Ar reikia bijoti provokatoriaus Romano?

Provokator

Provokator

Ar reikia bijoti provokatoriaus Romano?

 

Provokator

Zenonas Volkovas

 

      Telefoniniu skambučiu kreipėsi moteris, tebūnie jos vardas Tina. Sakėsi esanti nukentėjusi nuo teismų ir antstolio A.Selezniovo neteisėtų veiksmų ir norinti tai paviešinti spaudoje. Susitikimo vietą pasiūliau biblioteką, turėdamas omenyje, kad ten yra stebėjimo kameros,  tiksliau sakant, kad neužkibti ant provokatoriaus ar pan. Susitikimą suplanavome apie 12-13 val. 2017 m. rugpjūčio 2 d. atsilaisvinęs apie 12 val. paskambinau Tinai. Kuri pakeitė susitikimo laiką 15 valandai. Atvyko sutartu laiku. Pokalbis prasidėjo nuo klausimo, kaip man sekasi ir t.t. Teko trumpai atsakyti: „Ne taip gerai kaip, kad norėčiau ir ne taip blogai, kaip kai kurie, kad norėtų“. Kaip supratau, pašnekovė buvo linkusi, daugiau klausytis, negu pasakoti savo problemas. Jokių dokumentų apie teismų ir antstolių darbą neatsinešė. Pokalbis truko apie 1.5 val. Po kurio laiko pasirodė įkaušęs vaikinas ir tiesiu taikymu prie pašnekovės, neva labai norys su ja susipažinti. Pradėjo teirautis apie ką mes kalbame, kas aš toks. Matėsi, kad nori sukelti konfliktą, galimai netgi iki muštynių. Paaiškinus, kad esu spaudos atstovas Zenonas, įkaušėlis pradėjo demonstruoti pilvo presą, sakėsi esąs boksininkas Romanas. Prasitariau, kad tokius žmones labai gerbiu ir paprašiau kartu nusipaveiksluoti, nes turiu pažįstamą ne vieną boksininką. Deja mano išvardintų jis nei vieno nepažinojo, kadangi 7 metai jau gyvenąs užsienyje. Kadangi įsiamžinti bendrai nuotraukai atsisakė, demonstruojantį pilvo presą, jam nepastebėjus, pasisekė nupaveiksluoti. Išaiškinus, kad mano pašnekovė yra vedusi ir jokių pažinčių nepageidauja, įkaušėlis po kurio laiko, paliko mus ramybėje. 

      Po 15 min. vėl sugrįžo tuo pačiu klausimu. Nori susipažinti ir tiek. Vėl labai susidomėjo apie ką mes kalbamės. Prasitarė turįs gerą draugą advokatą Jakštą, todėl nieko nebijantis. Laikas ėjo į pabaigą, tai su pašnekove susitarėme susiskambinti ir susitikti kitą kartą. Iš bibliotekos pašnekovę palydėjau iki durų. Romanas kažkur dingo. Per langą stebėjau nueinančią Tiną, aplink buvo ne vienas žmogus, todėl supratau, kad niekas jai nutikti negali. Staiga pamačiau iš antro aukšto nubėgantį Romaną. Išbėgęs pro duris, pripuolęs prie Tinos, bandė glėbesčiuoti. Gal ir gerai, kad neišėjau kartu su Tina. Galimai, būtų tekę paragauti boksininko kumsčių, už mano priekabiavimą prie Tinos ar panašiai, nes Romanas akivaizdžiai siekė konflikto. Žinodamas policijos klastotes, išvada tokiu atveju manau būtų aiški, Romanas prieš mane pavartojo smurtą, norėdamas apginti Tiną? Vėliau susiskambinus su Tina, pastaroji paaiškino, kad Romanas labai domėjosi apie mūsų pokalbį.

      Pabaigoje priminsiu, kad apie antstolį drg.A.Selezniovo nusikalstamą veiklą ir jo draugą minėtą Romano draugą Jakštą esu rašęs spaudoje. Šią konfliktinę situaciją palieku vertinti skaitytojams. Pažįstantys Romaną (žr. nuotrauką) ar pats Romanas norintis ką pasakyti, gali  paskambinti man tel. 8 662 33770.

     

      Tuo pačiu skaitytojams priminsiu, kad tą pačią dieną Klaipėdietė senjorė Aldona Tunik, iš Klaipėdos m. policijos komisariato, jos prašymu, susimokėjus į banką virš 24 eurų,  gavo du tomus, virš 300 lapų, per 15 mėnesių, policijos prirašytų ir surinktų paistalų kopijas, pavadintų ikiteisminio tyrimo medžiaga Nr. 01-1-18954-16. Apie ką skaitykite sekančiame numeryje.           

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));