Ar prokuratūra ištirs ir garsiojo virusologo prof. Vytauto Kasiulevičiaus paskiepijimo be eilės atvejį?

kasiu

kasiu

Ar Specialiųjų tyrimų tarnyba, kuriai Generalinė prokuratūra pavedė ištirti vakcinavimo tvarkos pažeidimus, tirs ir prof. Vytauto Kasiulevičiaus paskiepijimo be eilės atvejį?
V. Kasiulevičius – Vilniaus universiteto profesorius, ir Prezidento, ir premjerės sudarytų ekspertų grupių narys. Kilus pasipiktinimui, buvo aiškinta, kad jis dirba ketvirčiu etato šeimos gydytoju. Bet tai nieko nepateisina. Šeimos gydytojai pagal prioritetinę tvarką dar neturėjo būti skiepijami, kol vakcinos negavo tiesiogiai su COVID-19 dirbantys medikai ir didelės rizikos grupėje esantys pacientai. Pirmiausia ligoninės skiepyti turėjo darbuotojus, dirbančius COVID-19 padaliniuose, skubios pagalbos ir priėmimo, reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuose, infarktų, insultų ir politraumų klasteriuose, transplantacijų, onkologijos-hematologijos dienos stacionaruose ir skubią pagalbą teikiančiuose chirurgijos, endoskopijos, anesteziologijos, hemodializės, akušerijos ir ginekologijos padaliniuose.
Beje, kritikos sulaukė ir kitas atvejis, kai be eilės pasiskiepijo ir gyd. Valerijus Morozovas. Ar Generalinės prokuratūros pavedimas ir STT tyrimas bus selektyvus? Tik kai kam, tik kai kurių, atrankos būdu? Seimo nariai kažkaip irgi susirūpino tik kai kuriais atvejais.
Facebook komentarai
});}(jQuery));