AR VILNIAUS APYGARDOS PROKURATŪRA JAU PERSIKRAUSTĖ Į NAUJUOSIUS KĖDAINIUS?

AR VILNIAUS APYGARDOS PROKURATŪRA JAU PERSIKRAUSTĖ Į NAUJUOSIUS KĖDAINIUS?

 

Nuo: Zigmantas Segzda <amagic69@gmail.com>

Data: 2015 m. gruodžio 29 d. 08:21

 

Didžiai gerbiamas ir be galo be krašto mylimas prokurore Ričardai Kubiliau!

 

Tikiu, kad sveikas protas gers tikrą prancūzišką šampaną ir prokuroras Ričardas Liūtaširdis elgsis atsakingai – nepakiš kriuksinčios deglosios nei savo šauniajai šefų trijulei (prokurorams Viliui Paulauskui, Jolitai Kančauskienei ir Ramučiui Jancevičiui), nei savo juodbruvėlėms kolegėms (prokurorėms Vidai Bracevičienei, Ievai Danylienei ir Vaidai Matuzonienei), nei sau.

 

Gi, nė vienas iš jųjų nenorėtų atsiprašinėti už tai, kad Zigmantas Šegžda, it kokis Jungtinės Karalystės vyriausybės finansuojamas Džeimsas Bondas Pinkertonas, juos iššifravo, suklasifikavo ir todėl storas storas dosjė su labai įdomiais jų nutarimais ir kitais griekeliais tiesiai ant Lietuvos Respublikos Prezidentės, naujojo Generalinio prokuroro ir Seimo narių darbastalių atsidūrė. 

 

Dabar kortos Jūsų, prokurore, rankose. Juolab, kad menka problemėlė dėl mano prašymo dėl informacinių technologijų ekspertizės jau penkeri mėnesiai kaip nė iš vietos, kas nėra į pliusą ir Liūtaširdžiui.  

 

Be to, ant kažkieno sąžinės guli ir prašyte prašosi išviešinamas garsusis prokurorės Vidos Bracevičienės Inkvizicijos laikais dvelkiantis skundas apygardos teismui dėl teismo psichiatrijos ekspertizės bei tuzinas prokurorų ir teisėjų nutarimų su visa mongoliška atributika, ir t.t. ir pan. 

Gi, visai nelauktai, beveik bet kokiu momentu dar gali pradėti skalambyti Laisvo Laikraščio, BBC News, DPA, AFP, TT Sweden, RITZAUS BUREAU, SUOMEN TIETOTOIMISTO, Norsk Telegrambyra, AUSTRIA PRESSE AGENTUR, Agenzia Nazionale Stampa Associata ir kt. – o šių agentūrų liežuvio jokiomis policinėmis represijomis neužkardysi.

 

O čia tai jau būtų totalus skandalas-pravalas! 

 

Kokios garantijos, kad taip pagarsintas Vilniaus apygardos 666 skyrius bus neišvengiamai išformuotas-reformuotas-išparceliuotas ir išrotuotas po visokias naująsias akmenes, naujuosius kėdainius, naująsias zelandijas, naujuosius makabius ar naujuosius vasiukus – kiekvienam pagal nuopelnus ir gomurį? 

 

Palinkėsiu 666 skyriui ir visai jį palaikančiai gildijai spalvingų, talentingų Naujųjų metų, begalinio juodojo humoro, nuo kurio dar nė vienas tūlas teisės tarnas nemirė.  

 

Dėl viso pikto palinkėsiu išrotuotam paklydėliui saugaus kelio, kraustantis į Naujuosius Kėdainius, kad pastarasis nuo apledėjusio šunkelio-vieškelio nenulėktų ir su visa manta aukštyn ratais į griovį nenudardėtų,  dantų protezų ar kitų atsarginių dalių pakelėje neišbarstytų.

 

Happy New 2016 Year!

 

Pagarbiai,

 

Zigmantas Šegžda, teisės analitikas, 

psichologas, mokymo programų vadovams rengėjas,

nepriklausomas kūrėjas, viešųjų ryšių ekspertas,

informacijos skleidėjas, direktorius

Lietuvos ir Australijos UAB „Organisations Consulting Group”

Facebook komentarai
});}(jQuery));