Asta Rubinaitė : VISIEMS KURIE MANE ŠMEIŽIA, KAD ESU PSICHINIS LIGONIS – PATEIKIU PAŽYMAS

Rubinaite1

Rubinaite1

 

VISIEMS KURIE MANE ŠMEIŽIA, KAD ESU PSICHINIS LIGONIS – PATEIKIU PAŽYMAS

Asta Rubinaitė

Aš ir mano šeima esam nepagrįstai persekiojami, šmeižiami Alytaus pareigūnų, pagal advokato Antano Pliaugos melagingus pareiškimus

Trumpai priminsiu Gerbiamiems skaitytojams, kad nuo 2018 metų pagal šmeižikiškus advokato Antano Pliaugos pareiškimus, prieš mane yra vykdomas baudžiamasis persekiojimas, kuriamos bylos. Pasiskundus atsakingoms institucijoms, kurios privalėtų nubausti minėtą asmenį, neįžvelgia jo veiksmuose jokios nusikalstamos veikos. Nors advokato Antano Pliaugos veiksmai atitinka nevieną Lietuvos Respublikos baudžiamąjį kodeksą.

Pagal sąmoningai pateiktą šmeižikišką advokato Antano Pliaugos pareiškimą 2018-10-10 buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, pagal BK 145 str, 2 d. (pasikėsinimas nužudyti) ir BK 167 str. 1 d. (neteisėtas informacijos rinkimas). AAVPK Tyrėja Irena Rinkevičiūtė-Javdokūnina, teigė, kad mane pasodins 7 metams į kalėjimą. Kratos metu, nepavyko rasti įrodymų (pokalbio įrašų – įrodančių mano nekaltumą). Todėl man pateikus pokalbio įrašus ir kitus duomenis, minėtą ikiteisminį tyrimą 2019-02-22 nutraukė.

Kadangi nepaliaujamai mane, save prisistatantis pačiu geriausiu advokatu Lietuvoje, Antanas Pliauga, vistiek visaip šmeižė ir sistemingai grąsino uždaryti į psichiatrinę ilgam, aš jį įspėjau, kad, jei nesiliaus šmeižti manęs, aš kreipsiuosi į teismą.

2019-03-01 Buvau užpulta ir apsvaiginta neaiškiais medikamentais nusikaltėlio. Po užpuolimo,   paprašiau pagalbos pas žurnalistę Dainą Baranauskaitę – Čiginskienę, kad paskambintų į policiją ir artimiesiems, sužinoti ar nieko nenutiko. Dėl minėto pagal advokato Antano Pliaugos AAVPK tyrėja Violeta Aušiūraitienė mano atžvilgiu pradėjo ikiteisminį tyrimą (BK 145 str. 2 d.), neva aš apšmeižiau advokatą Antaną Pliaugą. Nors nebuvo paskelbta nei straipsnio, nei laidos. Tyrinėjo „nusikaltimą“, daugiau nei du metus. Baudžiamoji byla jau teisme ir prokuroras Arūnas Juknevičius, siekia mane, psichiškai sveiką, dėl nusikaltimo, kurio net nėra, uždaryti į Rokiškio psichiatrinę ligoninę (kalėjimą) ir ten gydyti nuo ligos, kuria aš nesergu.

Priminsiu, kad sistemingai advokatas Antanas Pliauga ir jo dukra teisėja Živilė Janavičienė, 2018 metų vasarą, grąsino uždaryti į Rokiškio ar Marių (Žiegždrių) psichiatrinę. Minėtas advokatas sistemingai šmeižė, neva aš esu išprotėjusi ir t.t. Nors pats 2018 metų pradžioje, mums bendraujant, kaip klientei su advokatu, ne kartą gyrė, kad aš esu labai protinga ir gudri moteris, žarstė komplimentus ir netgi pasiųlimus pagulėti po palmėmis kartu.

Šmeižikams pateikiu pažymas

Pateikiu, savo srities profesionalių, aukštos kvalifikacijos gydytojų Psichiatrių, turinčių daugiau nei 30 metų darbo stažą, keliatą pažymų, kad esu psichiškai sveika. Taip pat pateikiu, mano prašymu darytą smegenų KT, kuriame pažymima, kad smegenų pažeidimų nėra.

pazymi1

pazymi

pazymi2

 

Priminsiu, kad neaišku kokia „stebuklinga“ metodika, man nustatė Utenos psichiatrinio ekspertinio skyriaus ekspertės Ramunė Drazdauskienė, Jolanta Didžiokienė ir Audronė Glinskienė, neva aš sergu F 06.2 Psichine nepagydoma liga (organinė haliucinacija). Priminsiu, kad minėta liga sergančiam asmeniui privalo sistemingai vaidentis ir turi būti organinis smegenų pažeidimas. Tokia liga sergantis asmuo yra visiškai neveiksnus.

Svarbu priminti, kad aš  dėl sistemingo šmeižimo, buvau priversta kreiptis į gydytojus psichiatrus, psichologus. Lietuvoje bendravau su 7 Gydytojais psichiatrais ir 2 psichologais, kurie jokių psichikos ligų nenustatė. Turiu minėtų Gydytojų pažymas. Taip pat turiu pažymas, tiek iš Lietuvos, tiek iš kitų šalių darytas smegenų KT, kuriose teigiama, kad smegenų pažeidimų nėra.

Kyla natūraliai klausimas, kiek psichiškai sveikų žmonių, minėtos daktarytės su savo „kompetencija“ (ar galimai pagal užsakymą) „pasiuntė“ į Rokiškio psichiatrijos ligoninę (kalėjimą) ?

Svarbu pažymėti, kad esu išsilavinusi (baigusi teisę ir kriminalistiką magistro laipsniu užsienio universitete), sistemingai dirbusi vadovaujantį atsakingą darbą, tiek versle, tiek valstybinėse institucijose. Per 40 metų esu nepriekaištingos reputacijos. Turiu profesionalios vairuotojos pažymėjimą. Šiuo metu, po Utenos psichiatrinio ekspertinio skyriaus, eksperčių nustatyta visiškai neveiksnaus asmens diagnoze, įkūriau savo verslą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu vaduovauju 23 įdarbintiems darbuotojams, kurie iš Jų yra aukščiausios kvalifikacijos inžinieriai, teisininkai, IT specialistai ir t.t.

Pažymėtina, kad tik dėka Alytaus apylinkės Alytaus rūmų teisėjos Vilmos Dapkevičienės sprendimu, panaikino visas kardomasias priemones, galėjau įkurti savo verslą. Nors teismo posėdžio metu tiek prokuroras Arūnas Juknevičius, tiek advokatas Antanas Pliauga, teigė (eilinį kartą šmeižė), neva aš atgavus pasą iškarto „tepsiu slides“. 3 metus buvo sistemingai atimtas pasas, ko pasekoje negalėjau dirbti ar atlikti kitus gyvenimiškus procesus.

ŠMEIŽIKAI:

Advokatas Antanas Pliauga

Sistemingai nuo 2018 metų rašinėja melagingus, šmeižikiško pobūdžio pareiškimus su labai sunkiais kaltinimais, taip siekdamas, kad būčiau nekaltai nuteista. Taip pat sistemingai šmeižia, neva aš esu psichinis ligonis, neveiksni ir sistemingai grąsino, pasinaudodamas įtakingomis pažintimis, uždaryti į psichiatrinį kalėjimą.

AAVPK Tyrėja Violeta Aušiūraitienė

 

pazym1

Pasinaudodama savo tarnybine padėtimi, sistemingai mane šmeižė, neva aš esu psichinis ligonis. Kadangi pareigūnai negali meluoti, tai ja dauguma žmonių ir patikėjo. Negana to pasijautusi nebaudžiama ir visagalė, 2021-01-22 visai suįžulėjo ir su gaisrininkų pagalba brutualiuoju būdu įsilaužė į svetimas valdas ir pradėjo vadovauti. Įsilaužimui teismo nutarties neturėjo ! Kaip šmeižia minėta tyrėja, turim video įrašus.

Žurnalistė Daina Baranauskaitė – Čiginskienė

dzu

Minėta žurnalistė su manimi bendravusi tik vieną kartą 2019-03-01 afekto būsenoje, kai prašiausi pagalbos po užpuolimo. Su minėta moterimi, daugiau niekada nesu bendravusi. Manęs nepažinodama kaip asmens, šmeižė, kad esu psichinis ligonis ir teigė, kad esu gydyta psichiatrinėse ligoninėse ir t.t. Siuntinėjo savo šmeižtus ir žurnalistui Aurimui Drižiui. 2021-11-10 Teismo posėdžio metu taip pat liudijo, neva man yra būtinas gydymas. Mane atsovaujamai Advokatei paklausus, ar ji turi išsilavinimą susijusį su medicina, atsakė, kad ne.

 

Greta Rubinė (Pašukonytė)

gret

Minėta moteris mane šmeižia, neva aš esu psichinis ligonis ir slapstausi nuo policijos, su teiginiais neva jos vyras yra sėkmingas verslininkas ir jie mūsų šeimą remia. Pasižiūrėjus apie minėtus „sėkmingus verslininkus“ viešą informaciją, matyti, kad nesugeba susimokėti net sodrai mokesčių. Vieša paslaptis, kad yra prasiskolinę, turiu sms, kuriose Artūras Rubinas, teigia, kad uždirba tik ant grikių kruopų. Svarbu pažymėti, kad niekada gyvenime minėtos „damos“ nesu mačiusi, nei kalbėjusi ir net nežinau, kur ji gyvena. Kuri tikina neva ji yra mano brolio Artūro Rubino žmona. Apie savo brolio Artūro Rubino asmeninį gyvenimą neturiu jokios informacijos. Taip pat svarbu pažymėti, kad Tėčio palikimo jis neatsisakęs. Manęs nei mačiusi, nei regėjusi, nustatinėja diagnozes.

 

Artūras Rubinas ( Mano brolis)

brol

Trumpai priminsiu, kad Artūras Rubinas buvo lepinamas iki 15 metų amžiaus. Sukakus 15,5 metų, pabėgo iš namų, gėrė, valkatavo. Dalyvavo jaunuolių grupuotėje, kuri užpuldinėdavo žmones. Dėl minėto – teistas. Teismo įpareigojimu, baigė profesinę mokyklą. Vėliau siautėjo užsienyje. Dešimtmečiais su juom nebendravau.

Vieną gražią dieną atvykęs pas motiną pasisiųlė jos name atlikti remontą. Sakėsi, kad profesionaliai išmanantis statybos darbus.

Iš motinos namų išnešė visus baldus, daiktus, dokumentus, net motinos diplomus ir medalius ir t.t. Viską sumetė į kiemą. Išgriovė pečių, sienas, laiptus, išlupo antram aukšte naujas medines grindis, išlupo visą elektros instaliaciją, santechniką, langus, duris ir t.t. Atjungė elektrą, gamtines dujas.. Padarė neįmanomas gyvenimo sąlygas, nesutikus motinai išeiti iš namų – baigėsi statybos darbai. Vėliau sistemingai priekaištavo, neva jis išleido 60000 ir namas priklauso jam. Vėliau šmeižė neva mes visi esam išprotėją ir t.t.

Vėliau visiems pasakojo neva jis suremontavo namą ir mums neva padeda. Taip, labai stipriai padėjo išgriaudamas motinos namus, viską sunaikindamas, nuotraukas, diplomus ir t.t., padarydamas neįmanomas gyvenimo sąlygas.

Po tėčio mirties, prisigerino, neva man nori padėti. Vėliau sužinojau, kad atvažiuodavo tik surinkti visą informaciją ir ją pateikdavo policijai, kurie nelegaliai mane gaudė. Ką žinojo policijos pareigūnai (kurie nelegaliai gaudė), žinojo jis, ką žinojo jis, iškarto žinojo minėti pareigūnai.

Įdomus momentas, kad 2018 metais pagal melagingą Antano Pliaugos pareiškimą, pas mus visus (motiną, kitą brolį, pas mane) darė kratas, o pas jį ne.

Aš pas motiną nedeklaruota ir negyvenau, pas ją atliko kratą. Kodėl pas jį namuose neatliko kratų, jo neapklausinėjo ir neieškojo manęs?

Pragėręs teises, važinėjo be jų teigdamas, kad jis turi pažinčių ir jam nieko nebus.

Sužinojau, kad mane jis pats už akių su Greta Rubine šmeižia ir visaip kitaip žeminančiai dergia. Man atsakydavo žmonės ir apie tai jį informavau. Įpykęs prirašinėjo man šmeižikiškų, žeminančių žinučių, su teiginiais, kad jis vistiek visiems liudys, kad aš esu psichinė. Teigė, kad žurnalistui Aurimui Drižiui rašė su Greta Rubine kartu, jis diktavo, ji rašė. Sakėsi, kad aš ne ant to kalibro užsiroviau ir man jau niekas nepadės ir t.t. Gyrėsi turintis „stogą”.

Kokios moralės žmonės gali „stoguoti“ tokią menkystą, kuris bent kokia kaina siekia susidoroti su savo visa šeima. Motyvas – turtas !

Aukščiau paminėti šmeižikai, atliko veiksmus, kurie atitinka ne vienam LR BK straipsniui – tik kažin ar bus nubausti atsakingų institucijų?

 

Lietuvos Respublikos teisinis nonsenas – kad, apšmeižtas, psichiškai sveikas žmogus priverstas įrodinėti, kad yra psichiškai sveikas.

Paminėtiems ir visiems kitiems šmeižikams, atsakingai pranešu, kad pateiksiu (viešai), oficialius psichikos testus, kuriuos išlaikiusi  studijų metu (iš užsienio universiteto), įsidarbinimo metu (atsakingose pareigose užsienyje) ir kitus oficialius dokumentus, kurie akivaizdžiai įrodo, kad aš esu psichiškai sveika. Visuomenės teismui (ne sistemos) bus pateikta su vertimu į Lietuvių kalbą, kitame straipsnyje.

Laukite tęsinio…

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));