Atsakymas buvusiam “ariniui” dėl “degradavusių čigonų” (liet. Romų)

leonas-karolis-ir-mantas-bieliauskai-75685845

leonas-karolis-ir-mantas-bieliauskai-75685845

Atsakymas buvusiam “ariniui” dėl “degradavusių čigonų” (liet. Romų)

Kristina Sulikienė

Jūsų laiškas dėl “degradavusių čigonų”, kurie neva nužudė Ievutę, prasilenkia su etika, kursto tautinę , rasinę neapykantą – tačiau žodis į žodį atitinka pernai metų neapykantos kalbą, sklidusią iš Lino Pernavo lūpų, kai jis tiesioginio eterio metu išvadino įtariamuosius “degradais”, o ir visą laisvės kartą – nieko neatnešusia.

Jūsų tyčiojimasis, jog mes, piliečiai, nesuprantame, jog krovinį Ievutė negalėjo vežti be palydos, deja, turi būti adresuojamas tam pačiam Linui Pernavui, kuris to nesuvokia.

leonas karolis ir mantas bieliauskai 75685845

Nors apie “vežė tam tikrą krovinį” patys policininkai pranešė, vėliau grasino kelti visiems bylas, kas tik cituos šį berods Kiškio pasisakymą. Zuikio drąsos turėjo paskelbti teisybę, o jau kas paskleidė plačiau – viskas, jums visiems baudžiakai, “Kamuoliniams” ramiai miegant net su plėšimų ir grobimų bylomis…

Linas Pernavas lygiai taip pat  nesuvokia, jog nėra ir nebuvo jokios “brolių Bieliauskų gaujos”, kurią “policija pražiopsojo, nes patruliavo keliuose”.

Visų pirma, Bieliauskams kažką, kas galimai susijęs giminystės ryšiais su…Klaipėdos kriminalinės žvalgybos viršininku…nei žudyti, nei grobti motyvo nebuvo.

Biliauskų atžvilgiu joks ikiteisminis tyrimas nepradėtas. Pinigų jiems netrūko. Priešingai, nei “Kamuoliniai”, jie galėjo pagrįsti ir turtą – nes vienas iš “gaujos” narių – būsimas baronas, yra aukštakilmis, todėl jam giminės sunešė šventės proga tūkstančius eurų.

Deja, toks bandymas ginti galimai “Kamuolinius” yra naivus. Nusikaltimo braižas priskirtinas šiai nuožmiai gaujai, kurios būtent patruliuodamas ar nepatruliuodamas keliuose nepastebėjo nei Linas Pernavas, nei principingasis Saulius Skvernelis.

Ką kalbėti apie Dalią Grybauskaitę, kurios rankose – saugumas, ryšiai, pasiklausymas, kišeninis generalinis prokuroras ir rankinukinis VSD vadas – ir ji, pasirodo, laiką švaistė apsimetinėdama “tulpe”, ir klausdama  nevykusios politiko Masiulio patarimų, nes pati nesugeba spręsti valstybės valdymo klausimų. Na kada šiai Magnolijai ar Tulpei domėtis, jog po visą Lietuvą ir Europą siautėja “kamuoliniai”? Ji tik bado akciją su 3 dalyviais išvaikyti su Kalašnikovais tesugeba. Nes štai jie, žmogeliai, ieškantys teisybės, ir teisingumo – grėsmė. “Kamuoliniai” grobę, pjaustę žmones, plėšę Vokietijos parduotuves nepiketuoja – ir ramiai namuose gražiuose niekur nedirbdami su Teslomis garažuose miegojo. Imkite pavyzdį iš jų, tarsi sako Magnolija. “Tycha jediš, dalše budeš”. (Rus. Tyliai važiuosi, toliau nuvyksi.)

Grybauskaitė nieko nepasisakė dėl “Kamuolinių”. Tylėjo ir Saulius Skvernelis, tačiau netylėjo jis pernai, atjausdamas galimai nuo jų rankos žuvusią Ievutę ir jos šeimą.

Tai gerbiamas buvęs “arini”, visi mes suvokiam, jog Ievutę grobė ne mažiau 50 žmonių, nes ne mažiau 15 reikėjo, kad perimtų jos palydą. Jūs visiškai teisus. O kad policija nemoka tirti tokių nusikaltimų, ir neranda, kur dingo palyda – tai ne visuomenės, o policijos, prokuratūros ir VSD bėda.

Tiriant rezonansinius nusikaltimus, būtina analizuoti pirminį spaudos pranešimą, jis būna teisingiausias. Pirmas pranešimas, jog merginą sustabdė policininkais persirengę banditai. Pirmas pranešimas vietinėje Plungės spaudoje buvo, jog mergina išvyko 21 valandą, o ne 16:30. Valandų pasukimas – irgi labai senas geras metodas kažkam sukurti alibi. Juk tarkime, Giedrius Janonis – Kamuolys turėjo bausmės atidėjimus, dėl labai sunkios onkologinės ligos, ir jis, nors Lietuvos policija su teismais jam leido daryti naujus nusikaltimus, nes kategoriškai atsisakė jį sodinti už verslininko Šarūno Valasevičiaus grobimą ir reketavimną, atsisakė sodinti ir 2016 metais, kai to prašė Probacijos tarnyba dėl nusikaltimų Vokietijoje – kad išvykdamas atlikinėti plėšimus Vokietijos parduotuvėse, pažeidė bausmės atidėjimą –  tai apie “Kamuolinius” kaip apie kokias šventas karves nei Linas Pernavas, nei Andžej Roginski, nei jūs, buvęs “arinis” nekalbate, tarsi apie juos net prasižioti baisu.

Štai susemiant “kamuolinius” mes neišgirdome, nei kad jie degradavę, nei kad jie yra Nepriklausomybės veidas arba snukis – kad nedirbanti policija ir prokuratūra išaugino pačią žiauriausią gaują. Nes tada žlunga visos tos pasakėlės, jog “patys žiauriausi nusikaltėliai Daktaras ir Velečka susodinti”. Juk šitaip gyrėsi Saulius Skvernelis, ir tas pats Linas Pernavas.

O “Aras”, jau jūs man neginkite šitos struktūros, vien kad merginos lavoną važiavo atkasinėti su “Aru”, tai kas ten jiems, iškyla į gamtą? Tai kam tada skirta šita struktūra? O jau kai sulaikinėjo “Kamuolinius”, kurie į žodį “atidarykit, policija”, atidarė – juk policija, jų draugai, prieteliai, bičiuliai, “stogai”, prašome – kokia beviltiška vaidyba, kad kovoja. “Kamuolinių” nesipriešinimas rodo, jog jie žinojo, ir tokia garantija jiems buvo duota, jog jų niekada neims, nes teisėsaugoje dirba pasakorių skyrius, ir jie sukurs naujų “nusikaltimų” apie įvairias pelkėse pūvančias dvasias, ir miškeliuose užkastus nerastus lavonus, papirks spaudą, kuri tiražuos šitas nesąmones, ir “kovos su organizuotu nusikalstamumu “ pinigai – įsisavinti.

Pritariu, jog grobti ir žudyti merginos negalėjo trys pusbroliai, nes turėjo būti žudoma ir merginos palyda. O kad palydos žuvimas netiriamas – juk čia ne visuomenė turi tirti.

Neatitinka aplinkybės to, jog mergina, atseit, skriejo 165 km/h greičiu. Na, nebent tikrai ją lydėjo mašinos su švyturėliais – tada tokiu greičiu ne tik galima, bet ir būtina skrieti.

Labai gražus bandymas po metų bandyti įvardyti, su kuo gali būti susijęs merginos žuvimas, bet, priminsiu, jog dar pernai klausėme nuo redakcijos, ar mergina susijusi su Ramūnu Strazdausku, ar ji dirbo VSD, kad jos dingimą tiria GP – į nei vieną klausimą negavome atsakymo, buvo atsitverta mūro siena, o po to tuos, kurie rašo ir gilinasi, pačius ėmė persekioti visų pirma su visuotine propaganda per visas spaudos priemones (“ Laisvas laikraštis melavo” – buvo antraštė “Kauno dienoje”; “Internautai tyčiojasi iš nužudytos Strazdauskaitės” – 8 metus dirbanti spaudoje, ir rašanti straipsnius, buvau vadinama “internaute”, vien dėl to, kad nebeapsikentusi šito farso, kai merginos ieškojo 45 ekipažai, paklausiau, kiek tęsis visa  tai? Ir kodėl visų žmonių taip neieško? Ir negi visuomenė tiki, jog tie 45 ekipažai atrado lavoną? Juk kur lavono dalys paslėptos, policija žinojo. O ir lavono DNR nedaryta: dantų nėra, pirštų nėra, DNR atsisakė daryti, nes “atpažino”. Kai paklausėme, kieno ten lavonas – iš karto nutraukė visai redakcijai visus ikiteisminius tyrimus, nes bijo rodyti lavono foto. )

Romų tautybės Bieliauskai, priešingai nei “Kamuoliniai” jeigu neturėjo darbo, tai ėjo kaip tvarkingi piliečiai į Darbo biržą. Tai čia blogi vaikinai, “degradai”. O štai “Kamuoliniai” gyveno namuose, kurių turto vertės pagrįsti negali, tačiau nėra jokio visuotinio pasmerkimo. O kad “Kamuoliniai” degradai neišgirsime iš Lino Pernavo. Jis spaudos konferencijoje dėl “šios gaujos pabaigos” (naivuolis, įsivaizduoja, jog suėmus 18 ir paleidus 1, “gauja baigta”) buvo visas išėjęs iš savęs ir visiškai nesidžiaugė šia tarptautine operacija, kai Lietuvoje trūkstant ar smegenų, ar valios, ar moralės, “kamuoliniai” metų metais vykdė nusikaltimus, bet tai policijos neįgalumo, tai prokuratūros neveiksnumo, ir visiško STT ir FNTT nedarbo, bei, aišku, teismų “gailestingumo” dėka tiek nusisiautėjo po visą Europą, jog kažką labai aukštai tiek užkniso, jog padėjo tam tašką.

Kad pusbroliai Bieliauskai turėję savo “gaują” – nejuokinkit. Bet kad galėję grobti mašinas “Kamuolinių” pavedimu – tokia versija patikėčiau. 

Kad patys vieni pagrobė Ievutės apsaugą – palydą, ir kad patys nužudė merginą – neįtikėtina sapnų ir šešėlių pasaka, bet nepanašu į rimtą kriminalinį tyrimą. Iš kur pas pusbrolius Bieliauskus prisijungimo prie merginos automobilinio technika, o štai “Kamuoliniai” buvo prijungti prie valstybinių ryšių, ir jie galėjo vykdyti tokius nusikaltimus, kai reikia žinoti kažkieno koordinates.

Motyvas ir liko neaiškus. Nors teisėsauga paskelbė, jog “grobė dėl mašinos”, prieš tai kėlė bylas visiems tiems, kurie sakė, jog mašina atkreipė dėmesį.

“Jie negerbia nužudytos merginos ir iš jos tyčiojasi”, aiškino, ir grasino bylomis.

Dabar,kai nebėra kur dingti, ir mašinos versija visiškai išskydo, per kažkokį buvusį “arinį” bando prastumti versiją, kurią normaliai mąstantys ir kėlė pirmiausia-  gal kerštas sistemai iš ginkluotosios mafijos pusės?

Tačiau iš karto kyla klausimas – kam Bieliauskams keršyti Ramūnui Strazdauskui, kurio jie nepažįsta? Antra – kas tokie galėjo norėti keršto? Atsakymas peršasi vienas – “Kamuoliniai”, kurie 2016 metais buvo imti “tirti”, po ilgų metų visiško teisėsaugos neįgalumo, neveikimo ir tarnybos pareigų neatlikimo, auginant šią žiaurią nusikaltėlių gaują, pasiaubinusią visa Europą.

P.S. Žinot ką apie “arinius” rašo laiškuose Henrikas Daktaras? Jog tai yra pati baisiausia valstybinė mafija, kuri greičiausiai apšaudė jo namus, į vaikų kambarį įmetė granatą. Todėl nereikia dangstytis šia tarnyba, tarsi žmonės labiau jumis patikės, kad joje tarnavote…

P.P.S. Beje, teismas dėl pusbrolių Bieliauskų iš viso net ir neįvykęs, tai kas čia per mada nuteisinėti per spaudą, ir vadinti degradais? Ir kokiais įrodymais išskyrus “nuoširdžius prisipažinimus” galimai įrėmus automatus į smilkinius, grįsta toji byla? 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));