Asta Rubinaitė : „dėl nusikaltimo, kurio nebuvo, buvau pasiųsta į „psichuškę”

alytaus12

alytaus12

Sveiki, turiu rimtų problemų;
Alytaus prokuratūra, pasiuntė į Psichiatrinę iki „grabo lentos”

Dėl nusikaltimo, kurio net nėra, esu pasiųsta į Utenos psiciatrinį ekspertinį skyrių. Tą sugalvojo prokuroras Arūnas Juknevičius (nuotr. viršuje kartu su A.Rubinaite), kaip susidoroti „oficialiai”. Ir jam nereikalingos jokios iš psichiatrų pažymos (jis turi suklastotų), ar sistemingai daryti psichikos testai iš universiteto 3 metus. Negana to, nusamdė man „advokatę” Ramunę Kuzmienę, kuri yra buvusi minėto prokuroro žmonos Snaigės Juknevičienės bendradarbė (Ramunė Kuzmienė buvusi teisėja). Kuri man „už akių”, net nežinant, palaikė prokuroro Arūno Juknevičiaus poziciją, kad reikia mane išvežti į Utenos psichiatrinį ekspertinį skyrių, dėl nusikaltimo, kurio net NĖRA!!! Taip einant prieš Lietuvos Respublikos Konstitucijos 21 str., kuris numato, kad,

Žmogaus asmuo neliečiamas.

Žmogaus orumą gina įstatymas.

Draudžiama žmogų kankinti, žaloti, žeminti jo orumą, žiauriai su juo elgtis, taip pat nustatyti tokias bausmes.

Su žmogumi, be jo žinios ir laisvo sutikimo, negali būti atliekami moksliniai ar medicinos bandymai.

„Advokatė” Ramunė Kuzmienė „globoja” (siekiant išvengti baudžiamosios atsakomybės), kaip advokatės padėjėją Vaidutę Stangvilienę, kuri minėto ikiteisminio tyrimo, be nusikaltimo sudėties, buvo ikiteisminio tyrimo teisėja. Kadangi minėta Teisėja nuo per „didelio darbo krūvio” labai pavargo, tai nusigėrus iki 2,5 promilės, Šventą Kūčių dieną, su automobiliu „bordiūrais” važiavo namo, pailsėt. Ją minėtam, ikiteisminiam tyrime, be nusikaltimo sudėties, yra paskirta kita ikiteisminio tyrimo teisėja Asta Jakučiūnienė, kuri „moka” nutartis rašyti atbulinėm datom, o į siųtus oficialius prašymus ar skundus, net nereagavo. Virš 2 metų teisinio nichilizmo rezultatas; Dėl tokios Alytaus teisininkų „kompetencijos” ir siekio akivaizdžiai su manimi susidoroti, mane pačią baigusę teisės ir kriminalistikos magistrą, sportuojančią, „nuvarė” iki tokio lygio, kad reikalinga širdies operacija ir suteiktas invalidumas. Galimai, kol „nenuvarys į kapus” niekada neatsikabins.
Labai svarbu pažymėti, kad man nesuteikė teisės dalyvauti, nei vienam teismo posėdyje. Posėdžiai vyko „už akių” man būnant sunkioje ligoje, ligoninėse, kardiologijos skyriuose. O į mano siųstus prašymus, posėdžius atidėti ir kad man pačiai suteiktų galimybę juose dalyvauti, nieks net nereagavo. Nors siunčiau tinkamo formato pažymas iš med. įstaigų, su prašymu.
Skaitytuvas 20200726
Skaitytuvas 20200726 2
Facebook komentarai
});}(jQuery));