Audrius Butkevičius: po dvejų metų Lietuvoje bus nauja valdžia

Audrius Butkevičius: po dvejų metų Lietuvoje bus nauja valdžia

Audrius Butkevičius - Sputnik Lietuva, 1920, 25.10.2021
Ekskliuzyvas
TSRS žlugimo ideologas, „spalvotųjų revoliucijų” architektas Audrius Butkevičius išskirtiniame interviu agentūrai „Sputnik” pasakojo, kada Lietuvoje baigsis Landsbergių dinastijos era
„Žmonės turėtų kvėpuoti į pakaušį bet kuriai valdžiai. Aš buvau joje ir turėjau daugiau galios nei bet kuris kitas ministras Lietuvoje ir net pasaulyje, kadangi buvau krizės laikotarpio ministras, galėjau priimti sprendimus nederindamas juos. Žinau, kad nėra geros valdžios, ir aš nesu išimtis. Jei žmonės nori juos neapgaudinėtų, nekvailintų, kad valdžia nesinaudotų savo padėtimi, jie tiesiog turi kontroliuoti valdžią”, — tai pirmas dalykas, kurį iškart pasakė Audrius Butkevičius.
Žinomas faktas, kad po Lietuvos jis padėjo sutvarkyti valdžios perdavimą opozicijai beveik visose buvusiose Sovietų Sąjungos respublikose. Jis dirbo Gruzijoje, Kirgizijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje ir kitose šalyse, o dabar neslepia, kad pradėjo ruošti valdžios perdavimą Lietuvoje.

Senamiestis - Sputnik Lietuva, 1920, 19.10.2021

Ir Dalia prisidėjo: Lietuva vienoje eilėje su didžiais žmonėmis
Paklaustas, ar nebijo taip atvirai kalbėti apie valstybės perversmo rengimą, Butkevičius atsako: „Ant šios valstybės kūrimo dokumento yra mano parašas. Nebijojau, kai pradėjome kurti savo ginkluotąsias pajėgas ir kai čia buvo Sovietų Sąjungos armija. Kodėl turėčiau bijoti dabar, kai tą patį reikia daryti ir su savais — lietuviais?” Ir jis paaiškina, kodėl atėjo laikas pokyčiams.
„Problema ta, kad į praėjusius Seimo rinkimus atėjo mažiau nei 50 procentų rinkėjų, o dabartinę valdžią sudarė žmonės, surinkę apie 20 procentų visų balsų. Tai vyriausybė, kuriai pritaria mažumos, ir ji apgavo už juos balsavusius žmones. Rinkėjai negalėjo įsivaizduoti, kad darbas bus toks nekompetentingas. Ko verta vien homoseksualų propaganda, kuri savaime nėra problema, bet bėda ta, kad politiniai ir ekonominiai sprendimai priimami remiantis seksualiniu požiūriu”, — įsitikinęs politikas.
Pašnekovas dėl visko kaltina ne tik dabartinę valdžią, bet ir „šešėlinį Lietuvos vyriausiąjį vadą” — Vytautą Landsbergį, su kuriuo „petys į petį” kūrė Lietuvos valstybę. Butkevičiui visiškai netinka žodis „priešas”, kurį jam siūlau.
„Tai ne priešas, tai tikras priešas, nes jis griauna valstybę, prie kurios mes visi dirbome. Tai ne aš vienas sakau. Jei surinksite tuos, kurie dalyvavo kuriant Lietuvą, jie pasakys tą patį”, — aiškina politikas.
„Taip, tai buvo mano draugas ir kolega, kuris, kai nebeliko parako kvapo, staiga pagalvojo, kad viską sugalvojo ir padarė būtent jis. Jis elgėsi oriai per visus krizės įvykius. Bet tada jam kažkas spragtelėjo galvoje, ir jis visiškai pamiršo, kad mes kartu kovojome už nepriklausomybę, o rusai mums padėjo čia — vaikinai iš Rusijos, su kuriais jis draugavo ir už mus stovėjo. Jūs negalite sukurti valstybės pasipriešinimo su kaimynais pagrindu. O Landsbergio komandai antirusiška pozicija yra pagrindinis koziris, leidžiantis išlaikyti šią galią”, — tikras Butkevičius.
Pašnekovas taip pat numatė laiko tarpą, per kurį Lietuva taps kitokia. Anot jo, po pusės metų vasarą Lietuvą apėmę protestai pereis į kitą lygį, ir valdžia pradės atsisakyti savo pozicijų. O po dvejų metų Landsbergių dinastija žlugs.
„Sakau dvejus metus, nes esu taupus vaikinas. Tačiau negalime žinoti, kada priešo kvailumas gali priversti mus veikti greičiau. Tiesą sakant, tai bus ne revoliucija, o tiesiog tikras visuomenės išgelbėjimas nuo kvailių”, — sako politikos strategas.
Ir prisipažįsta: „Mano struktūra dar neparengta. Policija ir specialiosios tarnybos nustos naudoti dujas ar šaudys guminėmis kulkomis į žmones tik tada, kai supras, kad kitoje pusėje yra struktūra. Reikia organizuoti žmones taip, kad priešas suprastų, kad geriau susitarti. Štai link ko mes einame”.
https://sputniknews.lt/20211025/audrius-butkevicius-po-dveju-metu-lietuvoje-bus-nauja-valdzia-19559068.html
Facebook komentarai
});}(jQuery));