Arūnas Pukelis : „Stebiuosi, kad parduotuvėje man vis dar parduoda duoną”

pukelis

pukelis

A. Pukelio komentaras dėl politikų pasisakymų po LFF apdovanojimų

Po pirmadienį įvykusios Lietuvos futbolo federacijos apdovanojimų teikimo ceremonijos sulaukiau daugybės žiniasklaidos prašymų įvertinti politikų pasisakymus apie federaciją ir apie mane. Mano vertinimas paprastas: du metus sistemingai vykdomas viešas puolimas prieš mane duoda savo vaisių.

Du metus vykdomos informacinio smurto kampanijos rezultatas aiškus: aukščiausi Lietuvos politikai organizacijai, kurioje dirbu, įsakmiai nurodo, kad „vienintelis teisingas kelias yra atsiriboti nuo tokių veikėjų“, nes aš „esu turėjęs problemų su teisėsauga“, o tai yra „nuolat pažymima žiniasklaidoje“. Primenu- nuolat vienoje žiniasklaidos priemonėje, vieno konkretaus asmens, turinčio aiškų piniginį interesą.

Už savo praeities klaidas jau atsakiau pagal įstatymus, dirbu darbą ir einu visuomenines pareigas. Nei iš valstybės institucijų, nei iš federacijos nesu gavęs absoliučiai jokių priekaištų dėl savo darbo, todėl viešus politikų pareiškimus, neva vien mano buvimas federaciją daro „nepatikimą ir neskaidrią“ galiu vertinti tik kaip prieš mane vykdomos informacinio smurto kampanijos rezultatą ir kaip viešą spaudimą teismams, nagrinėjantiems ginčus dėl viešai apie mane skleidžiamos informacijos.

Kai kurių politikų nuomone, dėl to, kad „esu turėjęs problemų su teisėsauga“, turėčiau visam laikui pasitraukti iš bet kokių pareigų, nedalyvauti jokiuose viešuose renginiuose, o man bet kokias paslaugas teikę – kad ir mokę kalbos – asmenys taip pat yra amžiams susitepę. Stebiuosi, kad parduotuvėje man vis dar parduoda duoną.

Kartu tikiu, kad vis daugiau žmonių supranta, kokią iš tiesų galią turi nuomonės formuotojai ir vis kritiškiau vertina šių veikėjų kalbėjimo tikslus. Taip pat noriu tikėti, kad politikų raginimai pasmerkti konkrečius žmones teisinėje valstybėje netaps norma. Kaip ne kartą minėjau, visus politikus, turinčius bet kokių klausimų apie mano darbą LFF nuo išrinkimo eiti konkrečias pareigas iki šios dienos, šiuos klausimus raginu būtinai užduoti (man ar Federacijai, o ne savo FB auditorijai), pažadu konkrečiai ir aiškiai į juos atsakyti.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: JURIUS PETREIKIS, ADVOKATŲ KONTORA PETREIKIS / GULLA
Facebook komentarai
});}(jQuery));