Aurimas Guoga Ar jau eiti į gatves protestuoti?

 

Aurimas Guoga

Ar jau eiti į gatves protestuoti?

Daugeliui nesitveria eiti protestuoti. Esu įsitikinęs kad šiuo metu tai pakenktų, nes teisėsauga tai būtinai įvertins kaip spaudimą teisėjui ir tuo pagrįs savivaliavimą, jeigu jie tam dar nusiteikę.

Vietoj to dabar turėtume patikinti teisėsaugą ir pedofilų partiją, kad jų prasižengimų niekuomet nepamiršime ir juos priminsime tol, kol jie neišprotės arba neatsakys teisme. Jau daug metų atidžiai stebiu jų veiksmus ir matau, kad didžiausias viltis jie dėjo į tai, kad pavargsime, nusiraminsime ir anksčiau ar vėliau juos pamiršime. Įsivaizduokite kaip jiems bus sunku toliau savivaliauti jei žinos, kad dėl kiekvieno jų nusikaltimo juos zulinsime tiek kiek reikės.

Į protesto akcijas atėjus laikui pakvies Karolis ar pati Neringa. O tuo tarpu švieskitės apie teisėsaugos daromus įstatymų pažeidimus, kurie išsamiai sudėliojami FB Neringos Venckienės palaikymo grupėje. Taip pat didelio dėmesio nusipelno teisėjos Ingos Štuopienės atviravimas apie teismų viršininkų savivalę – Lryto straipsnis „Nebeištvėrusi prabilo Vilniaus teisėja – apie spaudimą, numylėtinių karjerą ir mįslingą bendradarbės mirtį”. Ši teisėja nusipelno mūsų ypatingo dėmesio ir palaikymo, ji tikras turtas disidentiniam judėjimui. Privalome apsaugoti, kaip savo laiku R.Kazėnienę, kad sistema jos patyliukais nesudorotų.

O dėl Venckienės į gatves išeisime jeigu teisėsauga jai nepaskirs išteisinamojo nuosprendžio. Kaip ne kaip, teisėsauga neturėjo teisės prieš vaiką naudoti smurto, todėl visokie sudavimai ar tariami trukdymai vykdyti teismo sprendimą turi būti, mano nuomone, vertinami kaip teisėtas vaiko gynimas nuo pasikėsinimo jį pagrobti.

O tuo tarpu mane žavi, kad žmonės daugelyje vietų užsakinėja už Neringą mišias. Susidaro pikantiška padėtis: nupešiota teisėsauga baisiausią visų laikų nusikaltėlę teisia už lengvą sudavimą, o žmonės visoje šalyje už ją užsakinėja mišias. Bus ką ir užsieniečiams, ir vėliau anūkams ką papasakoti.

Facebook komentarai
});}(jQuery));