skip to Main Content

ARBA PROKURATŪRA IR E. PAŠILIS NEKOMPETENTINGI, ARBA ŠALYJE YRA KURPIAMOS POLITINĖS BYLOS?

 

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/balsavime-del-petro-grazulio-susilaikes-kestutis-glaveckas-man-pritruko-irodymu-56-1164778

 

Labai iškalbingas balsavimas LR Seime dėl teisinės neliečiamybės naikinimo P. Gražuliui. Balsavimas nepavyko, Petras išsaugojo imunitetą. Simptomiški faktai – balsavimo metu susilaikė patyrę Seimo senbuviai, atstovaujantis labai skirtingas politines jėgas – G. Kirkilas ir K. Glaveckas. Abu politikos veteranai tarsi susitarę prabilo vienu balsu:  „pritrūko įrodymų, yra abejonių“.  

 

Faktų visumos interpretacija skaidri kaip kūdikio ašara: a) arba prokuratūra ir jos generalinis vadas nepasiruošė procesui, neparengė tinkamai dokumentų Seimo komisijai, negebėjo trumpai ir įtaigiai pasisakyti garbioje tribūnoje; b) prokuratūra ir jos vadas kurpia politines bylas, o tai dar baisiau ir blogiau. Panašu, kad generaliniam E. Pašiliui laikas iš prokuratūros ir jos vadovų „VON“. Kam mums – piliečiams ir mokesčių mokėtojams –  tokia generalinė ir toks generalinis???? Gaila Lietuvos, gaila E. Pašilio. Jis anksčiau dirbo Ukmergės teisme ir buvo apnuodytas gyvsidabriu. Jis vienintelis iš teisėjų pasakė: „tikrai nesibylinėsiu su savo valstybė. Jei ji man skirs kompensaciją, ją priimsiu“. Tikrai ori ir garbinga aukšto valdininko laikysena. Mes nuoširdžiai  tikėjome gerb. E. Pašiliu, pagrįstai dėjome į jį dideles viltis.  Problemų daug, kad ir CŽV kalėjimų byla. Vėliau toji apgailėtina istorija su E. Kručinskiene. Daug abejonių kelia Jurbarko mergaitės sužalojimo ir bandymo išžaginti byla. Dabar Gražulis…. Įdomu, apie ką mūsų Prezidentas G. Nausėda kalbėjo su E. Pašiliu. Iškėlė reikalavimų kartelę prokuratūrai ar šiaip padrebino orą savo malonaus balso virpesių dažniais? 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));