyšių, nes prokurorės tyrimas nerado pakankamai tam įrodymų. Taip kiti ir padarytų. Bet čia Drąsos kelias.

Jei pateksime į Seimą, iškart paviešinsime detales kaip Seimo nariai ir jų veikla atrodo iš vidaus. Kai kolegos seimūnai koridoriuose sutiks DK narius, turės pasitempti ir pagerėti. Kur tik dalyvausime, jiems teks pagerėti, nes tai tas pat kaip darbuotis stebint nepapirktiems žurnalistams.

Tačiau svarbiausia: teisėsauga savivaliauja, o politikai neatstovauja tautos dėl to, kad eilinis žmogelis drebina kinkas. Mes turime demokratinę teisę tramdyti vidaus priešus, įsitaisiusius mums ant sprando. Jei vietoj to tik gniaužome rieškučias ir vaitojame „Nieko tu tiems valdžioje nepadarysi…“, tai patys kalti. Žmonės bus laisvi tik tuomet, kai nesivaržydami naudosis savo laisvėmis.

Man toks įspūdis, kad išorinį okupantą pakeitė vidinis. Dėl to kalti patys žmonės, nes leidosi. Tačiau niekas neverčia amžinai kentėti elito savivalę. Reikia atversti naują laisvės kovų puslapį. Patikėkite, kai tik žmonės prasivalys smegenis, visi tie piktnaudžiavimai aukštumose bemat išgaruos.

Mes žengiame pirmyn, o jūs prisijunkite. Šio kelio pradžia pareikalaus sutelkti drąsą, o pabaigoje pamatysime laisvę!

Facebook komentarai
});}(jQuery));