Atomazga: Eugenijus Pukėnas kreipiasi dėl motinystės teisių ribojimo mušamų vaikų mamai

Atomazga: Eugenijus Pukėnas kreipiasi dėl motinystės teisių ribojimo mušamų vaikų mamai

Eugenijus Pukėnas – doras ir kantrus žmogus. Jis laukė, kol jo buvusi gyvenimo pakeleivė atsitokės, nustos dangstytis nutartimis, ir patologiškai teigiamomis vaiko teisių „apsaugos“ skyriaus „išvadomis. Deja.

Nebaudžiamumas skatina nusikalstamumą. Smurtas artimoje aplinkoje – nusikaltimas, kuriam esą turėjo būti skiriamas prioritetinis valstybės dėmesys.

Deja. Yra visuomenė ir „visi kiti“. Štai jeigu kažkieno brolis dirba Tarptautiniame valiutos fonde, tai policija bijos tokio brolio sesers, o vaikų teisės rašinės kliedesius į teismą, netgi jeigu yra tos pačios policijos protokolas, kad motina – smurtautoja.

Čia visiems, kas rėkė „pedofilijos nėra ir nebuvo“ akmenėlis į daržą – scenarijus tas pats: smurtautoja motina daroma šventąja, vaikai atseit susitarę – meluoja, o tėvas – iš viso, jį reikia pašalinti iš vaikų gyvenimo, gerai dar, kad ne tiesiogiai („ėmimo“ 2018 05 17 metu kaimynai matė kažkokius kaukėtus, užsikorusius ant stogų. „Įkaitą vadavo“. Taip išvadavo, kad vaikas antras mėnuo neatgaivinamas iš šio „meilės priepuolio“.)

Eugenijus Pukėnas bandė ir kalbėtis – nesikalba, nekelia ragelio.

Tą pačią dieną, kai vaikas buvo žiauriai sumuštas, gatvėje išrengtas nuogas, ir įvilktas be sąmonės į greitosios pagalbos automobilį, vaiko motina padavė naują ieškinį, jog tėvui, kadangi jis nesmurtavo prieš vaiką ir jo nevilko niekur be sąmonės – tokiam blogam tėvui reikia apriboti tėvystę, minimaliai metams, o dabar gi iš viso nebeleisti matyti, kad „netraumuotų vaiko“.

Teisėja Zoja Monid iš karto tokią fantaziją tenkino: 2018 05 17 nutartimi Eugenijui Pukėnui draudžiama bendrauti su vaikais, gerai, kad dar neįrašyta priežastis: kadangi nesimuša, gražiai bendrauja, ir vaikai nori su juo bendrauti. O galėjo – juk priežastis būtent tokia: kad tai geras tėvas, o motina – gegutė.

Eugenijus Pukėnas nebeapsikentė šios situacijos, ir padavė pačią „šventąją“ į teismą.

Tik, priešingai nei „šventoji“, kuri kreipėsi į teismą be nei vieno dokumento – o procesas dėl LR CK 3.180 str. (tėvų valdžios ribojimo) reikalauja pridėti dokumentus – tėvas pridėjo ir vaiko laiškus iš ligoninės, kur jis šiuo metu kankinamas ir netgi, šaltinių duomenimis, nelegaliai laikomas svetima pavarde, bei pridėjo smurto prieš vaikus įrodymus.

Jeigu teismas priteis smurtininkei vaikus, o tėvą, kuris nesmurtauja, atribos, vadinasi, visi Barnevernetų ir kitų Skandinavijos vaikų teisių gynimo įstaigų milijonai eina pro šalį.

Kai Valstybinei vaikų teisių apsaugos „firmai“ pasakiau, jog pranešiu Barnevernet, kad jų pinigai eina į klozetą, tai ragelyje stojo labai spengianti tyla.

Juk lietuviai apgavo visą Europą: ima rėmimo pinigus, bet nieko, kas tikimasi iš jų, nedaro.

Tuo pačiu metu neadekvačios motinos piketuoja, jog „jau parengtas vaikų atiminėjimo projektas“.

Nesijaudinkite, visos smurtautojos, alkoholikės, bei neturinčios socialinių įgūdžių: visa tai mitas. Niekas iš jūsų vaikų neatiminės, nes niekas nepasikeitė nuo 2010 05 13, kai 21:00 per lrytas.tv Edita Žiobienė, pati garsiausia smurtautojų motinų gynėja, pasakė:

„Net pati blogiausia motina, net alkoholikė motina, yra geriau už geriausią globėją“.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));