Ateitis : PSO galės laisvai, su niekuo nesitarusi, paskelbti pandemijos režimą, kurio metu bus visuotinai panaikintos visos žmogaus teisės

tedros

tedros

2021 m. lapkričio 29 d. prasidėjo antroji neeilinė Pasaulio sveikatos organizacijos sesija. Joje apsvarstys galimybę priimti specialią Konvenciją dėl reagavimo į pandemiją, taip vadinamą „Pandeminį susitarimą”.
Būsimasis susitarimas grindžiamas 2021 m. lapkričio 23 d. PSO paskelbta specialia „pandemijos ataskaita” ir 2021 m. rugsėjo 22 d. paskelbtu „pandemijos vadovu”.
Šiuose dokumentuose siūloma:
– PSO suteikti išimtinę teisę skelbti „pandemijų” pradžią;
– Žmogaus teisių viršenybės panaikinimas, kai atsiranda „pandeminiai” režimai;
– profesinių sąjungų teisių apribojimai;
– NVO ir kitų neapibrėžtų subjektų teisė lygiomis teisėmis su valstybėmis dalyvauti kuriant tarptautinę teisę;
– šalių pareiga prašyti išorės pagalbos, kai jos pačios negali susidoroti su pandemija.
Išvertus į suprantamą kalbą: PSO galės laisvai, su niekuo nesitarusi, paskelbti pandemijos režimą, kurio metu bus visuotinai panaikintos visos žmogaus teisės, o nevyriausybiniams subjektams bus suteiktos tokios pat teisės kaip ir vyriausybiniams subjektams. Jei nacionalinė vyriausybė negali įvykdyti PSO nurodymų, ji privalo prašyti išorės pagalbos.
O tai jau yra valstybių suverenitetų perdavimas pasaulinei teroristinei grupuoti vadinamai pasaulio sveikatos organizacija, paliekant valstybės valdytojams tik gauleiterių statusus tiesiogine prasme.
Akivaizdu, kad jokiomis aplinkybėmis negalima pasirašytas tokius susitarimus. Tai visiškai prieštarauja visiems mūsų šalies nacionaliniams interesams. Nors tokie susitarimai gali būti sąlyga, mūsų gauleiteriams patekti į naujosios pasaulio tvarkos prieangį. Jei taip, tai jie tikrai pasirašys tokius susitarimus. O tai butu Lietuvos kaip valstybės likvidacija.
Facebook komentarai
});}(jQuery));